Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Policzyłam nucia że w przyszły czwartek powinno być około 1700 no chyba że bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Wszystkiego naj, naj, naj w Dniu kobiet Kochane Wam życzę!!!! Nuncia nie denerwuj się takie usg nie zaszkodzi Twojemu maluszkowi ja tez miałam robione usg bardzo wcześnie zaraz po tym jak dowiedziałam sie że mi się udało zajść w ciążę . Więc skoro lekarze z nOvum mówią że można je zrobić to na pewno tak jest. Ja myślę że oni wiedzą co robią i powinnyśmy im wierzyć bo w końcu to dzięki nim zachodzimy w te nasze upragnione ciąże i to oni są ekspertami w tej dziedzinie. I nie sądzę ze jest to naciąganie na kasę. Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za Was wszystkie [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dith, tak miałam robione HSG, żeby sprawdzić czy jajowody są drożne. To podtsawa przed IUI. Nawet na stronie novum jest to napisane. Ja prawy jajowód miałam udrożniony w trakcie badania i mi Zamora powiedział, ze nie ufa temu jajowodowi do końca i IUI będziemy robić wyłacznie jesli OWU będzie po lewej stronie i tak też zrobiliśmy :-) Nucia, to prawda co pisze Agniren o widoczności. Ja byłam u dr 14 dni po IUI z pozytywną betą. To było 22.02 (beta 27 U/l). Ty masz pewnie w innych jednostkach. I on mi powiedzial, że najwcześniej w okolicy 8.marca zrobimy USG, bo wcześniej nie ma sensu. Teraz beta wynosi 6210U/l i jest to koniec 6 tygodnia. I dzień miesiączki miałam w piętak, więc od jutra wg moich obliczeń wchodzę w 7 tc. Chciałabym być już po 12 tc :-) Nucia, wg moich obliczeń w sobotę za tydzień powinnaś mieć betkę coś w okolicy 1300 zakładając, że będzie rosła co dwa dni o 66%, choć moim zdaniem będzie ina zdecydowanie wyższa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ten dr J.Cz. dziwie sie że jeszcze go stamtad nikt nie pogonił, ale cóż... micheline, karinka - za dzisiejsze wizyty kciuki trzymam&&🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM ŻYCZE ja miałam pierwsze usg 15 dni po embriotransferze, zbyt wiele nie widac,tylko taką małą fasolke(u mnie z aureolką),ale przeżycie wielkie.ja usg miałam przy każdej wizycie,nie wiem jak w Novum. mam zdjecia z tych pierwszych usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83- Jeżeli chodzi o usg to wydaje mi sie ze za wczesnie ciaza moze jeszcze byc niewidoczna dopiero bedziesz cos widziala za tydzien moze a za 2 tygodnie na pewno. Wszystko ci powie tez beta jaka bedziesz miała wysoką.. pamietaj zero stresu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83- przy takiej becie z tego co ja sie orientuje jest to ciaza pojedncza nie podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życze wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta.dzis mija mi 8 dzień od kriotransferu .mam doła chce mi się płakać.przed wieczorem zaczął bolec mnie brzuch jak na@ i tak całą noc teraz troche przestał mnie bolec. znowu chyba się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, nie płacz słoneczko, bo nie masz jeszcze powodu :-) Mnie też bolał brzuch jak na @. Trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochaniutie...wszystkiego najlepszego z Okazji Naszego dzisiejszego Święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkim Kobietką najlepsze życzonka z okazji naszego święta :) I dziękuje za wczorajsze życzonka - stara pupa już się robię :P W weekend Marsa będę śmigać - w drodze do szkoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje KOBIETKI Z okazji dnia naszego święta życzę Wam SPEŁNIENIA MARZEŃ... Pod serduchem,serdusia ogromniastego brzusia a za kilka miesięcy, na rękach upragnionego dzidzusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na USG i jest wszystko ok :-) Dzidzia jest w prawidłowym miejscu i ma około 1 mm.. Maleństwo. Za tydzień w piątek jeszcze jedno USG, wówczas powinna mieć około 1 cm i powinno być słyszalne seduszko, więc trzymajcie proszę kciuki cały czas :-) bHCG i Progesteron bardzo dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE Fajnie że wszystko jest OK, a kciukaski zaciśnięte...jejku 1mm ale okruszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - tak się cieszę, że hormonki w porządku i że Maleństwo dobrze się usadowiło :) !!! Będę trzymać kciuki dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - super! trzymam kciuki dalej tym razem za peiknie bijące serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już mówię :) Byłam dzisiaj na USG i wszystko jest w porządku. Lekarz założył mi kartę ciąży, do tego sprawdził badania, które miałam na dzisiaj zrobić (morfologia, mocz, toxoplazmoza), dzidzia ma już 3cm, widać było wyraźnie główkę i resztę ciałka :) (tak w porównaniu do poprzedniego USG dzidzia jest dwa razy większa). Nareszcie nie musiałam się rozbierać tylko było jeżdżenie po brzuszku ;) Pytałam o te kłopoty ze snem, ale niestety nie mogę nic brać, bo to zaszkodzi (tak myślałam), jedynie coś ziołowego, ale na mnie takie rzeczy nie działają, więc nic nie będę kupować. Może z czasem się wszystko uspokoi... Może melisę przed snem powinnam pić, jak myślicie??? Następna wizyta 2 kwietnia i to będzie takie już porządne USG (jak to doktor powiedział), czyli np. wykluczenie jakichś wad genetycznych itp. rene bardzo Ci współczuję, trzymaj się! Michaline wspaniała wiadomość:) kotek nie ma się jeszcze czym denerwować, objawy na @ są podobne do tych ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina1212 ja kupiłam sobię książkę "w oczekiwaniu na dziecko" i tam napisali że na wszystkie zioła trzeba szczególnie uważać i pytać lekarza. Zastanawiałam się jakie to usg będzie mam nadzieję, że i ja będę teraz miała już od zewnątrz, bo męza zabieram. To żeby się nie stresował. Michalkine gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 Prześliczne zdięcie, dziękuję...masz rację to jest CUD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przy mężu nie będzie rozbierania. Jesteś trochę w tyle za mną to może będzie na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalin - gratuluję dobrych hormonów i 1 mm cudu.;D Karinka-fajnie,że już więcej widać...zaraz zobaczę ! A co z Tobą Zuzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×