Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Hej kobietki trzymam kciuki za sobotnie transfery... Ja już sie nie mogę doczekać swojej wizyty u dr L. ciekawa jestem kiedy będę miała punkcję wg wstępnych wyliczeń jeśli wszystko pójdzie dobrze to na EURO hihi.Malwi2983 czy leki do stymulacji kupowałaś na miejscu po wizycie czy u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek no mnie też uspokoiłaś tym usg i tym że endo jest takie ładne,nie stresuj już się, niestety są rzeczy na które nie mamy wpływu i będzie co ma być, ale ja wierzę w to że przyszedł Twój czas,Twoja wiara i walka jaką stoczyłaś musi być wynagrodzona to dzieciątko Ci się należy!!! wszystko jest już na dobrej drodze, Twojej drodze do macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wszystko i chcialam wyslac i mi wszystko zniknelao pisze raz jeszcze ach te komutery... igrek-janko- super wiadomości :) jeszcze praktycznie razem macie transfer ale numer:) super sie ciesze. :):):) trzymam za Was kciuki śnilo mi sie ze maz przywiozl mi wynik betaHcg ktora robilam w 7 dniu i wynik wyszedl 535 3 razy patrzylam na ten wyniki i nie dowierzalam myslalam ze to 232 a nie tu 535 szok. mowei do M ze sie przyjely wszyskie komoreczki i ze strachu sie obudzilam mokra spocona i przerażona ale szczesliwa na dodatek w tym samym czasie dzwonek do drzwi zadzwonil i nie wiedzialam gdzie jestem. masakra jakas. co sadzicie o tym śnie chyba za mocno przezywam co nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- bardzo ładny wozeczek super i nawet cena przystepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk przykro mi, że jednak ta niska beta się potwierdziła,a jeśli chodzi o kasę to my też pożyczaliśmy,przyznam bywało ciężko ale teraz z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, było warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus jeszcze sie nie potwierdzila bo wynik bedzie jutro ale raczej cudu nie bedzie. Juz sie pogodzilam z ta mysla i opracowuje dalsza strategie bo cche walczyc do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - malwi dla blizniakow bardzo mi sie podabała funkcyjnosc wozka z filmu Plan B z Jenifer lopez wozek jest wielofunkcyjny bo moze byc preowadzony jako ze dzieci sa za sobo albo obok siebie. ciekawe czy tutaj robi sie takie wozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate te leki kupowałam w aptece przy Novum. Do nas dzwoniłam do apteki na Komandosów -podobno jest najtańsza- i były dużo droższe leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza toby było super rozwiązanie, ale wątpię by coś takiego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - sny są odzwierciedleniem rzeczywistości, więc mam nadzieję,że Twój się spełni.;D Nie mogę tych linków pootwierać.:/Jakieś błędy.:( Ewcia-łezka mi się zakręciła w oku po tym,co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi 2983- od razu dostaje sie recepty na całą stymulację... kurcze nie wiem jak sie nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 Tak kochana dużo myślisz i szukasz obiawów ciąży, a sen to prawda piękny ale już nie długo to wszystko stanie się jawą, może nie cała trójeczka ale na pewno beta będzie wysoka!!! trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- ja tez sie zaopatrywalam we wszystkie leki wlasnie kolo nOvum maja bardzo dobrze zaopatrzona apteke nawet jak potrzebowalam 2 sztuki fraxipariny to mi sprzedali bez problemu a nie wiesz czy w innej aptece nie musialabys kupowac calego np opakowania. Polecam apteke wlasnie koło Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek a mi zakręciła się po tym co napisałaś Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74- masz racje duzo mysle bo chce zeby sie udalo moze powinnam odpuscic z drugiej strony wez tu odpusc jak siedzisz jak na bombie zegarowej :) igrek - ja otworzylam bez problemu te linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk czyli jakaś nadzieja jeszcze jest? jak wynik jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia no to obu nam się zakręciła.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline a jaki program z TVN moze bedziemy mogly obejzec w Tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 wiem łatwo się mówi,dobrze powiedziałaś bomba zegarowa, ale ja Cię doskonale rozumiem, myśl i doszukuj się obiawów jak Ci to pomoże tylko pamiętaj nie każda kobieta już na takim etapie ciąży je ma, a tu na forum dziewczyny są najlepszym przykładem... pisałaś wczoraj coś o oczach z tego co ja słyszałam to są szkliste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie recepty dostawałam za każdą wizytą. Miałam dodawane zastrzyki np. do menopuru i bravelle gonal i dr L patrzył jak organizm reaguje na stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - chyba obejrze dzisiaj ten film zeby zobaczyc ten wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, te wózki są super. Ale chyba pod względem funkcjonalności Mutsy są lepsze.. Co do TVN, to moja przyjaciółka - sąsiadka bierze udział w Ugotowanych i w sobotę jest nagranie, a obsługa od nas wynajmuje jeden pokoj, więc ktoś z nas musi być w domu. Mój M jakieś tam plany miał, ale nie wiem czy aktualne,więc jak wróci to sie dowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja wylam ze smiechu na tym filmie ogladalam go ze 3 razy jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie znam tego kolesia z resztą jak przeczytałam żył tylko 28 lat zmarł z przedawkowania kokainy... jeśli chodzi o kasę to przyznam sie Wam, że my na ta czerwcową IUI już 1000 zł od znajomych pożyczamy bo zarabiamy marnie i jest bardzo ciężko przez ten kredyt mieszkaniowy. Z 2, 3 miesiące temu jak pomyślałam o IVF to od razu płacz,że rzeczywistość jest taka brutalna że nie mamy pięniedzy to nie będziemy mieć dziecka bo nie możemy naturalnie to przez kasę nie będzie mi dane czuć w sobie drugiego serca. Teraz patrzę na to inaczej igrek podsunęła mi strone o fundacji więc jak będzie trzeba bedziemy się starać o pomoc za ich pośrednictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline to super widzę, że masz światową sasiadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to będę musiała sobie jakoś urlop załatwiać no chyba że na popołudnie sie będę umawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×