Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej:) zuziu - mnie mdlości nie męczą ale jestem bardzo zmęczona cały czas, nie mam siły na nic i ciągle bym tylko spała:P paris - trzymam kciuki za wysoką bete!&& igrek - nie martw sie niczym, wszystko bedzie dobrze zobaczysz🌼 rudzia - tez bede miala na uwadze ze szukasz mieszkania, najtaniej to by kawalerke wynajac na miesiac, tylko zeby ktos chciał bo po punkcji tez powinnas jeden dzien polezeć jak masz daleko... maggi - a Ty jak sie czujesz? pewnie sie nie mozesz doczekac poniedziałkowego usg:) do kogo idziesz? Ja dostałam do zrobienia - morfologie, ob, toksoplazmoze, glukoze i progesteron. Chyba wiekszosc zrobie u siebie bo taniej, tylko hacg i progesteron u nich zrobie zeby były z jednego miejsca wyniki i zeby mozna było porównać jak przyrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - jak ostatnio sie wazylam to nic nie przytylam, troche mnie to zdziwilo poniewaz nie mieszcze sie w wiekszos swoich ubran. Prawie wszystkie bluzki sa za male w biuscie, zaczyna tez pojawiac sie brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie poczytałam o Moluś - tej dziewczynie, co za 1 razem zaszła z komórek dawczyni ( już któryś raz z kolei ) i o Malwi od momentu transferu--jakie miała objawy, jak się bała,jak pytała o to, jakie kto miał podane zarodki itd.Jeszcze mi została Zuzia i Julciaaa.:)Ech...już schizuję.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam conajmniej 6kg do przodu. Szok, jak patrzę na wagę :-) ale narzekać nie zamierzam:-) Malwi, już pisałam, ze wyśle Wam zdjęcie brzuszka razem z dzidzia, czyli we czwartek, bo wtedy mam wizytę. Zuzia, a Ty ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Julciaaa poszła do wc zaaplikować sobie lutkę i już na wkładce jest mleczna, a fajfrocli coraz mniej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja to bym tak chciała mieć te 6 kg do przodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no mam taką cichą nadzieję jeszcze.Bo w sumie co miało się tam w brzuszku zadziać, no to chyba już się dokonało.Dziś mój 7 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris czy cos juz wiesz Kochana? Daj prosze znac do 14 bo koncze prace i potem to dopiero pozno wieczorem bede mogla sprawdzic. trzymam cały czas kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witam Mamusie i przyszłe Mamusie :) lato,rudzia,papris,igrek,janko,bafiorek,lena2005,Agniren,iza1978,Julciaaa,lena66,kordianka,moka,monka,dzidziekk,mena,Michaline,malwi, zuzia-zu,magii34 i te których nie wymieniłam pozdrawiam Was wszystkie w Dzień Mamy i życzę żebyśmy wszystkie cieszyły się zawsze tym świętem, czy teraz, czy niedługo, czy kiedyś.. :):):) Dziewczyny ja mam 26 lat, a Aneczka_K jeszcze mniej jak dobrze pamiętam. Pisałyście o wadze, to ja się pochwalę, że też mam jakieś 6kg do przodu. ;) Jak spotkam jakąś koleżankę albo znajomych to mówią, że nic po mnie nie widać (czyt. nie jestem zmieniona ciążą) i że mam mały brzuszek. U mnie teraz końcówka 21 tygodnia, a we wtorek USG. Trzymajcie kciuki ! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia to moje bluzki są jeszcze ok , chociaż piersi urosły:) Ja wagę mam tak w kratkę zależy ile zjem , ale z 0,5 kg przytyłam , a brzuch mam rano płaski , a pod wieczór jakbym cały dzień jadła hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina bedziemy trzymac kciukasy !!! Ciekawe czy bedzie dziewczynka czy sie moze ogonek na razie schowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zycze wszystkim Miłego Dnia zwłaszcza tym ktora sa juz mamusiami i tym ktore juz za chwilke nimi zostana :) Ja po pracy ide do swojej maminki na obiadek a potem zabieramy Ja na Dni Niepolomic. Wieczorem ma byc koncert Kory i w ogole ma byc duzo atrakcji wiec bedzie miło tym bardziej ze pogoda dzis ładna :) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karinka ! Czy masz potwierdzoną tą dziewczyneczkę już ? Jak Ty się tak w ogóle czujesz ??? Julciaaa - a mi już chyba całkowicie te plamienia zanikły.Czy to oby dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - oczywiście kciuk iza usg zaciśnięte.:P Ja niestety się nigdzie nie wybieram i kiszę w domku.Na razie nie chcę jeszcze nigdzie wychodzić i jak najwięcej odpoczywać, jak to mi moja dr kazała robić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
wlasnie wrocilam wynik mojej bety to 5 ul a mam przed soba normy ze ciaza jest dopiero od 10 ul. ogarnia mnie czarna rozpacz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris a ktory dzis dpt bo nie pamietam? Moze powtorz bete. Moze za wczesnie zrobilas. Ja mialam wynik 0,1 w 10 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
wiec dzisiejszy dzien jest moim najgorszym dniem, nie pzrzynosl mi szczesia mam nadzieje ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris cholercia nie wiem jak Cie pocieszyc ale pomysl ze kiedys zapomnisz o tym dniu i bedziesz pamietac tylko ten szczesliwy. Sciskam Cie bardzo mocno i przesyłam całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
to moj 10 dpt, ale to moje 2 podejscie tamtym razem tez tak mialam i w ciazy nie bylam, jutro pewnie dostane @, tylko niewiem czy brac jeszce progesteron? chyba odstawie bo juz nie porzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dziekuje dziewczyny za wsparcie, siedze sama w domu maz w pracy nawet nie mam sie komu wyplakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris mi kazali powtorzyc bete w 12 dniu i dopiero wtedy odstawic leki. Moze jeszcze nie odstawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris - Kochana Rudzia ma rację-jeszcze nie odstawiaj żadnych leków, tylko powtórz tą betę za 2 dni.Ja tu już pisałam na tym forum kiedyś, że ta 5 jest taka złudna bym to powiedziała.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris może tak jak dziewczyny piszą, powtórz betę ! igrek W 3 miesiącu lekarz powiedział mi, że dziewczynka tak na 70%, ale jeszcze może się zmienić. Także we wtorek pewnie będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×