Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Sory dziewczyny wysłało kilka razy. Byłam sprawdzić , ale u mnie w mieście już ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - uzywałam mustelli w pierwszej ciazy a teraz maz mi kupil krem przeciw rozstepom dla kobiet w ciązy z AA i powiem szzczerze ze super jest i cena nieporównywalna;) kate - super ze tyle komóreczek sie pieknie zaplodniło. Trzymma kciuki za transfer&& dzidziek - termin @ jest niewazny, po IUI powinno sie testowac ok 12-14 liczac od dnia inseminacji:) powtórz betke, trzymam kciuki&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa ja kupiłam z pharmaceris u mnie był jeszcze w promocji za 28 zł , a normalnie 38 zł kosztuje. Ale zaryzykuję z tą mustelą , bo u mnie będzie dzidzi x 2 wiec brzuszek pewnie też dużo większy i wolę nie ryzykować jak mustela sprawdzona przez niektóre z nas i skuteczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! Dziękuję Wam wszystkim za pamięć.:*Ja Was podczytuję cały czas, ale nie chcę opisywać na forum, co u mnie, by nie zapeszać tym razem.:) Byliśmy wczoraj u Zamory.Jestem zadowolona.Super lekarz,świetnie się z Nim dogadałam. Szkoda,że z Michaline nie udało mi się spotkać. Bilety na Gunsów już kupiliśmy.Zaoszczędziliśmy na Allegro je kupując 120,00 zł.czekam teraz na dostawę ich przez pocztę. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja bym z rolą mustelli w walce z rozstepami nie przesadzała to raczej kwestia genów bardziej ;) ale kup sobie bo to dobry produkt:) ide jutro ok 17tej:) igrek - ciesze sie ze jestes zadowolona z wizyty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa wiem że to kwestia bardziej genów ale kremy na pewno nie zaszkodzą a pomóc mogą :D. Mam nadzieję że mnie to ominie bo moja mamuśka nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Igrek bardzo się cieszę że po tej wizycie jesteś zadowolona, to bardzo ważne, pozytywne nastawienie,trzymaj się kochana i pisz troszkę,ja też myślę o Tobie...buziale malwi2983 bardzo dziękuję za zdięcia maluszków,jeszcze nigdy nie widziałam usg bliżniaków śliczne...a jeśli chodzi o brzuszek to masz rację u Ciebie przy dwujce będzie większy więc musisz już smarować. karina1212,Agniren z tego co napisałyście przygotowania do przyjęcia maleństw idą pełną parą,póżniej może być już ciężej zwłaszcza latem więc dobrze mieć już coś w domu a drobiazgi zostawić na koniec. kate1974 super że z 8 komóreczek zapłodniło Ci się 7,może to właśnie będzie Twoja szczęśliwa liczba,to teraz tylko transwer i to nieznośne czekanie które strasznie się dłuuuży. dzidziekk trzymam kciuki za betkę żeby rosła,rosła,rosła...napisałaś że w siódmym dniu była 1.7 to może właśnie drgnęła? pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki, tym starającym życzę dużo cierpliwości,a naszym przyszłym mamusiom dużo odpoczynku i snu bo to różnie bywa...a mamom dużo pociechy z okruchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Igrek. No ja tez strasznie żałuje. Do 3x sztuka:-) Cieszę sie bardzo, ze jesteś zadowolona:-) Teraz będzie z górki:-) Malwi, zamów w takim razie z Allegro. Napewno jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Michaline,dziękuję że pytasz,znalazłam chwilkę żeby coś naskrobać tak jak obiecałam...co u mnie a bawię się z moimi laskami,ta mniejsza co chwilę jest na kolanach i chce tik,tak to ta piosenka wiesz...a ta druga szuka kotka bo gdzieś się schował i już jakiś czas go nie ma...mówie Ci wesoło, a ja za chwilkę idę gnieść pierogi z jagodami bo mąż bedzie ok.17 ale jeszcze na pewno wpadnę...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - drgnęla, albo to pozostałosci po choragonie, bo tak tez moze byc chyba. pozyjemy zobaczymy.Ale oby rosla, rosła rosła:) Julcia - powtorze w poniedzialek, bo w piatek bedzie to niemozliwe niestety Igrek- fajnie, ze nadal jestes z nami. Pisz do nas, kiedy tylko bedziesz miala na to ochote. mam nadzieje ze wspolpraca z dr Z przyniesie Ci szybciutko zamierzony efekt:) A ja dzis jadę do chrzesniaczka mojego meza, bo jego mama ma juz starsza od niego coreczke i malego szkrabka w brzuszku. A chrzesniaczek- bartus- choruje nam bardzo i boli go brzuszek, i leci ropka z ucha, i idzie dzis do szpitala z podejrzeniem zapelenia opon mozgowych.a ma dopiero 9 miesiecy. a jego mama nie moze go nawet ponosic bo ciaze ma zagrozona, bo troszke za szybko sie postarali o 3 chlopczyka:( i tak sobie pomyslalam, ze ktoras z Was kiedys pisala, ze staranka to poczatek stresow, a jak sie uda, to te nerwy sie nie koncza, bo sie martwimy o dzidzie w brzuszku, a to przeciez tez nie jest koniec, bo jak jest juz na swiecie, to tez nie zawsze jest kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie, to przepraszam za ten wpis, bo nie chce nikogo martwic. U Was napewno wszystko bedzie dobrze, bo Wy juz najtrudniejsze chwile macie za soba, a teraz tylko piekne dni z maluszkami w brzyszkach i na raczkach Was czekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Agniren, tak jestem już po. Potem miałam miłe spotkanie i dlatego dopiero teraz pisze:-) Usg robiła dr Jaczynska, bardzo Mila, dokładna i opowiadała ciagle co robi. Z malutka jest wszystko w porządku.. Waży 400gram, ma coś miedzy 20 a 25 cm, wszystkie organy w porządku, paluszki policzone, siedziała po turecku. Główkę ma teraz na wysokości mojeg pepka:-) Jestem już spokojna, bo trochę sie denerwowalam. 3d nie robilam, bo dr powiedziała,zeby zrobić nastepnym razem, bedzie ładniejsze zdjęcie:-) Spotkałam dr Zamore. Uśmiechnięty jak zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Michaline dużą już masz Dziewczynk e super że wszystko w porządku :) Dzidziek jeszcze trochę i podzielisz się mam nadzieję z nami dobrymi wieściami, Kate trzymam kciu za udany trnasfer!!! Ewuś fajnie masz wesoło z brzdącami :) dziewczyny mam pytanie czy ktoraś z Was miała po nieudanym transferze taki ból z dole brzucha jakby jajniki, mnie tak od wczoraj kłuje momentami że aż muszę usiąść, mam nadzieję że tam się nic nie zrobiło, próbowałam umóić się do dr Z na jutro lub piątek ale dopiero na przyszły tydzień mnie zapisano,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ciesze sie ze malutka jest zdrowa, po tym usg kobieta zaczyna sie bardO cieszyc i niepokoj narazie znika. Teraz tylko mile rzeczy, zakupy, malenstwo kopie, miewa czkawke. Wybralas juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, a może wyciągnie rano kartę i zadzwoń do Zamory? Tak byłoby chyba najlepiej dla Ciebie a on ma dyżury codziennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, chyba tak zrobię, rano zadzwonię może mi coś powie i rozwieje moje wątpliwości A tak apropo pytanie Agniren wybrałaś już imie?? Mi strasznie podoba się Maja, gdybym miała dziewczynkę kiedyś to tak dałabym na imię, ale to jeszcze długa droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, masz racje.. To usg było dla mńie bardzo ważne i czuje sie duzo spokojniej... Teraz skupie sie na zakupach... Monka, mi Maja tez sie podoba ale moja koleżanka dała tak na imie i nie chce powtarzać:-) Bardzo ładne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, masz racje, nietypowe o bardzo rzadkie:-) Za mną chodzi już od ponad dwoch lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już, dziś mimo pochmurnego dnia jestem padnięta miłego wieczorku Dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja jak będę kiedys na etapie wybierania imienia też właśnie będę chciała wybrać takie nietypowe a zarazem ładne, u mnie w rodzinie i wśród znajomych nie ma Maji i właśnie dlateog jakoś tak mi się spodobało, Mila też mi się podoba :) więć w przyszłości kto wie :) widzisz miałaś dobre przeczucie że będzie dziewczynka super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×