Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

jezeli chodzi o l4 to sama straciłam połowe swojego urlopu w zeszym roku na same dojazdy. kombinacje mąż do pracy w okolicy Warszawy to jechalam z nim zeby troche zaoszczędzić kasy nawet na benzynie. ale teraz sie nie bede szczypała i bede brała zwolnienie lekarskie nawet na jeden dzień mam to gdzieś w koncu zostawiam tam duzo kasy. Jest juz nadzieja. zaswiecił dla mnie znowu promyk słońca oby nie nadeszedł deszcz tylko całe słoneczko uśmiechniete. ale sie stresuje i sie ciesze ze to juz sie dzieje ze za chwilke moze bedzie dobrze. stresuje sie bo przeciez nie każde krio za pierwszym razem sie udaje ale mi musi sie udac musi nie ma innego wyjscia. narazie bede sie cieszyła tym co mam. czyli dobrymi wiesciami i przygotowaniami do badania i do wizyty . ciesze sie jak male dziecko które dostało upragnioną zabawkę a to przeciez tylko ropzmowa przez telefon :) Pomyslice jaka ona dziwna trudno, wiem ze przezywacie kazde badanie kazda wizyte wszystkie to przezywamy i wiem o tym ze mnie rozumiecie. chce mi sie tanczyc spiewac skakac. piekny dzis dzien jest taki słoneczny. ale sie ciesze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka kwadratowy nawias [ a w srodku piszesz poprostu kwiatek czyli nawias kwiatek nawias :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - To super że masz wszystko ok , umnie jak wyniki będą ok to podchodze do krio . To już moje 3 . No to rób badania i ruszaj pełną parą . Mi jak wyniki wyjdą ok to mam przyjśc na wizyte 11 lub 12 dc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - zobacz jak ci wcześniej pisałam , mniej więcej w tych dniach powinnaś być w Novum u Lewandowskiego . Powiem najlepiej jak on ciebie będzie przygotowywał . Bo tą pięrsza wizyte startowa to będziesz mniała u swojej dr , a dalej to Lewandowski prowadzi , do samej punkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewandowski jeszcze podobno robi sam transfer za dodatkowa kase ok 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, cieszę się razem z Tobą :-) Dzieci czekają, więc trzeba szybko działać.. Nie dziwie się, że się bardzo cieszysz. Tak, my to rozumiemy.. wiesz na czym stoisz i do czego dążysz a to połowa sukcesu. Napewno będzie dobrze :-) Dith, może jeszcze nic straconego z IUI. Ja też dzien przed IUI odebrałam wynik i posiew był dodatni. Pojechałam z tym do Novum. Dr przepisał mi globulki dopochwowe dwie na noc i dwie rano i na dzień następny IUI odbyła się zgodnie z planem. Julciaaa, wszystko co nowe jest nam obce ale tylko na początku. Pewnie na tej pierwszej wizycie już będziesz miała wszystko poukładane :-) Nucia, 3mam kciuki za betkę. Ja dziś też byłam na becie i progesteronie. Czekam na wyniki. Jutro na 10.20 muszę zawieźć do novum na usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! nie odzywałam się tyle czasu, bo to był przykry czas dla mnie, w poniedziałek pochowałam Mamę,a w sobotę dostalam @ więc testu już nie robiłam.Jest mi przykro i żle!!! nucia za Ciebie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy, mój tato umarł w wieku 49 lat i wiem co czujesz.. Powiem Ci tylko tyle, że teraz jest ciężko i żal ale za jakiś czas będzie lepiej. Mój tato nie żyje już 15 lat a mi wciąż go brak.. Trzymaj się zatem mocno, mam nadzieję, że masz blisko kogoś kto może Cię przytulić i wspierać. Przesyłam dużo ciepła i życzę cierpliwości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - Jak mi przykro :( STRASZNIE MI PRZYKRO . NIE WIEM CO MAM POWIEDZIEĆ:(MOJE SZCZERE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA Z POWODU ŚMIERCI MAMY :( Teraz bedac w niebie pomoże Ci żebyś była mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za słowa wsparcia, miło wiedziec że ma się takich fajnych ludzi wokół siebie w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - cieszę się razem z Tobą.;D Buziaczek.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - masz rację ! Ja też jadę na L4, bo stwierdzam, że urlop no to jest na wypoczynek a nie na lekarzy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene - przytulam Cie do serduszka❤️ igrek - no własnie masz racje z tym urlopem, bo zeby człowiek miał pewność że to jeden cykl potrwa ale przeciez nie ma gwarancji z esie szybko uda a 26 dni urlopu to nie jest duzo... lato - a Ty do dr. lewandowskiego zwykle w jakich godzinach chodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 Bardzo mi przykro, z powodu śmierci Twojej mamy,trzymaj się kochaniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 Z tego co napisałaś, to na prawdę miałaś lekki stresik podczas rozmowy z dr. ale taki pozytywny fajnie,jest nowy plan cieszę się razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, odebrałam wyniki: bHCG : 6210 U/l czyli dobrze Progesteron : 50,15 nmol/l. I tym progesteronem się trochę zmartwiłam, bo obok normach jest napisane, że w I trymestrze powinien być od 52-154, więc ciut mi zabrakło i nie wiem, czy się tym martwić ? Wizytę w Novum mam przełożoną z 10:20 na 12:20 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - super masz podejście ! Tak trzymaj i nas nim zarażaj.;D Kordianka-zazdroszę.;)Super.;D My na razie sobie nie możemy pozwolić.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - tak mi przykro.:/Naprawdę !! Myślałam o Tobie i martwiłam się,bo nic się nie odzywałaś, a miałaś testować w poniedziałek.;-(Trzymaj się Kochana i pisz pisz i pisz---to pomaga.My tu jesteśmy i będziemy Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - Kochana, tak mi przykro z powodu Mamy i nieudanej próby... My też mielismy w zeszłym roku podobną sytuację (tylko, że ja wtedy straciłam ciążę i pochowałam 3 bliskie mi osoby. To był horror). Łączę się z Tobą mentalnie :( :( :( Ja natomiast mam pozytywną wiadomość! Dziś beta wynosi 107,8 ! W sobotę mam powtórzyć i wtedy będzie wiadomo... A! Sikaniec był prawie nie widoczny!!! Była jedna krecha kontrolna mocna, a druga prawie przezroczysta!!! Cieszę sie, ze jednak poszłam na betkę :) Trzymajcie dalej kciuki! PLEASE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE 0 gratuluję bety.;D Nie martw się na zapas tym 2 wynikiem...zawsze mi tak powtarzasz !! Na pewno jest dobrze.;-))) To jest bardzo mało za mało przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - a widzisz ! A nie wierzyłaś.:/Beta to jest jednak beta.:-)))Moje gratulacje.;D A już miałam pisać, że nic nie piszesz o wyniku.:p hehe No i jak się czujesz mamusiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - tak mi jest przykro z Twojego powodu.:/Aż się popłakałam.;-(I z powodu śmierci Twojej mamy i z powodu kolejnego nieudanego transferu.;((Obie te sprawy złe się zbiegły w jednym czasie !! Strata podwójna.Ech szkoda słów po prostu,jakie to życie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - to jest jakaś firma, którą mi podałaś z której woka kupiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Kochanie: Tak jak rodzicie cieszą się z narodzenia dziecka, tak Ty raduj się w każde swoje Urodziny. Nie świętujesz przecież faktu starzenia się, ale rocznicę Twojego zaistnienia. Twojego jestem. Wszystkiego najlepszego w Dniu Twojego dzisiejszego Święta, a przede wszystkim spełnienia Twojego największego Marzenia...człowieczka pod serduszkiem !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×