Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość am29
tak molus juz po i .........dzis zrobilam test bo juz nie wytrzymalam dzis jest 7 dzien po transferze i nie wiem jak mam ten wynik odczytac sa niby dwie kreski ale ta druga jest taka bardzo blada maz mowi ze przeciez jest troche jasniejsza ale w porownaniu z ta pierwsza kreska to ta jest naprawde blada i nie wiem jak mam to odczytac w srode zrobie drugi nie wiem czy moge sie odrobine cieszyc? czy jest jeszcze zawczesnie na to wszystko jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meabrocano
Zauważyliście, że lekarze w Novum wyglądają troche inaczej w rzeczywistosci niz na stronie internetowej.Jedna z was napisała, że nie poznała swego lekarza.Ja miałam podobnie.Te zdjęcia są stare albo "podrasowane"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
am29 o rany ale byłoby fajnie. Trzymam mocno kciuki żeby kreska była coraz bardziej widoczna :) meabrocano Niektórzy wyglądają troszkę inaczej. Nasz dr Woźniak jest w ogóle do siebie niepodobny, ale reszcie jak się przyglądałam to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny co taki zastój panuje na forum zrobilam dzis drugi test i .........sa dwie kreski jutro zrobie bete myslicie ze moge sie juz cieszyc :) dzis mnie bardzo brzuch boli troche mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
am 29 Ja już się z tobą cieszę:) Moluś ma rację rób bete. A ja jestem po wizycie u dr Lewandowskiego. Było miło, ale tak szybko mówił, ze nie wiem czy cokolwiek zapamiętałam. Od piątku zaczynam puregon. A tak mnie ta wizyta zakręciła, że dzisiaj wstałam wcześniej i porąbało mi się , że te zastrzyki już od dziś i o mały włos nie zrobiłam sobie. Dobrze, że mąż trzeźwo myślący i zapytał czy to oby na pewno dzisiaj. Am 29 a czy ty zawsze miałaś dużo pęcherzyków w jajnikach? Bo ja mam dziwne jajniki dziurawe jak ser szwajcarski. I pan dr powiedział, ze mogę wybuchnąć. To nie jest PCO ale są one trochę inne niż normalnie.Tylko, że odkąd pamiętam zawsze takie były i miałam normalnie owulację.Dr powiedział, że mam do niego przyjechać nie w 7 dobie jak normalnie przyjeżdżają dziewczyny a w 6. A przeczytałam, że ty tez miałaś dużo pęcherzyków. I tak sie zastanawiam czy to był wynik leków czy tez tak masz jak ja. A tak w ogóle to oprowadziła nas pani po tych salach zabiegowych, pokazała pokój transferowy i powiedziała, ze za dwa tygodnie wyjdzie stąd pani w ciąży i aż mi się ciepło zrobiło. Fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
wlasnie zrobilam bete czekam na wynik bedzie ok 13 chyba mnie skreci czuje sie jak przed matura.... MENA 27 ja jak zadzwonilam pierwszy raz do dr.L to nie wiem czy 30 sekund ze mna rozmawial a tak szybko ze jak bym nie miala notesu przed soba to bym nic nie zapamietala ale potem na wizytach juz bylo ok no oprowadzanie tez bylo ,co do jajnikow nigdy mi nikt nic nie powiedzial ze sa dziwne zawsze tez mialam normalnie owulacje no ale rzeczywiscie strasznie duzo sie wytworzylo przy stymulacji ale to i dobrze bo zapas jest tyle ze mozesz nie miec transferu od razu bo sie beda bali przestymulowania ja sie w żadne spodnie nie zmiescilam dobrze ze lato bylo i luzne rzeczy na czasie napisali mi w karcie ze jestem bardzo szczupla a pod koniec stymulacji dr.Zamora stwierdzil ze juz nie jestem taka szczupla :) widzisz jak czas leci juz nie dlugo bedziesz czekac na wynik testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
beta 609 !!!!!!!!!!!!!!! 9 dpt :) cieszyc sie juz moge? :) od razu mi powiedzcie czy mam dzwonic do novum i co tam sie teraz dzieje po kolej na wizyte normalna mam sie umawic do Zamory ? czy dopiero po tych 14 dniach do nich mam dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
To ja już gratuluję przyszłej mamie:) Coś wysoka ta twoja beta. Bliźniakami pachnie:) Super:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM29
DZIeki mena27 myslisz ze blizniaki ale by bylo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Naprawdę cieszę się razem z tobą. Jan napisałaś, że o 13 masz wynik to czekałam niecierpliwie jak na swoją betę:) Ja też dowiedziałam się ostatnio, że moja siostra jest w ciąży. I ona w 5 tygodniu miała 500 z kawałkiem.Także wygląda na to, że będziesz miała dwa szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
jeszcze nie moge w to uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
dzieki molus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie73
Czesc Dziewczyny! Gratuluje Wam wszystkim bardzo serdecznie!!! Czytam sobie i czytam w tym forum i faktycznie jedna po drugiej staje sie mamusia!!! I bardzo fajnie, ze tak jest. Mam nadzieje, ze u mnie tez sie uda... Jestem jeszcze w tych sprawach troche "zielona" ale 5.10 pierwszy termin w klinice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalo
witam Was bardzo serdecznie,mam pytanie i mam nadzieje,ze moze ktoras z Was bedzie umiala mi na nie odpowiedziec...mianowicie czy ktoras z Was dostawala jakies tabletki na to zeby pecherzyki pekaly?nie zastrzyk z pregnylu tylko tabletki,kiedys czytalam,ze sa takie,ze po nich scianki pecherzyka sa cieniutkie i same pekaja bez problemu tylko nie moge teraz tego znalezc:(pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad74
:(...już nie wytrzymuje...znowu klęska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
mad bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Mad ............nie wiem co powiedziec. Współczuję. Ale powiem tylko jedno nie poddawaj się! Wiesz , że jesteśmy w tym samym wieku. Ja wczoraj zaczełam ponownie "brac" tabl antykoncep. 12.10 mamy wizytę u W-o. Po raz drugi podejdziemy od początku do całego procesu. Co będzie i z jakimi rezulaltami czas pokaże. Napisz proszę co u Ciebie Mad , co myślisz dalej. Am gratuluję! Ale wiem , że ja i Mad też będziemy cieszyc się TYM szczęściem. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad74
Cyndi nie współczuj mi - w życiu są rzeczy na które nie mamy wpływu mimo starań .... bardzo Tobie dziękuje że do mnie piszesz- Ty walcz masz męża i oparcie ...ja tego nie mam wręcz odwrotnie - doszły poważne problemy jeszcze z moim...pojade w listopadzie do wawy - decyduje się na KD... innym dziewczynom ,które osiągnęły cel - serdecznie gratuluje... oby i na mnie Bóg spojrzał łaskawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
mad 74 myslalam ostatnio o tobie co sie dzieje u ciebie tak mi przykro, musisz wierzyc ze sie uda cyndi dzieki wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już prawie rok lecze się w Novum i jestem po dwóch nieudanych inseminacjach. Teraz mam zrobić HSG żeby sprawdzić drożność jajowodów ale strasznie się boję tego badania a poza tym w Novum jest strasznie drogie więc szukam gdzieś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Mad , co to jest KD.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Mad, lepiej póżno niz wcale. Załapałam. Ja się odezwę do Ciebie po 12 paż jak już będę coś wiedziec po wizycie u W-go. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny dzis 14 dpt zrobilam kolejna beta wyszla 3154,00 bylam tez dzis u swojej lekarki bo i tak mi sie zwolnienie konczylo wiec zrobila mi usg i widac juz malenstwo wbrew znakom jakie wskazywaly narazie jedno malenstwo.do novum jade dopiero 9 pazdziernika dr.Zamora kazal w 24-25 dpt ......troche dlugo czekania na ta wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Am 29 to musi być super uczucie :) Mam pytanie. Często mówisz o dr. Zamora.Czy ty miałaś z nim kontakt w trakcie stymulacji?Ja ze swoim lekarzem od czasu wizyty u dr. Lewandowskiego się nie widuje. Czy was dziewczyny bolał brzuch w trakcie stymulacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
nie w czasie stymulacji nie mialm z nim kontaktu chcialm zeby on wykonal transfer ale mial zabiegi ale zawsze jak mam jakies pytania to dzwonie do niego wiec moze dlatego. mnie troche brzuch pobolewal w ostatnie dni jak byl taki ogromny...... kurde mam taki zatkany nos dzisiaj mam nadzieje ze mnie nic nie rozbierze bardziej siedze pod kocykiem i pije herbatke malinowa a musze jeszcze jechac do pracy zawieźć zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
am 29 dbaj o siebie dbaj:) A ja jutro mam kolejną wizytę u dr Lewandowskiego. Troszkę się denerwuje bo dzisiaj strasznie bolał mnie brzuch, ale i cieszę bo coraz bliżej ten dzień. Ciekawe czy powie mi jutro kiedy może być punkcja? A jak tam u reszty? Jak postępy w leczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
mena 27 a ktory juz masz dzien stymulacji i jak tam jajniki, duzo komoreczek sie wytworzyło? trzymam kciuki za ciebie.... ja mam ten cholerny katar naszczescie nic wiecej mnie nie rozbiera wiec dalej leze pod kocykim ,sok z malin mi sie juz koncz.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×