Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline-a Ty z jakiego masz materiału tego woka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - a jak wczoraj spędzałyście nasz dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja mam Woka ze stali nie zeliwny. Ten drugi jest za ciężki.. Mój M wczoraj kupują bukiet kwiatów i przygotował kolacje: taggiatelle z kiełbaska Chorizo, parmezanem i oliwa. Pycha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja ostatnio mało jakoś piszę , ale cały czas czytam. Mam w pracy takie urwanie ,że jak wracam do domu o 19 to po prostu nic już mi się nie chce:( Iza nie załamuj się będzie dobrze. ja też czekam na krio , odebrałam wynik czystości i na szczęście jest ok mam tylko mało pałeczek kwasu mlekowego. Prawdopodobnie będę jechać na początku kwietnia jak sobie wyliczyłam i bardzooooooooo się boję tak jak ty. Mam już dosyć czekania. Michaline jeszcze raz gratuluję małego szczęścia w brzuszku, niech rośnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka -Nie załamój się będzie dobrze ,ja równierz czekam na krio. I to moje już trzecie będzie .Jutro mam zadzwonić zapytam się czy jest już wynik endo , bo już czekam i czekam ....... Zostało mi jeszcze zrobić posiew . Wiem że te czekanie to chiba najgorsze , mam takie złe dni . Powiem szczerze że mam czasami już dosyć tego wszystkiego , te 6 inseminacji , i 1 transfer ze świeżych i 2 krio . Ale trzeba iśc do przodu , mósi się udać . Pamiętaj jesteśmy z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nie ma co podziwiać. Jak się czegoś bardzo chce to jak widać można. Czasem sobie tylko zadaje pytanie co by było gdybym zrezygnowała. Byłam już bardzo zmęczona. Czasem brakowało sił. Czasami miałam wrażenie że i łez już brakuje.Nic nie miało sensu. Chodziłam jak struta. Prawie się nie uśmiechałam. A teraz jak patrzę na jej słodką buziulkę to nie mogę przestać się śmiać. Wiem że i wy macie dość ale proszę wytrzymajcie jeszcze troszkę. A jeśli chodzi o depilację w ciąży to są jaja jak berety. Lusterko pomaga ale na początku:)No jeszcze dużo zależy od wielkości brzucha.Ponieważ mój był ogromny mąż został przeszkolony ale cały zabieg to był zawsze jeden wielki śmiech na sali.Jak mi tam gmerał to się bałam, że mi jakieś esy floresy zostawi a zza tego dużego brzucha nic nie widziałam.Widok komiczny.Zróbcie sobie tą depilacje laserową.Ja nie wiedziałam że cos takiego istnieje. Ja nie dostałam na maila żadnych zdjęć małych fasolek :( a chętnie pooglądam. Ewuś dawaj przepis na to drugie ciasto. Igrek nie płacz skarbie. Zbieraj siły bo będą ci potrzebne :) Teraz to już o Malediwach nie myślę. Mogę nigdzie nie wyjeżdżać. Nie ma to już dla mnie znaczenia.To co najważniejsze już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wyniki USG piersi mi wyszły dobrze , tylko dr powiedziała że w przewodach mlekowych torbielki są . Troszeczke sie zmartwiłam tym , powiedziała że kontrola za rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- Ja przez 3 dni byłam nocowałam w koleżanki , jej mąż wyjechał w delegacje i bojała się sama nocować . Ja też bym się bała , w takim ponad 500 metrowym domu zostać sama . Z internetu nie korzystałam , nie chciałam żeby ona wiedziała że jeżdże do Novym i td . Ostatnio na nią wkurzyłam się . Ona ma 2 dzieci mnóstwo kasy i żadnych problemów , i wiesz co mi powiedziała , że jest tyle dzieci że mogłaby ja jedno adoptować .Ona nie rozumie mnie bo sama ma wszystko , i nie boryka się z takimi problemamy jak ja .Ach szkoda słów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato mnie też po usg powiedziano? że mam torbielki i wizyta za pół roku. I co? Olałam to. Dlaczego? Bo uważam, że jak się chodzi do lekarzy to zawsze coś wykryją bo NIKT z nas nie jest IDEALNY w 100%. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. Menka jak dostaniesz zdjęcia fasolek to proszę prześilij mi je. Na dniach do Ciebie napisze. Cholera cały czas deficyt czasowy!!!! Jak ja bardzo żałuję , że nie mieszkamy bliżej.( Czy mam racjęw swoim mysleniu, że jestes bardzo spokojną i zrównoważoną osobą? Ja jestem cholerykiem.) Lato Twojego zdjęcia też mi nikt nie przesłał i di tej pory nie wiem jak wygladasz! Captcha jak Twój bunio? Rośnie. Co u Ciebie? My z Menką cały czas zaglądamy na nasze forum i czekamy na Ciebie Kochana. Walczcie Kochane do skutku.................. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato jeszcze odnośnie Twojej koleżanki. Nie zazdrość. Ja wiem o co Ci chodzi jesli chodzi o całokształt. Ale powiem Ci kochana , że w najbliższej rodzinie mam osobe co mieszka w Konstancinie w Wwie na prywatnym osiedlu itp i itd. Kasa, dzieci, Ona w domu. Generalnie było wszystko. Okazało się po czasie , że On po 40 znalazł inne zainteresowania....................Więc TA kasa i to wszystko co innym tak latwo przychodzi w pewnym momencie TEGO wszystkiego nie doceniaja. Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, kochana, na zdjęciu to widać pecherzyk i dwa krzyzyki, którymi dr liczył dlugosc dzidzi, narazie więc nic nie widać.. Może po nastenym usg będzie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 wiem co przeszłaś i cudownie ze po tylu trudach masz już cudowną istotkę którą możesz tólic do serca.jestem po 6 cri i twoja historia daje mi iskierke nadzieji ze i mi się uda.wczoraj miałam doła ale dziś jest troche lepiej . jeszcze kilka dni próba. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindi -Witaj Kochana ! Ja generalnie to nie chodze po lekarzach , a jak już to z musu . Masz racje że nikt nie jest idealny w 100% Generalnie ja swojej kolezance nie zazdroszcze całego jej majątku i td .Tylko wiesz ona mniała depresje i ja ją woziłam do W- wy do lekarza i td . Przecierz mogłam równierz piepsznąć jej żeby naprzykład udała się do szpitala psychiatrycznego na leczenie i td . Ale ja nie jestem złośliwa , jak juz jesteśmy koleżankami to na dobre i złe dni . Uważam że w życiu kasa nie jest najważniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindi -ja też jestem takiego zdania że Mena jest taka ciepłą i bardzo spokojną osobą . Ja natomiast strasznie wrażliwa i na dodatek jestem płaczkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie już jutro drugi dzień rekolekcji . Postanowiłam że w tym roku sama sobie zrobie palemke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 Kochana jak to nie ma co podziwiać,jest i to bardzo! jesteś tu podporą dla wielu dziewcząt Twoja siła i dążenie do celu to ogromny przykład, że ten cel w końcu zostanie osiągnięty, i to właśnie Ciebie nie może na tym forum zabraknąć pisz i pocieszaj bo jesteś na prawdę idealnym przykładem kochaniutka... a przepis na pewno Ci napiszę ale jutro i może na pocztę, bo nie mam już czasu bo kąpanie moich bąbli...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - lato nie dawała zdjęcia, bo pisała,że ma stare i musi zrobić aktualne !! Lato - czekamy więc na nie.;D Dziewczyny=pytanie do tych po transferach: Ile Wam dawano zarodków...1 czy 2 ?? I od czego to zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja zawsze zabieram ze sobą dwa bo to są wieksze szanse. raz podano mi trzy bo były bardzo słabiutkie i szkoda było zostawić jednego a bo prawdopodobnie nie przeżył by kolejnego mrozenia. a tak w ogóle to będzie zależało od ciebie ile chcesz zabrać ze sobą czy 1 czy 2. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Musimy być silne! Tak bardzo bym chciała, że by nam wszystkim w końcu zaświeciło słoneczko!! Szczęście jest blisko!!! Trzeba w to wierzyć :) Czekam właśnie na wyniki.. co parę minut chce mi się płakać.. ale wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPTCHA
witajcie Cyndi Mój bunio powoli rośnie ,ale nie jest taki zbyt duży .Jak leżałam w szpitalu była dziewczyna która była w tym samym tygodniu co ja ,a bunio miała takie duże że wyglądało jak by była w 6 miesiącu .Nie martwię sie tym ponieważ dzieci według trymestu są w normie w 16 tyg ważyły prawie 200 gr .Czas leci powoli dziś mija 19 tyg. najgorsze jest to że mam lezenie poniewaz mój bunio mi twardnieje ,ale muszę jakoś wytrzymać .Moje skarby zaczynają się ruszać ,bulgocze mi w brzuszku .Na razie jeszczę nic nie kupiłam ,czasami kordzi ale jakoś boję się chyba jestem starej daty i wierzę w te zabobony .A tak po za tym jest wszystko spoko !!! Dziewczyny starające nie poddawajcie się , u mnie nie długo minie 10 lat mojej walki !!! Myślę że w tą rocznicę moje skarby już będo ze mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 My też czekamy razem z Tobą,trzymam kciuki kochana. CAPTCHA Dziesięć lat czekania to na prawdę długo,ale z tego co widzę podwujne szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przepraszam ze sie tyle nie odzywalam ale postanowilismy z M troche odpoczac od myslenia o in vitro i troche aktywniej spedzac czas :) Postanowienie bylo zeby poza praca nie siedziec przy kompie, za to wieczorami chodzic na 2 godzinny spacer po lesie z psem. Od razu mam lepsze samopoczucie :) Mam umówioną wizyte do dr Zamory na 16.03. Rene - bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy :( moje kondolencje nucia83 - moje gratulacje!!! trzymam kciuki zeby beta dalej pieknie rosla Michaline - ciesze sie ze wszystko ok. Ale to musialo byc przezycie dla Ciebie!!! igrek - przesyłam Ci moc pozytywnej energii!! Jeszcze troche cierpliwosci i dostaniesz swoja komorke. A potem mam nadzieje ze juz z górki bedzie i bedziesz miała swoje bobo. Sciskam Cie mocno iza1978 - trzymam kciuki zeby krio byl jak najszybciej, oczywiście udany :) i żebyś dołączyła do grona mam. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie włosów to ja kiedys miala robione bikini ale u mnie bez rezultatu. Po 12 razach odpuscilam.... Dzisiaj tez tutaj nie posiedze :( na 13 szkolenie z psem. Potem obiad. A na 16 ide na manicure :) Wieczorem za to wychodzimy na urodziny kolezanki!! Na ta okazje nawet wybrałam sie z mama na zakupy. 3/4 rzeczy w szafie mam za male przez to ze przytylam. Życze Wam kochane miłego dnia!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wszystkim za kciuki !!! Przydały się i to jak :) bHCG pięknie urosło ze 107,8 na 525,4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Usg mam mieć dopiero w piątek. Dr Cz. tak postanowił. Nawet nie musiałam mu nic mówić ;) Mija dokładnie rok od poprzedniej ciąży i mam nadzieję, że tym razem się uda :) :) :) Ściskam Was wszystkie mocno, mocno i przesyłam moc pozytywnych wibracji !!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten piękny sobotni dzień.;D Byłam już na zakupach, więc ślicznie świeci słoneczko i jest ciepło.;-) Nucia-moje gratulacje ! Cieszę się razem z Tobą.;P Zuzia-fajnie,że się znowu odezwałaś.;-))) A jak inne dziewczyny po transferach ? Ile miałyście podawanych zarodków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie Nucia, bardzoooooo sie cieszę:-) Ja tez mam w piątek Usg. Zuzia, ja tez w piątek 16-ego mam wizytę u Zamory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×