Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

julcia- powiem ci tak szczerze ze sama nie wiem czy sie nie nakrecam sama. owszem pobolewa mnie brzuch ale cycki mnie nie bola. dzis sie fatalnie czulam teraz zaczynam sie stresowac moze w ponidziałek zrobie bete bedzie mi smutno jak nie wyjdzie. nie wiem co mam sama myslec o tym wszystkim. zaczyna bolec mnie brzuch jak np.robie zupka jak pochodze dluzej a tak jak leze to mnie mniej boli dziwne sa te moje objawy takie hustawkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-janko= trzymam a Was jutro kciuki Jutro to Wasz dzień &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moje Kochane :-) Malwi, kciuki za wizytę tRzyman:-) Igrek i Janko, wyśpijcie sie dobrze. Jutro ważny dzień :-) BedZie dobrze! Iza, tRzyman kciuki za wysoka bete:-) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma novumowa
hej dziewczyny,znalazlam to forum i chce Wam powiedziec,ze mi sie udalo w Novum w 2011 roku. Tez mialam ciezko... chcialam tylko napisac,ze po transferze (tym udanym) nie mialam zadnych objawow az do 7 tygodnia. Wiecej objawow mialam po nieudanych transferach. Zycze dwoch kresek wszystkim i jak byscie mialy jakies pytania to chetnie odpowiem(chociaz Wy juz pewnie tez ekspertki od nieplodnosci jestescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja ledwo żywa po pracy''' igrek janko trzymam kciuki za jutrzejsze transfery:) malwi za Twoją wizytę również:) Polecam Wam ten artykuł tj, o kobiecie która się ostatnio wypowiadała w uwadze bardzo mądry a szczególnie podoba mi się moment: CZEGO NAM NIE MÓW!!!!!!!!!!!!!!! http://www.edziecko.pl/ciaza_i_poro/1,79331,8499662,Zwykly_cud.html dobranoc moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - nie zadręczaj sie, zrób bete 10 lub 11 dpt i ona wszystko wyjasni. Ja np napawde nie miałam objawów żadnych w zasadzie i sobie dokuczałam ze sie nie udało, chodziłam zła jak osa a tu taka niespodzianka na HCG, niestety nie ma innego wyjascia jak przez te 10-14 dni po transfereze uzbroic sie w cierpliwosc a o swoich odczuciach pisz tutaj nam zawsze wysłuchamy:) novumowa mama - fajnie ze Ci sie udało. rozumiem ze masz jedno dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję.:P Ja też się Janko nie za bardzo znam na podziałach, ale wiem,że powinny się dzielić !! Dobranoc dziewczęta...ja już wyłączam lapa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transferki powodzenia!!! Mamma,co Cię na to forum przyniosło? Nie miałas tak ze jak już sie udało to po kilku próbach miałas dość Novum i nie chcesz sie odciąć i zapomnieć?Jaka była Twoja historia starań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. igrek janko Muzykanto -Trzymam kciuki za Was ! izka , trzymam kciuki za wysoką bete . tak mi się stało , że zamiast lato wyszło latp . Przepraszam . sylvia83- ciesze się , że odezwała się . novumowa mama - super że Ci się udało , jak możesz napisz jaki mieliście problem Za wszystkich zaciążonych trzymam kciuki , a pozostałym życzę powodzenia w staraniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, igrek za chwilkę zabierzeie swoje maleństwa :-) Malwi trzymam kciuki za wizytę Wszystkie dziewczyny pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Igrek , Janko pewnie są w drodze, albo już na miejscu. Bardzo mocno trzymam za was kciuki:) &&&&&&&& Za moje kciuki nie dziękuje na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki igrek, janko - trzymam kciuki za transfery!!!! Odpoczywajcie i dbajcie o siebie!!!! malwi - trzymam kciuki za wizytę. Napisz nam koniecznie po wizycie jak sie maja Twoje dzieciaczki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek,janko,malwi kciukasy zacisniete z całych sił od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrej, Janko kciuki zacisniete!!! Mysle o Was caly czas i modle sie by Wam sie udalo :) Malwi trzymnam kciuki:0 Alex 123 dalej nie dostalam od Ciebie maila, moglabys wyslac jeszcze raz adres moj nick i koncowka wp.pl Iza ja robilam bete w 10 dpt wiec mysle ze jak bedzie mialo wyjsc to wyjdzie juz wtedy, ja potem powtarzalam ale wyszlo to samo czyli niestety nic :(. Za twoja betke trzymam oczywiscie kciukasy!!! Ja wczoraj dzwonilam na konsultacje i polaczyli mnie z dr O. Kazala odstawic mi wszystkie lekarstwa procz foliku, bromergonu i euteryxu. Niestety bede musiala zrobic przerwe miedzy kolejna proba min 2 cykle wiec ja dopiero bede probowac pod koniec lipca. Szkoda ze tyle trzeba czekac ale z drugiej strony to organizm chyba musi dojsc do siebie. No nic jakos to zleci mam nadzieje. Zycze wszytskim miłego dnia i duzo sloneczka. Ja dzis jade na dzialke to sie powyzywam na haberdziach ;) Ostanie wolne dni bo od poniedzilaku niestety powrot do pracy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , odebrałam wczoraj wyniki badań . Anty-HBs -dodatni anty-TPO - 132 ,00 anty-TG -452,80 Nie wiem co o tym sądzić ? martwie się , że może jest coś nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - anty HBS dodatni to dobry wynik. Czy Ty chorujesz na tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - no nie , nic takiego nie mniałam . A powiedz czy to są objawy Haszimoto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlak mnie juz trafi ! Już myślałam , że wszystko pójdzie ok , a tu masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia , tylko od jakiegoś czasu mam problem z gardłem , a i nie moge jeść cytryny , bo mnie odrazu w dardle ściska . Nie wiem co u mnie sie dzieje , nigdy nie leczyłam sie na tarczyce . Robiłam wszystkie badania w 2010 r , i było ok . A Ty bierzesz jakieś leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma novumowa
lato-przepraszam,ze sie wtrace,ale czy ths masz dobre? ja sie leczylam na tarczyce w novum u endokrynolog dr Smedek-super kobieta. cala ciaze mi prowadzila pod wzgledem tarczycy. dziewczyny,mam blizniaki z novum i wlasnie nie chce sie od tego odcinac,mam duzy sentyment do tego miejsca,mimo,ze wiele lez tam wylalam (chyba w kazdej lazience) napiszd wiecej wieczorkiem bo w dzien to ja chwilki nie mam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma novumowa - gratuluje blizniaków ,czy chodziło o moje TSH ? Jeżeli tak , to wynik mam 2,37 . Jak masz ochote , to pisz do Nas i za nic nie przepraszaj . Każda rada przyda się Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - tsh masz dobre więc może nie ma sensu sie zamartwiac zanim wyniki zobaczy lekarz. Ja miałam dużo wyższe tez tsh. Biorę euthyrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
no właśnie malwi czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zrobić zakupy dlatego dopiero teraz pisze. Dzieciaczki mają się dobrze serduszka biją. Jedno ma 1.71 cm , a drugie 1,64cm. Doktor mówił , ze jest wszystko w porządku. :) Dzisiaj miał 7 pacjentek z ciążami bliźniaczymi, w tym kobitkę która leczyła się 20 lat ma 43 lata i też ma bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejną wizytę mam na 18 czerwca dopiero chyba umrę z niecierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×