Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

pomyślę z tą krwią! też oszczędzam na czym się da.. co za życie! Moja Droga uciekam spać i Tobie zycze spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - też coś widziałam,ale zignorowałam.:/ Lato-słodkich snów.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - dzięki i nawzajem.;D Jak my się o tej krwi dowiedzieliśmy, no to tego samego dnia tam zadzwoniłam, a rano już mój M na fotelu siedział....hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim , ja jestem w pracy wzięłam wczoraj przeciwbulowy i mi troszeczke brzuch przestał boleć . Igrek - ja niestety robię wszystkie praktycznie badania w Novum . Bo wiesz jak u Nas jest ze zrobieniem jakiegoś badania na NFZ . Bardzo bardzo cięzko . Trzeba skierowanie , a pózniej czekasz nie wiadomo ile . A przecierz nie które badania mósisz zrobić odpowiedni dzień cyklu . Ja kaś porażka ? Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Miłego Dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Spokojnego dnia Wam życzę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochaner🖐️ micheline - tak mam synka 5 letniego, wczoraj był na urodzinach u kolegi, dzis go nie mogłam rano do przedszkola obudzic:) igrek - jeśli mogę cię prosic to wyslij MICHELINE fotki które Ci wyslałam:) Dzis mam nadzieje bedzie spokojniejszy dzień bo jutro znowu mnie maraton czeka - wizyta w novum a potem na meczyk sie wybieramy z męzem z znajomymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja dopiero poranna kawe pije. bylam na pobraniu krwi. musialam tsh zrobic. lato76 - a nie próbowałaś w swojej przychodni robić badań odpłatnie? płacic co prawda trzeba ale zawsze to troche taniej. w novum za badania: morfologia, APTT, PT, poziom białka w surowicy, Transaminazy ASPAT+ALAT, jonogram, glukoza, mocz, usg sutków bym zapłaciła 331 a w przychodni zaplacilam 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - wyślę Kochana, jak do domku wrócę.;D A ja dziś do Novum dzwoniłam i Pani mi powiedziała, że jeszcze 1 - 2 cykle, bo przede mną sporo osób do dawstwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - przytulam Cie do {serce] Kochana, szybko Ci te 1-2 cykle miną zaobaczysz a potem ruszysz z koyta z działaniem!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani z lab powiedziała, że ja się będę zbliżać już do góry tej listy, no to Oni sami do mnie zadzwonią i poinformują moją dr, że mam zacząć brać progynovę na wzrost endo.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to super ze nie musisz sama dzwonic i sie stresowac czy to juz czy nie juz... a jakie są koszty skorzystania z komórki dawczyni? czy jeden zarodek zostanie Ci podany czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - coś dr mówiła, że to jest koszt około 8.000,00 zł. i podobno 1.000,00 zł. za 2 komórkę,a ja chcę 2 od razu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - czyli podobnie do INF chyba tak? masz racje ja tez bym odrazu dwa zarodki chciała bo wieksze są szanse wówczas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, kochanie, czas szybko zleci ale rozumiem Cię, że chcesz już. Nie dziwie się. Zobacz ile czasu ijak szybko minęlo już od laparo :-) Kochana, a powiedz mi, czy te komórki są już zapłodnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline- oni pobiorą od dawczyni komórki, zaplodnia je nasieniem męza IGREK i zrobia transfer juz zapłodnionych:) A Ty kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karian1212 to mi ulzylo bo myslalam ze tylko ja caly czas chodze glodna i jem duzo. Dzisiaj zrezygnowalam z dalszego chodzenia na rechabilitacje kolana, stwierdzilam ze to sa trudne cwiczenia, a pozarym bardzo senna jestem. Wracajac do domu zrobilam zakupy i jak je w domu rozpakowalam to zaczelam sie smiac ze tylko sledzia zabraklo. Truskawki, slodkimserek i ogorki konserwowe i wedzony kurczaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze badania na hiv mozna bezplatnie zrobic w roznych punktach miasta, nawet anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek tez bym sie na dwie pisala, kto wie moze nawet uda sie z dwiema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za badanie hiv płaciłam 25 zeta wiec to nie jest drogie badanie... najgorsze było to ze musiałam na raz tych badan kilka zrobic i zaplacilismy z mezem oboje ok 300 zł w sumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ciszej ostatnio się zrobiło na tym forum.;/Ja niedawno dopiero z pracy wróciłam!Dobrze,że już zwolnienie się z 1 strony skończyło,bo fajnie być znowu wśród ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - ano chciałabym Kochanie, ale takie życie ! przytrafiło mi się i muszę jakoś z tym żyć, no i teraz czekać.:/Ale---mam jeszcze taką cichutką nadzieję,że może sama choćby 1 komóreczkę wyhoduję do tego czasu i będę mogła poddać się punkcji.;) Te komórki nie są zapłodnione.Jak już są,to Oni dzwonią i mówią o tym.Potem je zapładniają nasieniem mojego M ( oddał już i jest zamrożone do tego dawstwa-600,00 zł. koszt ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a ile zapłaciłaś za to badanie ? Pomyśl nad tym, co ja wczoraj pisałam i co inne dziewczyny Ci mówią, no bo naprawę część z tych badań można zrobić na NFZ.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-ja się zgadzam z Zuzią, że badania w Novum są o wiele droższe, więc morfologii i hormonów się w ogóle nie opłca.:/Hormony prawie 2 x droższe niż u mnie w jakimkolwiek laboratorium.:( Jedynie AMH jest 20,00 zł. tańsze niż tu u mnie ( pomijam fakt, że tylko w 1 robią ) i posiew w kierunku Chlamydii w takiej samej cenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - będę miała parę pytań do Ciebie, więc jak przeczytasz, no to mi się przypomnij.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - z komórki dawczyni to jest przecież normalne IVF, z tym, że ja będę miała ICSI.;D 2 komórki to jest mała różnica w porównaniu z 1,jeśli chodzi o cenę, a szanse 2-krotnie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - niezły jadłospis.:) hehe Dobrze,że zrezygnowałaś, bo lepiej się teraz nie przemęczać.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nawet nie wiedziałam,że HIV można na kasę zrobić.:/ A czemu nie oddaliście krwi ? Pisałam o tym wcześniej.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×