Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

bauli o niewspólmiernosci miednicowej rzeczywiscie słyszałam;) masz racje ze strach ma wielkie oczy i ze wszystko do przejscia we dwójke. Ja jestem zwolennizka porodów naturalnych rodzinnych, nie wyobrazam sobie zeby mojego meza ze mna w takiej chwili nie było... monka - za testowanko dzisiejsze &&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bauli przykro mi ale też uważam zrób HSG zawsze to już jakaś kolejna podpowiedź monka trzymam mocnoooooooooooomkciuki:) lato jeśli chodzi o tych znajomych wybrali Provite bo jesteśmy ze śląska i mamy do katowic ok 70 km a do Wawy ok220 także jest duża różnica wiesz jak jeździli to zawsze mogli na noc wrócić do domu a w Wawie to trzeba by było nocleg załatwiać. Bardzo sobie swoją lekarkę chwalą zresztą czytałam o niej opinie ma bardzo dobre-jest bardzo zaangażowana w pracę myśle że to tez bardzo ważna cecha:) karina to spokojnych tych ostatnich dni:) Igrek jak tam dzisiaj sytuacja wygląda? Agniren no tak jak piszę bauli dobrze by było żeby lekarz prowadzący pracował w szpitalu wtedy zazwyczaj jest szybka i trafna decyzja w jaki sposób ma sie poród odbyć Rudzia co tam u Ciebie? Mam takie pyt jak to jest z ta prolaktyną wczesniej dr O mi powiedziała że dla nich sie liczy wynik wyjściowy a nie godzinę po tej tabl. ale ja np miałam pierwszy ok a po 1h 8,5 razy większy? jakie macie z tym doświadczenia? dziś usłyszałam fajne słowa: marzenia są podstawą sukcesu w naszym życie - także dziewczyny marzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena dzięki:) bauli Tak jak wiesz byłam stymulowana, więc z USG wiedziałam kiedy pękły pęcherzyki (owulacja), więc zrobiłam betę dokładnie 14 dni po pęknięciu i tego samego dnia jak jeszcze nie wiedziałam wyniku bety zrobiłam po południu sikańca i wyszła druga blada kreska. Ale objawy ciąży (chociaż dopiero później zdałam sobie z tego sprawę) miałam już od ok. tygodnia - przede wszystkim senność i duży apetyt. Czekałam po prostu czy dostanę okres, miałam objawy okresu, ale okazało się, że to ciąża. Jeśli chodzi o lekarza prowadzącego to masz rację jak jest w tym szpitalu co się rodzi. Mój lekarz pracuje w tym szpitalu, do którego idę i właśnie będzie mi robił ktg pod koniec września i mam nadzieję, że będzie miał dyżur wtedy kiedy pójdę już do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Bauli - bardzo mi przykro.;/ Monka - modlę się za pozytywną betę u Ciebie. Lena - dzięki, że pytasz, ale u mnie źle.:/:/Wczoraj po godzinie 16.00 zobaczyłam krew na papierze toaletowym.:-(Zadzwoniłam do Novum,poprosiłam o połączenie z położną,połączyli z pielęgniarką chyba.Przedstawiłam sytuację.Kazała za 10 minut zadzwonić,to zadzwoni do Zamory.Zadzwoniłam,połączyła mnie z Nim.Dr mówi,że to krwawienie już się niebezpieczne robi i że najlepiej byłoby odstawić Fraxi, ale zmniejszył mi na 0,3 z 0,4 i No-Spa 3 x dziennie po 1 tabletce, nawet jak nie boli oraz leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mam nadzieję , że to fałszywy alarm :( Monka trzymam kciuki. Bauli bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już dzwoniłam do Zamory, no to wtedy tego krwawienia nie było, bo ono było tylko takie chwilowe.Tylko wypływało mi coś takiego ciemna kawa z cegłą.Dzisiaj już trgo w ogóle nie ma tylko te fajfrocle ciemne zostały.Dr mówił,że podejrzewa,że to po Fraxi, bo mi za bardzo rozrzedza krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzwoniłam do dr i kazał przyjechać , bo ból w podbrzuszu raz jest , a raz nie i jadę sprawdzić czy nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - no to powodzenia Wam życzę na wizycie.;p Daj znać, jak będziesz po.:P Masz rację-trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a powiedz mi, czy na boku te można leżeć, czy tylko na plecach ? O brzuch mi oczywiście chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek-oby wszystko u Ciebie było ok! Trzymam kciuki! Leż teraz plackiem i się nie ruszaj, myślę że nic nie szkodzi jak leżysz na boku, a jak leżysz na wznak to podkładaj sobie podusię pod plecy, to troszkę będzie Ci wygodniej. A maże to u Ciebie implantacja jest? Modlę się żeby tak było! Ja jutro jadę do Novum na wizytę kontrolną, mam nadzieję że będzie wszystko cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Igrek , mam nadzieje , że wszystko dobrze będzie u Ciebie .Mocno trzymam kciuki. Malwi , życzę powodzenia na wizycie . Jak te nasze życie jest pogmatwane , naprzód walczysz żeby zajść w ciążę , a pózniej żeby te 9 m-cy przebiegły ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - no i ja mam taką nadzieję i modlę się za t.A można pokrwawiać przy implantacji tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena , no to dobrze , że twoi znajomi trafiły na taką dr , to również jest ważne . igrek , przy implantacji zazwyczaj nie ma żywej krwi tylko takie brązowawe fajfrocle . (tak było u mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Bauli tak mi przykro maiałam nadzieję że podzielisz sie z dobrmi wieściammi :( to wszystko jest strasznie niesprawiedliwe. Igrek, leż odpoczywaj i myśl pozytywnie!! Choć wiem że to nie łatwe, ja od dwóch dni mało śpię i się denerwuje, mi narazie te brązowe plamienie ustało, zrobiłam betę i czekam na wynik mam zadzwoić po 17. Agniren to już za chwie bedzie Staś na swiecie, nie martw się bedzie dobrze. Lena ja tez miałam podwyższoną prolaktynę po tabletce ok 10 razy, i mi też dr Z powiedział że dla nich liczy się wynik bez tej tabletki, samam nie wiem, czemu tak jest, nic ie brałam na prolaktynę. Dziękuję Wam za wsparcie. Rene daj znać jak po wizycie. Odezwę się popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Igrek- jeśli jest to niewielkie krwawienie, takie jakby plamienie to chyba jak najbardziej może to byc implantacja, ale już takie żywe krwawienie to raczej nie! Ja w tej rozpisce po transferze to mialam napisane że takie plamienie między 6 a 10 dniem po trans. jest raczej zwiastunem ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - wczoraj był mój 5 dpt. Ja też trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę ! Wiesz--ja miałam wcześniej krwawienie i plamienie z szyjki, a dr podejrzewa, że to wina zastrzyków.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośbie
Witam mam do Was zapytanko: ile kosztuje na dziś w Novum badanie kariotypu? Ponoć nie robią go na nfz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek możesz leżeć na boku , ja cały czas prawie leżałam tak po transferze. Ważne żeby leżeć. Byłam u dr szyjka ok, ale brzuszek troszkę twardawy , stawia się i może stąd te bóle kazał cały czas brać nospe 3x dziennie, aspargin-magnez tez 3xdziennie i jak będzie bardzo boleć to buscopan a jak nic nie pomoże to do szpitala. Brrr mam nadzieję , że pomoże. W poniedziałek mam normalnie umówioną wizytę mam nadzieję , że nie będzie żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - nie denerwuj sie może faktycznie u Ciebie jest to implantacja czasowo jak najbardziej by się to zgadzało wiec bądź dobrej myśli i dużo odpoczywa. Baul i- bardzo mi przykro :( Monka - kciuki zaciśnięte z wysoką betę!!! Malwi - powodzenia na wizycie. Odezwij się jak będziesz już po. Rene - za twoją wizytę również trzymam kciuki i tez czekam na wieści po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja tez biore leki na stawianie macicy... na razie sie nie martw, duzo odpoczywaj i nie mysl o szpitalu, bedzie ok zobaczysz! monka - dobrze ze plamien nie ma juz, czekamy na wynik&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa leżę plackiem już 2 dzień bo się boję. Musi być dobrze jeszcze trochę musimy z synkami wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprośbie - Witam . Badania kariotypu w Novum kosztuje 350 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprośbie W grudniu za kariotypy płaciliśmy po 370 zł od osoby, w Novum oczywisćie Podobno można na NFZ ale długo sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - trzymam kciuki, aby było już wszystko ok i nie bolało.:P A u mnie plamienia minęły i tylko lekkie fajfrocle na papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - czytałam wczoraj Twoje posty po transferze i pisałaś rzeczywście, że miałaś takie fajfrocle kilka dni i że dr Ci mówiła, że to z szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×