Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

karina1212- nie mow tak i tak nie myśl ze chciałaś nas zdołowac to nie tak. sama dokładnie wiesz ze ma sie czasami mamy doła. ja własnie go dzis złapałam ale mi jakoś po mału mija. Ty i inne dziewczyny którym sie udaje dajecie nadzieje. Ja nie odbieram zdjecia jak cos złego jest to z pewnościa cud w który wierze ale czasami ta moja wiara i walka nie ma siły. Strasznie sie ciesze z Twojego szczęścia naprawde.:) Umówiłam sie z koleżanką na zakupy może kawałek szmatki poprawi mi humor zawsze to coś. a pożniej pojde na imprezke urodzinowa a jutro sprzatanie i odpoczynek:0 taki mam plam A jeszcze jedno jutro do mojej suni przychodzi kawaler. ciekawe czy da sie zapłodnic mała bestia- mam gldenkę biszkoptową ma 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, widzę, że nie tylko Ty chcesz mieć dzieci ale i twoja sunia :-) Cudnie :-) !! Ale ja kocham zwierzęta! baaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene - Bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy .Trzymaj się kochana i pamiętaj że jesteśmy z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-Dziwie się że ten dr Cz pracuje w Novum . Mnie dr Lewandowski zawsze przyjmował mniej więcej do połódnia . Kiedy masz wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki 🌼 Ach a ja tak dzisiaj z rana a raczej w południe z innej beczki :P Czy któraś z Was była na laserowej depilacji ? Tak sobie pomyślałam, że mogłabym się wybrać i mieć z głowy golenie co drugi dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - trzymam kciuki za piękne bicie serduszka . To jest nie samowita i wzruszona chwila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - nie denerwuj się tym bolącym brzuszkiem .Trzymam ckiuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia- Gratuluje ci bety .Bardo się cieszę. Ja cały czas wierzyłam że tobie uda się . Super!!!!!!! Mi na testach też nic nie wychodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Ja teraz jak wszystkie wyjda wyniki wybieram się na krio- transfer . Wczesniej mniałam wizyty 2dc , ale teraz mam przyjśc 11 lub 12 dc .Żadnych leków nie biorę tylko folik i Enkorton 1 tabletka dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA1978 - ja też bym chciała ! każda z nas zapewne.;-) ja bardzo lubię wiosnę, jak się wszystko budzi do życia, jak tak zaczyna ładnie świecić słoneczko i się ciepło zaczyna robić.;P Taki fajny jest wtedy zapach na dworze !! Miłego dnia dziewczynki.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczątka! Ja pomału wracam do normy, narazie wszystko co nie fajne w ostatnim czasie mi się przydarzyło odsówam od siebie.Mam jeszcze w novum 6 mroziaczków więc liczę że któryś będzie tym szczęśliwym dzięki któremu będę mamusią. Dzięki dziewczątka jeszcze raz za wsparcie!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, ja robiłam depilacje laserową na pachy. Zrobiłam 4 i niestety za mało. Między zabieganie prawie już nie miałam włosków ale teraz znów się pojawiają. Niby mnie niby słabsze ale golić trzeba. Więc musze napewno to powtórzyć. Najlepiej jakbyś kupiła pakiet, wówczas wyjdą Ci taniej. Może jakiś groupon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie myśleliśmy o grouponie :) Ja to chciałabym zrobić sobie bikini bo tak się zastanawiam - jak ja się będę golić jak będę w ciąży :P Albo męża podszkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - witaj ! Dzięki Kochana za te słowa.;D Na pewno każdej z nas tutaj się uda...prędzej czy później, ale się uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia-każda z nas boi się porażki ! Musimy wierzyć, że będzie ich coraz mniej, a najlepiej w ogóle już.;D A słowa tu na tym forum naprawdę pomagają i podnoszą nas na duchy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ide do swojej dr za tydzien bo musimy najpierw sprawdzic czy sie pecherzyki te co nie pekły wchłonęły... aha do południa...bede musiała jakos sobie poustalac to wszystko, ale dla chcącego nic trudnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja też się strasznie boję ! Tego, że się nie uda.;/U mnie jest inna sytuacja, bo ja zza każdym podejściem płacę coś około 8.000,00 zł., więc myślę wciąż o tym, a co będzie, jak się kasa skończy...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - ja też żałuję, że nie trafiłam wcześniej do Novum.:/Bardzo !! Straciłam wiele lat i kasy niepotrzebnie, a może by się wielu przykrych sytuacji uniknęło,ale...jak to już ktoś tutaj naprostował mnie--nie ma co wracać do tego, co już było i oglądać się wstecz, bo się czasu nie cofnie przecież i należy iść tylko już do przodu.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 Widzę że masz dziś słabszy dzień,wiem trudne jest to czekanie bo chciało by się wszystko na już,lecz nie da się inaczej zobacz każda z nas czekała,czeka i czekać będzie aż w końcu będzie to wynagrodzone.Dobrym przykładem jest właśnie mena27 i za to bardzo ją podziwiam,udało się za siódmym razem bo ja to przy Niej pikuś bo za drugim, trudniej było już z drugą ciążą.Kochaniutka masz jeszcze sporo komóreczek i jesteś w dobrych rękach,to tylko kwestia czasu kwiecień już tuż,tuż i zaczniesz przygotowania do krio,głowa do góry będzie dobrze...ściskam Cię mocno i życzę dużo siły do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - jestem w pracy i też się popłakałam po tym,co napisałaś.;-)Powstrzymywałam łzy, bo nie wypada mi w takim miejscu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny-smutno bardzo się zrobiło tu na tym forum.:/ Odnośnie Malediwów - podobno się zatapiają i znikną za kilka lat już z powierzchni ziemi.;/ Muszę coś Wam napisać też takiego filozoficznego, ale w pracy nie chcę się skupiać nad tym, więc z domku dopiero.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena i Iza - a może kiedyś razem na te Malediwy z rodzinkami pojedziecie.;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja używam depilatora elektrycznego i mi w zupełności wystarcza na kilka tygodni, a mam już go z kilka dobrych lat na pewno.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - będziesz...zobaczysz Kochanie.:-)Wszystkie będziemy.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Witam kochana, oj tak trochę smutno bo jak któraś ma doła to przenosi się na nas wszystkie...tak to już jest solidarność jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, Michaline - a ile taki pakiet kosztuje ? Te pachy i bikini--ciekawa sprawa.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest ewuś74 !!! Masz całkowitą rację.:/Ja jeszcze w pracy,więc jakoś leci.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja kupiłam pakiet przez Groupon. Cztery zabiegi na pachy za 450 zł.. jakoś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×