Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zaczne tak bralam tabletki antykoncepcyjne pozniej zrobilam 7 dniowa przerwe po niej nie zaczelam brac tabletek dokladnie przerwa trawala do czwartku zeszlego tygodnia wzieam w sobore jak sie nie myle tabletke od tamtej pory juz ne bire wspolzylam caly czas z narzeczonym oprocz wczorajszego dnia czy moge byc w ciazy dodam ze dostalm lekkieg krwawienia wczoraj... PODAJE TUTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, wypoczywaj zatem. Miłej nocy:-) Napewno już niedługo będziesz wybierać, 3mam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam jutro transfer czy mam jutro brać dopochwowo luteinus?Kurcze nie dopytałam dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE Bardzo się cieszę że wszystko w porządku z Twoją córcią, dobrze że już jesteś spokojniejsza to najważniejsze...a imię piękne wybrałaś już kiedyś o nim wspominałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974 z tego co pamiętam w dniu transferu bierze się luteinę tylko podjęzykową to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi może ty pomożesz ... kurcze bo już panikuję nie wiem co mam zrobić.Niby transfer mam o 14 więc rano chyba powinnnam wziąść lutinus dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974 - ja bralam luteine w dniu transferu pod jezyk. Zobacz co masz napisane na karcie informacyjnej ktora dostalas po punkcji (zielona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w karcie jes napisane że cyt:"w dniu transferu luteinę w takich samych dawkach należy przjąć pod język lub LUTINUS 100MG -3X1TABL DZ dopochwowo" biorę lutinus więc wynika z tego że trzeba dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dopiero wróciłam do domu dlatego piszę. Jutro luteina tylko pod język tak jak pisały dziewczyny. Michaline fajnie , ze z malutką w porządku :D A dostaniemy jakieś zdjęcie? Imię śliczne. Ja też uwielbiam takie nietypowe imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, kciuki zacisniete za transfer:-) Wszystkiego dobrego! Malwi, zdjęcia mam ale one są teraz takie mało wyraźne, bo Mila jest już duża. Postaram sie coś wybrać. W każdym razie nie ma już zdjęć, gdzie jest w całości, bo nie mieści sie w monitorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, kciuki zacisniete za transfer:-) Wszystkiego dobrego! Malwi, zdjęcia mam ale one są teraz takie mało wyraźne, bo Mila jest już duża. Postaram sie coś wybrać. W każdym razie nie ma już zdjęć, gdzie jest w całości, bo nie mieści sie w monitorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, kciuki zacisniete za transfer:-) Wszystkiego dobrego! Malwi, zdjęcia mam ale one są teraz takie mało wyraźne, bo Mila jest już duża. Postaram sie coś wybrać. W każdym razie nie ma już zdjęć, gdzie jest w całości, bo nie mieści sie w monitorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Julciaaa- trzymam kciuki za wizyte . igrek - dobrze , że odezwała się . Michaline - ładne imię Mila , ja mam koleżanke która ma na imnię Milena . Ale obydwa mi się podobają , gdyby mniała dziewczynkę . Zawsze mi marzy się dziewczynka . Kate , trzymam kciuki za transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Kate to jeżeli masz tak napisane na wypisie to chyba możesz wziąć lutinus może zadzwoń dla pewności do dr W naszego i zapytaj. To dziwne , ze ci nie powiedzieli o tym. Cześć Lato jak samopoczucie ruszyło coś u ciebie do przodu? Michaline wyślij jakie masz zawsze zdjęcia Mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi wziełam luteinus o 7 więc do 14 to już jej nie bedzie.. w karcie mam wpisane ze w dniu transferu luteina pod jezyk lub luteinus 3x1 tab.Przed traansferem jest wizyta u dr L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja miałam USG przed transferem , a potem kazali pić dużo napojów aby pęcherz był pewny i na górę na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dałam rady i potem jak czekałam na wizytę bo byłam w Novum 30 min przed to nadrobiłam wypijając litr wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974 - kciuki zacisniete!!!!!! Julciaaa - o ktorej masz wizytę? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Zuzia trzymam kciuki za Twoje maluszki.. Daj koniecznie znać:-) Julcia, powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki lato76 witam Cię kochana serdecznie:) kate1974 może luteinus lepiej się wchłania i dlatego można go stosować też w dniu transweru,tym bardziej że miałaś tak w zaleceniach...trzymam kciukaski za dzisiejszy transwer. zuzia-zu jak się czujesz? malwi2983 ja zupełnie zapomniałam o pełnym pęcherzu i niestety skorzystałam z łazienki przed wizytą,a uświadomiłam sobie dopiero wtedy gdy pani dr.zapytała czy pęcherz jest wypełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za kciuki🌼 wizyte mam przed 17ta wiec dam znac wieczorkiem dopiero... ubrałam dzis spodnie ciazowe, jaki ja mam juz brzuch z synem to miałam taki chyba z miesiac póxniej co najmniej:P kate - ptzred transferem nic nie upychaj sobie bo musza taka rureczka wprowadzic zarodek jak sie nie rozpuszcza tabletki to kicha...najwyzej weźmiesz po transferze...ja tez brałam podjezykowa jak dziewczyny pisza w dniu transferu zuziu -kciuki zacisniete za peikne widoczki maluszków bo pewnie prenatalne usg bedziesz miała&&czekam na wiesci od ciebie po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - fajnie ze córunia tak sie peiknie rozwija i rosnie. Tylko sie cieszyc:) no i imie wybrane brawo!:D lato - a co u Ciebie? jak tam Twoj ogórdeczek? wszystko rozkwita peiknie co? ja swojego juz ponad miesiac nie widziałam, mam nadzieje ze dostane zgode na przepustki z tej chałupy niebawem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kciuki :) ewus74 - czuje sie bardzo dobrze, sporadycznie miewam mdlosci (najczesciej wieczorami) julciaaa - tak prenatalne i mam nadzieje ze poznam plec moich łobuzów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) zaraz nadrobie lekture widziałam że monka26 będzie dziś dzwonić do dr Zamory mam wielką prośbę zapytaj go czy będzie mieć urlop na początku lipca?? bardzo mi na tym zależy bo moja dr ma urlop powiedziała żeby dzwonić jak coś do starosławskiej albo zygler ale skoro już dr Z znam i miałam przyjemność opcować to wolałabym jego choć wiem, że życie zweryfikuje ale jak możesz zapytaj proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×