Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Nucia, bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za je wzrost:-) w jakich jednostkach ona jest podana? W sensie wynik 107 czego? Super :-) mówiłam, beta jest janwazniejsza. Igrek, Duka to sklep z różnymi akcesoriami domowymi, najczęściej jest w centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia -aaaaaaa super!!!!! bardzo sie cieszę :D:D miecheline - betka wprost wymarzona, progesteronem sie nie zamartwiaj jutro masz wizyte to lekarz orzeknie, najwyzej zwiekszy dawke luteiny czy dupka nie wiem co bierzesz ;) poki nie plamisz to nic sie nie dzieje złego na pewno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Troszkę mnie nie było ale już nadrobiłam czytanie. Rene bardzo mi przykro, współczuję ci ogromnie straty mamy. Nuncia moje najszczersze gratulacje.Ależ miło się zrobiło na forum, tak ciążowo:) No kobiety tylko chwila i wszystkie będziecie mamciami. Moluś-miło ,że się odezwałaś. Co u was? Jak mała? Julcia ja nie jestem na bieżąco bo od moich ostatnich wizyt ceny skoczyły w górę. W każdym bądź razie płacąc tą zaliczkę masz wliczone w to wizyty i badania. Iza jak ja ci zazdroszczę takich przygód.Super wyjazd. Irek widzę że jesteś troszkę zarobiona bo forum sfolgowało:) Michaline betka pięknie rośnie,super. Ewuś uzależniłam się od twojego topielca. Ja i reszta rodziny. Robię go co najmniej 2 razy w tygodniu. Jak masz jeszcze jakiś sprawdzony i prosty przepis to dawaj:) Kordianka jakiego super masz męża, pozazdrościć:) Cyndi ja miałam identycznie na pierwszym usg piersi. Hihrałam sie i nie mogłam się w żaden sposób powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mena, miło, ze wpadają :-) Pewnie masz mało czasu jako mama:) super.. Tak, beta rośnie:-) jutro mam usg .. Mam tylko nadzieje, ze ten progesteron jest w porządku. Julciaa, biorę duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, przytaczam sie do życzeń Igrek: spełnienia wszystkich marzeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus74
nucia83 Super wiadomosc... MICHALINE trzymam kciuki za jutrzejsza wiyzte,beta super wiec powinno byc OK mena27 Bardzo ciesze sie ze ciasto smakuje Twojej rodzince,a z makiem tez robilas?...ja jeszcze czesto pieke miodowca, tez sie zajadaja jest w miare prosty tylko troszke sie zchodzi,jak nie masz przepisu a chcesz to daj znac... pozdrawiam zycze dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia gratuluje i trzymam kciuki za sobote. Powinnismy oglosic bojkot testow sikanych. W ten weekend pracuje w warszawie na targach beaute forum, ktoras sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteście KOCHANE!! :) Jeszcze nie czuję się mamusią. Czekam na sobotę (beta i usg) może wtedy odetchnę...Jeszcze się nie nastawiam! tzn. staram się.... ;) Agniren - Sikańce są do d... teraz już wiem :) No ja akurat się nigdzie indziej nie wybieram jak tylko do Novum na betę i usg. Miałam od razu dziś badanie usg popołudniu i prawie nic nie widać.. ale to dlatego, że to bardzo wczesna ciąża. Michaline - najważniejsze, ze z betą jest w porzo! Progesteron zawsze można uzupełnić ;) Mi już dziś zwiększono dawkę duph. z 2 na dzień, na 2x2. Nie wiem w jakich jednostkach te wyniki bo od razu wrzucili je do karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd Wy wiecie o urodzinach itp., ale ja też dołączam się z najserdeczniejszymi życzeniami KORDIANKO !!!!!!! ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia - a info o urodzinach przyszło mi na e-maila z nk.;D Co Wy nazywacie sikańcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORDIANKA - w szystkiego naj duzo cierpliwości do tego wszystkiego duzo miłości aby Ci jej nigdy nie zabrakło duzo przyjaciół na których możesz polegać, bo warto ich miec duzo słońca bo życie jest wtedy barwniejsze a przede wszystkim dużej gromadki dzieci :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- super wyniki oby tak dale w dalszym ciągu trzymam kciuki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83- dwa bardzo ciezkie dni czekaja Ciebie kobitko Super wiadomość :) czemu bedziesz robic dopiero betke w sobote a nie w piatek ? po 48 godzinach robi sie powtórke. bo dobrze kojaze robiłas ja wczoraj prawda to jak tak to nastepna wypada juz w piątek a nie w sobote. popraw mnie jak cos myle. Ale sie ciesze:) mam nadzieje ze niedługo ja dołącze do was jeszcze tylko miesiąc trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- sikaniec chodzi o test ciążowy z porannego moczu. :) ja tez nie wierze sikańcom ja zrobiłam dwa testy i po 5 mni nie było nic dopiero pożniej pojawiły sie dwie kreski. beta jest wiarygodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DNIU KOBIET WSZYSTKIM PANIOM:) ŻYCZE ABY KAŻDY DZIEN BYŁO KOLOROWY, ŻEBYŚMY SPOTYKAŁY NA SWOJEJ DRODZE TYLKO FAJNYCH I CIEPŁYCH LUDZI POZYTYWNIE NASTAWIONYCH DO ŻYCIA, OBY NASZE MARZENIA SIE SPEŁNIAŁY, ZEBY WSZYSTKIE Z NAS W TYM ROKU DOWIEDZIAŁY SIE ZE BEDA MAMUSIAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Przepiękne Kobiety! Z okazji naszego dnia życzę wszystkim spełnienia wszystkich marzeń. Duzo wytrwałości i cierpliwości i doczekania jak najszybszego bycia mamusia:-) 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki spełnienia naszego największego marzenia! Oby każda doczekała się jak najszybciej serduszka pod serduszkiem :) Kordianka dołączam się do wczorajszych życzeń i jak wyżej wiadomo czego życzę:) no i zdrowia przede wszystkim.! Rene - smutno :( ale nie możemy smucić, musimy Cię wspierać! Na pewno nie długo Ty będziesz mamusią! Nucia - ogromne gratulacje! Małymi kroczkami każda zobaczy 2 kreseczki i dużą betę :) Michaline - dzięki za odp. i równiez mega gratulacje! Czekaj co powie lekarz i nie możesz się przejmować, bo to nie wskazane w Twoim stanie. Widzę w Twojej stopce, że mimo wyników horomonów - wszystko w normie - miałaś robione hsg? Ja ostatnio wspomniałam o badaniu hsg dr.Sowińskiej, to stwierdziła, że ewentualnie po 2 nie udanych IUI, bo z jej doświadczenia jak hormony są ok, cykle regularnie, wzrost temp też, to może z 2% przypadków miała, że przy takich wynikach wyszło, że coś jest nie tak z jajowodami. Jakiś czas temu zastanawiałam się, że hsg lub laparoskopia powinna być obowiązkowa przez IUI. Jeśli jest coś nie tak, to IUI nie wyjdzie. Nie wiem co o tym myśleć? Pozdrawiam, w ten piękny kobiecy dzień! Może któraś przyniesie dobrą wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta. Życzę żeby wszystkim forumowiczką udało się zostać mamą i to jak najszybciej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się (a może i dołączamy :) ) do życzeń z okazji dnia kobiet! Niech wszystkie marzenia się spełnią i radością Wasze serduszka wypełnią!!! 🌼 Igrek - sikańce to testy ciążowe domowe z moczu ;) ale już przecież wiesz... Iza - no właśnie wiem, że powinnam zrobić w piątek, ale dr powiedział, że by przyjść w sobotę i od razu sprawdzę betę i usg. Powinno być już bardziej widoczne. Wczoraj coś tam chyba na obrazie było widać, ale niejednoznacznie, bo zbyt wczesna ciąża. Musimy się upewnić czy ładnie się Bąbelek zagnieździł... Kusi mnie, że by pójść już jutro, ale dam radę do soboty! Tyle się już naczekaliśmy, że jeden dzień to chyba wytrzymam :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUCIA83- ok jheden dzien rzeczywiscie nie zzbawi Cie a jak masz jeszcze obaczyc w tym dniu BĄBELKA to powodzenia Trzymam dalej kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia83 z całą pewnością na usg widać cokolwiek gdy beta wynosi od 1500 do 1800. Wcześniej nie widać nic na usg. Michaline powie ci podobnie. Jeżeli wczoraj miałaś betę 100 a co 2 lub 3 dni beta się podwaja, to zawcześnie. W sobotę betka powinna być około 300 to nic na usg nie zobaczysz. Pomyśl czy warto przeszkadzać maleństwu w jego drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! no przecież to nie ja sobie wymyśliłam to usg w sobotę... Masz rację, że to jest za wcześnie, ale chyba lekarze z Novum wiedzą co robią??? Muszę im zaufać... choć nie chciałabym zaszkodzić Maleństwu :( Zapytam się normalnie dr-a czy to aby nie zaszkodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz Michaline też leczy się w novum ma betę dodatnią. A usg wyznaczono jej dopiero na dziś bo będzie już wysoka beta i będzie widać to na usg. czekała ze 2 tygodnie na to badanie bo jeszcze nie widziała maleństwa wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia jeżeli pójdziesz w sobotę na to usg i nic nie będzie widać to chyba to jest naciąganie klienta. Może warto pójść porozmawiać o lekach etc, ale na usg bym nie liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę to niecierpliwie oczekuję tylko na prawidłowy przyrost bety :) Wyczytałam, że w prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Więc test beta hcg należy powtórzyć po 2-3 dniach by sprawdzić jego przyrost. USG to pomysł dr Cz. (on akurat mnie przyjął, bo mojej lekarki nie ma...) Zrobię jak radzisz. Pójdę na konsultację, ale zapytam czy usg jest konieczne i że wolałbym poczekać z tym badaniem usg. Nie jestem mistrzem z matmy, ale za tydzień w sobotę powinno być już bety odpowiednio dużo :) Akurat wróci dr DJ to sobie do niej pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×