Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

grubość endo w dniu transferu... nie wiem kurcze, nie dosłyszałam jeśli mówił, ale chyba nie mówił, bo nie miałam USG przed, tylko juz w trakcie zabiegu przez brzuch, nie dośrodkowo :) wiesz zresztą jak, też to niedawno przeszłaś. Ale jak patrzyłam na monitor to endo mi się właśnie grube wydawało, pamiętam , że pomyślałam sobie że jest mięsiste, hehe. Kretyńskie słowo, ale jakoś tak mi to wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak miałaś wcześniej usg ostatnie, to wiesz, ile miałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama novumova nie moge zalog
ja takie brazowawo-kakaowe wyplywy mialam jeszcze dluuuugo po pokazanu sie krwi: ( na pewno ze dwa tyg sie wszystko oczyszczalo,najwazniejsze chyba,ze krwi nie ma. moja kolezanka tez w takiej sytuacji odstawila acesan ale fraxi musiala brac i nic sie zlego nie dzialo dalej. tylko mi kazali lezec jak najwiecej. moje male maja 8 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, masz zamiar wcześniej zrobić sobie sikany teścik, czy twardo czekasz do 10-11dpt? Bo mnie kusi tak ok 8dpt zobaczyć. Bo tak sobie myślę, że nawet jeśli miałabym się tak dowiedzieć o ciąży biochemicznej, która za parę dni już wyniku by nie dawała na teście, to przynajmniej będę wiedziała, czy w ogóle może mi się coś zagnieździć. Czy to problem właśnie z endo czy może z zarodkami lub inny jakiś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam dzis 3 h:O szok! igrek - blastocysta to jest wtdy jak komóreczek jest tak duzo ze nie da sie juz ich policzyc. zobacz sobie tutaj: http://www.czasiprzestrzen.wuw.pl/?id=str,ex_ovo_omnia,5,0 Witam nowe dziewczyny, fajnie ze przybywa dziewczyn:) bafiorek - a widzisz ja uwazam ze dobrze ze was dr namówił na zapładnianie komórek metodą łączona bo nigdy nie ma pewnosci ze plemniki dadzą radę i zapłodnia komórki, to jest praca zespołowa i trudno jej wyniki odgadnąc... poza tym jak sie para stara długo o dizecko to pewnosci nei ze mimo dobrych paramterów nasienia plemniki nie są dupowate i zdolne do zapłodnienia. Mogło by sie równie dobrze okazac zw z kilkunastu komóek zpałodniły sie 2-3 to troche loteria. Takze osobiście uwazam ze nie macie czego załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam Igrek, sorka, jakoś nie kodowałam tych informacji tak dokładnie. Właśnie wpadła do mnie siostra, odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama novumova - mi też dr kazała właśnie leżeć jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama novumova nie moge zalog
a ja tez mam hashimoto,potem opisze swoja stopke,bo teraz nie bardzo moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku-nie wiem, kiedy jeszcze będę testować.;/Przeraża mnie już to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek witaj, tez uwazam ze nie masz czego zalowac. U nas parametry nasienia byly niby bardzo dobre a z 12 komorek zaplodnily sie tylko 2 i to tez nie o konca byly ok. Teraz wybierzemy na pewno metode ICSI mimo ze jest troche drozsza ale wydaje mi sie ze pewniejsza. Igrek jak pracuje w nocy to chodze zazwyczaj spac kolo 7-7:30. Ale nocki juz skonczylam jutro dla odmiany wstaje o 5 bo mam na 6 :) Dzieki dziewczyny za info, odczekam wiec 2 cykle i jesli wszyskie wyniki beda ok to ruszam w polowie lipca. Wczoraj umowilam sie z siostra na te zakupy do Lidla ale w koncu pojechalam sama bo mi siostra usnela i nie szlo ja obudzic. Normalnie masakra z tym jej spaniem teraz, rozumiem teraz jak Wy piszecie ze potraficie usnac niemal na stojaco :) W kazdym razie do sklepu szly tlumy ciezarowek, smiesznie to wygladalo, ale ciuszki bardzo fajne siostrze zakupilam a wlasciwie to nimal wydarlam bo co sie tam dzialo to szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rudzia ! Któraś z Was była jeszczw tym Lidlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze kiedys takie ciuszki bede mogla tez zalozyc, siostra powiedziala ze bedzie je dla mnie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - wierzę w to, że wszystkie założymy.:P A to Ty opowiadałaś, że Twoja siostra też miała problem z zajściem w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do endo to ja podczas usg chwilkę przed transferem miałam niby ok. a w trakcie transferu (podczas którego też miałam usg) dr Z stwierdził,że nie jest aż takie dobre i dał mi podwójną dawkę estrofenu na przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze stopkę mi ucieło- koniec tej historii jest taki : w Novum trzeci crio się udał i mam bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama novumowa - może nie mieści się wszystko w stopce i dlatego Ci ucina ? Sprawdź ! I najwyżej w 1 linijce coś więcej zmieść ??No to też widzę, że sporo przeszłaś.;/Współczuję,ale udało się i to jest najważniejsze.:-)Super.;D No to jak mi nikt estrofemu nie proponował, no to znaczy,że endo było oki-tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, dzięki za powitanie dziewczyny :) W sumie macie rację z tym ICSI, parametry nasienia rzeczywiście mogły być dobre, a później zapłodniłoby się mało. Racja, ale mądra jestem teraz jak wiem, że dużo zapłodniło się tez z IVF (6 z 8 - razem pobranych miałam 16 komórek i do zapłodnienia poszło po polowie, z ICSI wszystkie się zapłodniły). Igrek, mnie kusi żeby tak koło 8dpt sikanego zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, z tym Lidlem to ja też juz przeglądałam gazetkę, głupia, bo po co mi JUŻ ciuszki ciążowe, ale jakoś nie da się TERAZ obojętnie przy takich rzeczach przechodzić. Ale stwierdziłam, że po kolei, nie schizować, będę spodnie ciążowe kupować, jak brzuch będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, Ty estrofemu nie bierzesz? Ja 2x dziennie biorę, więc może moje endo było jednak kiepskie w dniu punkcji, bo po punkcji zaczęlam go brać. A propos, to ja miałam punkcję w dniu waszych transferów, o której miałyście? Bo ja na tej punkcji byłam pierwsza, na 9.00. Na sali tej pozabiegowej pamietam, że była ze mną dziewczyna po transferze, krótkie jasne włosy, miała z jakiegoś powodu kroplówkę podawaną. Nie któras z Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - wiesz, że sikańce tak wcześnie mogą nie wyjść ? Poza tym one często nie wychodzą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - nie to nie ja ani nie Janko.;p Była rzeczywiście taka dziewczyna w blond włosach krótkich w jeansach.Ja byłam na godzinkę 09.00, a Janko na 10.00.;D Ja byłam ubrana w różową bokserkę, różową torebkę listonoszkę i kurtkę jasną jeansową.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja estrofemu nie biorę-nawet nie wiem,na co on jest.Może dlatego mi go nie dali, bo normalnie bierze się 3 x 1 Progynova, a ja biorę 4 x 1 i do tego jeszcze plaster Systen, czyli duże dawko estrogenów, a to też jest przecież estrogen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kurcze, ale korci :) Ten Duphaston dostałaś dodatkowo poza lutką, bo masz te brązowawe farfocle? Ja nie dostałam Duphastonu, ale za to ten estrofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estrofem zawiera żeński hormon estradiol, cholera wie na co on... Myślałam że na endo, muszę poszukać w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze-na endo, bo po nim rośnie i na plamienia i krwawienia również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio myślałam, że wszystkie nas tak trochę fabrycznie traktuja tymi samymi lekami, ale widzę, że jednak nie, bo ja nie mam tego co Ty Igrek, tylko lutka się pokrywa. Poza tym biorę jeszcze dostinex (jutro się mi kończy), estrofem, encorton i oczywiście folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dzisiaj zrobiłam paznokcie u rąk,a teraz oglądam Gumisie-bardzo je lubię.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×