Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi - to masz z jednej strony dobrze . Ja jak podchodziam poprzednimy razami , to równierz dr mi przepisała clo 1/4 tabletki . Ale teraz podchodziam na naturalnym cyklu do crio . Dziwie się że on ci nieprzepisał Enkorton , bo ja brałam za każdym razem jak podchodziłam do crio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też się teraz dziwię ,że mi nie kazał brać encortonu jak napisałaś że brałaś. Ale chyba wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dr , to wolę wziąść wolne i jechać do Novum . Mają wszystkie moje badania i td . . Tak piszę , bo moja koleżanka podobnie jak Ty chodziła do swojego niby zaufanego dr . Tylko pózniej okazało się , że daw jej większą dawke leków niż powinna brać . Jak widzisz różnie to bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja też tak uważam , ale mój gin pracował w Novum , a teraz ma za dużo pacjentek i z Novum współpracuje są nawet dane o nim na ich stronie. On mnie przygotowywał , zlecał badania itd do ICSI i było wszystko ok dlatego nie martwię się . Zadzwonię jutro do dr i zapytam co z tym enkortonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - Czuje się normalnie , tylko brzuch mi czas od czasu poburcza . Biorę na to no-spe . A żadnych objawów nie mam. Może za wcześnie jest . Podobnie mniałam poprzednimy razamy . Nie wiem strasznie się denerwuje . A jak się nie uda i td . Bo już z mrożonych moich śnieżynek nic mi nie zostało . Masakra ! Mam nadzieje że opaczność boża nade mną czuwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - no to jesteś chiba w dobrych rękach . Ale dla pewności zadzwoń do Novum i zapytaj dokładnie . Będziesz spokojniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się , wiem że łatwo się mówi, ale musisz myśleć pozytywnie. Będzie dobrze zobaczysz:) Ja się modle codziennie za nas wszystkie, żeby się udało:). Masz chyba nie uzupełnioną stopkę bo tam są tylko informacje o IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogada ma nas nie rozpieszczać w tym tygodniu . Na sobotę nadają śnieg i mróz . No nie , teraz bedę mósiała zabrać moje kwiaty z tarasu . A tak myślałam że już cieplutko będzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja pisałam wszystko w mojej stopce . Tylko nie wszystko pokazało się . Nie wiem dlaczego , ale jak klikniesz na moje pseudo , to wszystko jest . Tylko z tą IUI . Pisałam wcześniej , że mniałam wszystkich 6 . Powiedz do sie to jakos zrobic , żeby ręce i nogi to wszystko mniało . Czy muszę wszystko od nowa pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam do domu z novum. Dzisiaj o 23:30 biore zastrzyk z pregnylu i w piatek punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato skopiuj to co masz w kilka słów o sobie i spróbuj wkleić w stopkę i zapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, bardzo sie cieszę, ze to już:-) Mocno trzymam kciuki i przytulam.. Kwiecień nadchodzi wielkimi krokami i modlę sie, by był dla Ciebie i pozostałych dziewcząt szczęśliwy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu - Myślę , że wiosenny bocian Nam przyniesie , to na co tak z niecierpliwością czekamy . Trzymam kciuki , żeby Nasze i wszystkich dziewczyn marzenie spęłniło się . Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Ciesze się , bo będzie Nas coraz więcej . Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ciesze się że już z tą stopką mam w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Zuzia - gratulacje i trzymam kciuki! igrek - nie nie podawałam maila, ani zdjęć też nie przesyłałam, a to konieczność ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - podoba mi sie Towja stopka :), a szczególnie czekamy an pozytywny wynik :), jak sie na ten zapis patrzy aż mam uśmiehc na twarzy - bo jak by miało być inaczej :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- Super wiadomości dopiero własnie miałam mozliwośc dojscia do mompa i pierwsze co co u Zuzi. trzymam kciuki za piątkowa punkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×