Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

witam Was a ja dziś wstałam o 10;30 jestem w szoku tak nam się dobrze spało u nas też bardzo ładnie ale myślę, że będzie padać, zaraz jedziemy na jakieś zakupy a później na ślub. Miłego dnia Wam życzę. rudzia my też w czerwcu obchodziliśmy rocznicę ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek jak nie dostaniesz w pon to ja bym poszła, z resztą jak ja nie dostane też idę tyle że do lekarza bo byc może mi torbiele urosły i blokują choć cały czas się czuję na@ więc myślę, że to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przesyłam Wam jeszcze modlitwy z Modlitewnika, który wczoraj zakupiłam. Modlitwa dla tych, którzy nie moga mieć dzieci Dobry Ojcze, stworzycielu wrzechświata, uznaję, że wszystko, co uczyniłeś, było dobre i pobłogosławiłeś mężczyznę i kobiete, aby byli płodni i zaludniali ziemię. Dziękuję Ci za pragnienie posiadania potomstwa, które włożyłeś w nasze serca. Oddal od nas niepłodność i wszelką chorobę, która nie pozwala nam cieszyć się swoimi dziećmi. Daj nam, tak jak rodzicom św. Rity, radość z narodzin dziecka. Panie, Boże życia, udziel swojego światła naukowcom, by wynaleźli sposób leczenia bezpłodności i pomóż im traktować z wdzięcznością i szacunkiem tajemnicę ludzkiego życia. Panie Boże Abrahama, który tak wiele razy dałeś rodzić niepłodnym, pobłogosław nasze małżeństwo i daj nam radość, tak jak św. Ricie, widzieć nasz dom przepełnieny szczęściem z obecności dziecka. Ojcze, przyjmujemy chętnie Twoją wolę. Bądź błogosławiony teraz i na wieki. Amen Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu... Modlitwa kobiety oczekującej na potomstwo O św. Rito, chwalebna moja opiekunko, która zostałaś dana swojej mamie w późnym wieku i która nosiłaś symboliczne imię kwiatu, spójrz na twoja pokorną czcicielkę, która niedługo stanie się matką. Ty, która w tej samej sytuacji otrzymałaś dwukrotnie godność rodzicielską i prosiłaś, aby Bóg błogosławił owoc twego łona i sprawił, aby synowie Twoi wzrastali w bojaźni Bożej, uproś dla mnie u Pana łaskę oglądania moich dzieci i uznania ich jako daru niebios. Juz teraz ofiaruję moje potomstwo Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanej Matce Bożej i oddaję je pod twoją przemożnę opiekę. sw. Rito, wstawiaj się za mna u Pana, abym wypełniła w macierzyństwie jego wolę. Amen Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie teraz pogoda sie wyrobiła, ciekawe jak bedzie pozniej. lena66 czerwiec piekny miesiac:) a ktora mieliscie rocznice i jak spedzaliscie? Tez bym pospala do 10.....moze jutro mi sie uda bo mam wreszcie wolne :) dzidziekk zrob te bete w poniedzialek Kochana, sikaniec mogł jeszcze nie wyjsc. Luteine na razie bierz az do wynikow testu, potem sie odstawia a najlepiej to zadzwon na konsultacje to Ci wszystko powiedza, ktore leki masz odstawic a ktore dalej brac. lato76 moze cykniesz pare fotek i podeslesz bo az czlowieka korci by to cudo ogrodkowe zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Rudzia - piękne modlitwy.:-)Ja się modlę ( jak jeżdżę po pracy do Kościoła ) do Jana Pawła II.Już Wam kiedyś tu wysyłałam tą modlitwę. Lato - ja nie chcę Cię tutaj namawiać, ale moim zdaniem powinnaś zmienić lekarza.Widzisz-moja dr Dobek też konsultowała się z Zamorą.A jak ja już przeszłam do Niego i byłam na wizycie, no to czuję się pewniej,bo widzę,że coś robi.Sam sprawdza w laboratorium,gdzie jestem na liście,będzie próbował się dowiadywać,bym miała więcej komórek,by potem zarodki zamrozić,zmienił leczenie itd. Wreszcie czuję,że jestem w dobrych rękach. U mnie ciepło,nadal duszno,ale bez słońca,są chmury.Słońce tylko czasami się próbuje przebić.Burza by się przydała lub deszcz chociaż,bo spać po nocach nie mogę z tej duchoty. Lena-a wiesz, że Ty jesteś z tego samego miasta co Cyndi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku w naszej małej kafeterii:) Ja też dzisiaj troszkę pospałam mąż wyszedł z sypialni na paluszkach więc mogłam wylegiwać się w ciszy do 10. Ja też już troszkę pałaszowałam w ogródku kwiaty zarosły przez te 2 tygodnie niemiłosiernie a mój minimalistyczny warzywnik to w większości chwasty:) 2 tygodnie nie kiwnęłam palcem żeby się nie przepracować i dać moim zarodeczkom zagnieździć się bez przeszkód. Niestety jakieś przeszkody jednak się znalazły. Teraz zabieram się za sprzątanie:( Mieliśmy dzisiaj jechać na weekend w góry ale niestety musimy spełnić rodzinny obowiązek i iść na imieniny do cioci Janiny bo jak nie to wypominki będą co najmniej do przyszłych imienin;). Jutro jedziemy pospacerować na Kazimierz i do kina tak że troszkę odpocznę psychicznie. Miłego dnia dziewczynki pa a i smacznej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sroczka84, no bo nawet się z Tobą jeszcze nie przywitałam.:P A gdzie mieliście jechać w te góry ? Ja też się już zaraz biorę za sprzątanie.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie pogoda też niczego sobie, więc spacer murowany :) Posprzątałam cały domek i tylko podłoga mi została bleee. Mena cudowna ta twoja córcia :D Miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) mena27 dziękuję za zdięcia...wysłałam Ci coś od siebie... życzę Wam miłego dnia :),ja mam dziś wesele więc już niedługo muszę zacznć się szykować pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
No to Igrek mnie zaskoczyłaś z Leną. Ja nie wiedziałam. Pozdrawiam Was serdecznie. Mój łobuz śpi............ , więc mam chwilkę dla siebie. Boże, On już za kilka dni kończyć będzie 2 latka! Ale ten czas leci. Po południu jedziemy do galerii połazić i kupić synkowi jakieś krótkie spodenki. Są już fajne wyprzedaże, także myślę że za parę groszy coś upoluje fajnego. Miłego weekendu! Lato tak sobie pomyślałam, widząc oczyma wyobraźni Twój przepiękny ogród, że jak byśmy wszystkie do Ciebie wpadły, to żadna z Nas nie wyszłaby z Niego głodna.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - no niby mam Ją na nk, ale dopiero teraz zauważyłam miasto, a myślałam, że Śląsk bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena Śliczną masz córeczkę, naprawdę śliiiiiczną :) Mojego męża bratu ciotecznemu urodziła się córeczka w lutym i nazywa się tak jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi i Lena możecie się spotkać więc, bo macie blisko do siebie ! Na naprawdę Meny dziewczynka jest śliczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Tak coraz, bardziej już myśle żeby zmienić dr . Bo tak naprawde jezdże z przerwami od 2007r i jak widzisz bez żadnych zmian .Już troszeczke ochłonełam po ostatniej porażce . Czytałam , że do IVF podstwa żeby zrobić badania genetyczne . Więc nie wiem dlaczego mi wcześniej tego nie zleciła . Już pomijając to ,że wydałam na to wszystko kupe kasy , to jeszcze bardziej odbiło się to wszystko na moim zdrowiu . Cały czas jakoś byłam pewna , że jestem w dobrych rękach . Nawet ta moja koleżanka o której pisałam została w 2011 r mamą parki blizniaków namawiała mnie na zmiane dr . Jezdziła ona do różnych klinik ,i dopiero dr Sz z Novum ją jak trzeba poprowadził . Wcale igrek nie namawiasz mnie , bo ja sama już o tym troszeczke myślałam . No widzisz , bardzo mi się podoba dr Z podejście i że tak Ci doradza . Cyndi -Tak oczywiście każdy coś by mniał do pokubania i wszyscy by napeno się zmieścili . Bo mam działke około gektara . Byłam na jagodach i strasznie mnie pogryzły komary masakra . Więc jutro będą pierożki z jagódkami , a część zrobie z truskawkami . sroczka - umnie równierz jest troszeczke zielicha . Po tych deszczach ogórki troszeke zmarniały . Ale za to koper super rośnie , już pokroiłam i zamroziłam 2 pojemniki . Mam gdzie kałaść , bo mam wieklą zamrażarkę . Mroże dużo owoców pózniej tylko biorę sobie po garści każdego i gotuje kompot . Sroczka , odpoczywaj i nabieraj sił do dalszej walki . Podoba mi się Twoje pozytywne podejście . sroczka ja równierz jestem z pod znaku Lwa . sylvia - sorki , że dopiero teraz odpowiadam Ci . Scretching w Novum kosztuje 200zł . rudzia - dzięki za modlitwy . Jutro idę do kościoła więc pomodle się za wszystkich . Przepraszam , że tak rozpisałam się . Idziemy do znajomych na grila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Jeśli Lena będzie chciała toby było super. Jeśli nie to też ją zrozumiem, że woli być anonimowa. Miłego wieczorku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi, Lena - ja będę w Waszym mieście w sierpniu i chętnie się z Wami wtedy spotkać gdzieś w jakiejś knajpce na dobrej kawce.:-)Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek byłoby super! My mamy namiary do siebie więc spotkamy się na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byl dzis mily dzien...tylko tez mnie zjadly komary.ale warto bylo:)beda pierozki:)jeszcze tylko obejrze pieska w poszukiwaniu kleszczy i padam. Jutro do Kosciolka i tez sie za Was pomodle.a okresu ani widu ani slychu,tylko nadal takie ciut plamienie brunatne. Zrobie ta bete, skoro uwazacie ze jest sens, to zrobie.teraz znow sie nakrecilam.oby to bylo to a nie jakies komplikacje.tak mnie zastanawia. Czy mimo luteiny moglabym dostac@?czy dopiero po jej odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
dopiero po jej odstawieniu. Betę Kochana zrób koniecznie i do wyniku leków nie odstawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi tak zrobie wlasnie.ale tych plamien tez nie powinnam miec, czy jak to jest.sorry zek dopytuje, ale ja dopiero sie wkrecam w temat,mimo ze mam nadzieje ze nie bede musiala tej wiedzy dlugo uzupelniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Wiesz, nie wiem bo na implantację jest wg mnie za późno. Ja nie miałam żadnych plamień w trakcie udanego transferu. Może to jest jakiś krwiaczek jak u Julci? Nie wiem. To jest moja hipoteza. Mam nadzieję , że wynik bety będzie pozytywny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi wlasnie tez tak mysle, ze za pozno bo to od pekniecia pecherzyka byl 11dzien jak sie zaczelo,a dzis jest 13dzien i minimalnie nadal trwa.no nic ...zobaczymy. Dzieki cyndi za odpowiedz. Zmykam spac. Wszystkim zycze spokojnej i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny dzień:) rudzia 4 rocznica ja byłam wtedy 12 h w pracy:( będziemy świętować chyba na wyjeździe hehehe igek no proszę ja też nie wiedziałam o Cyndi jeśli chodzi o sierpniowe spotkanie jak najbardziej tylko dobrze żebyś mi powiedziała trochę wcześniej kiedy będziesz żebym mogła w pracy wziąść wolne:) Cyndi jeśli będziesz mieć ochotę jak najbardziej mogę się spotkać:) ami dziewczyny w głowie mam 2 sprawy trochę myślimy z M nad zmianą kliniki po kolejnej IUI na Provite bo jednak zdecydowanie bliżej, a 2 sprawa czy jeśli torbiele blokują mi okres to co lekarz daje żeby wywołać skoro brałam duphaston i po odstwieniu powinien wystąpić co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam okres więc mam nadzieję, że te torbiele sie wchłoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! U mnie słońce z chmurami na przemian, ale ciepło i jak wyjdzie, no to grzeje.:D Trochę się poopalam.:-)A do Kościoła na godzinę 18.00 pojedziemy.:D Zważywszy a fakt, że to chyba już ostatni jak na razie taki ładny dzień, bo od jutra ma padać.:/ Lena,Cyndi-dam Wam znać wcześniej,kiedy będę w sierpniu w Waszym mieście, to się dogadamy wtedy jakoś.:-) Lena66-dużo jest leków na wywołanie @.Większość leków,które powodują wzrost endo,a potem jej złuszczanie.Między innymi:Cyclo-Progynova,Progynova,Estreva żel,Femoston,plastry Systen 50,Duphaston,Luteina,Clomoron czy coś takiego-już nie pamiętam. Miłego dnia Wam wszystkim życzę.:p Rudzia-widzę,że i Ty zlikwidowałaś stopkę,a zostawiłaś tylko końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-ten ostatni lek no to jest jednak Climara.:)Część z nich jest właśnie stosowana w HTZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam i mam pytanie o wyniki fsh i estradiolu ..czy lekami można obniżyć poziom fsh? z jakim wynikiem lekarze kwalifikują do in vitro z komórką dawczyni?? dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×