Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena-ja mam FSH 21, a AMH bylo 1,1 w zeszlym roku,teraz biore Biosteron i mam za 2 tyg zrbic badanie w 3 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka nie smuć się kochana,czas szybko płynie,no do wizyty jeszcze sporo czasu ale już coś więcej będziecie wiedzieli, niestety znowu to czekanie...ale my cały czas będziemy z tobą MICHALINE lato ma racje,przecież to marzec więc raczej kotka chce do kawalera no chyba że jest za młoda... ja też chcę mieć kotka ale chwilowo nie mam z kąt wziąć poczekam,jak się pomarcują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005-bedzie dobrze zobaczysz,jedna komoreczka ale cudowna i wystarczy by zdarzyl sie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - to trzymam kciuki za niskie fsh, moze rzeczywiscie ten bioster pomaga!! ja w tym samym czasie piłam zioła. wiec sama nie wiem co pomogło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 lato w swoim czasie pisala ze ma kolezanke ktorej pomogl biosteron i urodzila w zeszlym roku blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja mam 6 kotkow, wszystkie wysterylizowane a od miesiaca tez im w glowie amory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005-tak juz bym chciala zeby tez cos u mnie drgnelo i wlasnie to czekanie w tym jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - idzie wiosna, dni szybciej lecą - jest słońce można wyjść na spacer do parku... zobaczysz jak to szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- własnie tak jest , mam kolezankę która poznałam w Novum . I ona mniala wysokie FSH . A jak już wczesniej pisałam w zeszłym roku urodziła blizniaki . Przysłała mi zdjęcia ich , jedno z tych zdjęć zaniosłam i dałam dr SZ . Bo dzięńki niemu ma ich . Słóchajcie jak ten dr ucieszył się , że nie macie pojęcia .Zresztą moja dr też ma sporo zdjęć maluszków u siebie w gabinecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - zobaczysz u Ciebie równierz wszystko będzie dobrze. Ja wiem , że te czekanie jest najgorsze . Ale musisz być cierpliwa , bo tak jak opowiadała mi kolezanka . W jej wypadku to zajęło praktycznie cały rok . Zapomnialam napisac , że żeczywiście Biosteron jej pomógł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam na spacerku , przeszłam się do pobliskiego sklepiku . Kupiłam sobie wieloziarniste pieczywko , i owoce . A takie większe zakupki zrobiłam z moim M . Nadworze teraz świeci słoneczko , ale jest wietrznie . Więc po pół godzinnym spacerku byłam w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - to Ty masz aż 6 kotków , o kurcze !!!!!!!! To Ci spółczuje , ja mam trzy . To niezle mi dają , a w dodatku jeszcze mam 2 duże psy . Kotom to daje sucha karme , i koci przysmak . A pieskom , mało tego że dostają suchą karme , to jeszcze mają karmę z puszki . A na dodatek gotuje im .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-ja juz tez zrobilam obiadek dla mezusia i pojde z sunia na spacerek.Tak naprawde to bardzo bym chciala blizniaki i to najlepiej chlopcow.A tak jak mowi prof w in vitro jest to bardzo mozliwe ja mam u niego tylko konsultacje i to najwiecej na maila a lecze sie u Staroslawskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-u mnie zaczal sie czwarty rok w sumie chociaz ten pierwszy to bylo leczenie hormonami i diagnostyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - aha ! A pytałaś jeszcze potem o to spłynięcie jej ? Ja już w domku jestem po pracy.:-)Ładnie i słonecznie się zrobiło na dworku, tylko nadal chłodno i wiatr wieje--dziś w zimowej kurtce byłam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - dopiero teraz zauważyłam u Ciebie w stopce " niepłodność pierwotna ".:/Miałaś to wcześniej, czy dopiero teraz ją uzupełniłaś o to ?? Moje pytanie jest takie w związku z tym: Co Ci lekarze na to mówili ? Jak to tłumaczyli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem już Julciaaa tym wszystkim zmęczona.:/A jeszcze taka długa droga przed nami.:(Musimy jednak to przetrwać. A chodziło mi o to, że czekam na to, jak skończę te leki i zacznę brać kolejne przygotowujące endo i na komórki.A Tobie zapewne o @ chodziło tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - pisz Kochana do nas częściej.;D Ja jakoś przeżyłam tą lutkę dopochwową i się nawet do niej przyzwyczaiłam...wolę ją niż tą pod język.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziewczynki umówiłam sie do mojego gina w mieście na 03 kwietnia to będzie mój 11 dzień cyklu. Lato moje pęcherzyki też pękały jak pamiętam po pregnylu ok 15 dnia więc jeśli ty miałaś ok 19 dnia transfer to wypadałoby u mnie od razu po świętach to by było fajnie. Iza ja będę wiedziała wszystko jak pójdę do dr na kiedy transfer, bo mi się okres opóźnił o 4 dni. Na dodatek przyplątała mi się jakaś grypa jelitowa i wczoraj miałam temperaturę 38,5 a dzisiaj jest już lepiej , ale zostałam w domu. Mam nadzieję ze do jutra przejdzie bo nie chce brać zwolnienia wole je wziaść po transferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak miałam w stopce już w zeszłym tygodniu ... :) nic sie nie zmieniło ;). Lekarze nic nie mówili.. od razu byłam zdecydowana na IVF, za długo czekałam na poprawe, a z roku na rok było gorzej. wiec jest średnio. Pytałam sie lekrza ile razy można robić punkcje i można w nieskończonośc.... tylko aby było co pobierać ... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Cyndi udało się za 7 transferem dopiero ! Przeszła baaaardzo długą drogę i ma chłopca półtora roczku już.;-)Widziałam Ich na zdjęciach.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - U mnie równierz w karcie napisane ;Niepłodność pierwotna ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a co to znaczy w ogóle dziewczyny, że ta komórka się dzieli ? Czy tam zarodek ?? Jakiś 5 - cio czy 8 - io.;D Dla mnie no to jak na razie czarna magia.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję lato tego transferu.:/No bo mam tą 2-rożną macicę i Oni muszą mi je włożyć do tej większej części przecież !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro lato76, że ten 3 zarodeczek się nie nadaje.;/Trzymaj się Kochana!Jesteśmy tu razem z Tobą.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - co to jest to TK ? Wiem, co to znaczy tak bezczynnie czekać ! Też to przechodziłam.:(Najpierw badania, potem zabieg itd.Dasz radę-zobaczysz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ja też się modlę ! Bardzo dużo i codziennie, bo jestem osobą wierzącą i wierzę w te wszystkie cuda i w moc modlitwy oraz w to, co kiedyś powiedziano, że " o co wszystko w Imię Jezusa poprosimy, no to będzie nam dane ".:D Lena, ajda -widzę, że jedziemy na tym samym lub chociaż podobnym wózku --- ze względu na wysokie FSH i niskie AMH.:/No i jeszcze Zuzia jeśli chodzi o to AMH !! U mnie tylko ja już się nie stymuluję, bo to jest wada wrodzone i niepłodność pierwotna, więc lekarze powiedzieli, bym zostawiła jajniki na produkcję łożyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×