Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983- dziwne ja miałam zrobic tylko posiew a nie czystośc ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato- czytam i czytam Twoja stopke naprawde budujaca jakos mi cieplutko sie zrobiło i łezka zakreciła mi sie w oku. ciesze sie razem z Toba i tez czekam i trzymam kciuki za efekt pozytywny. Mam nadzieje ze i ja niedługo tez poprawie swoja stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być zimno a jest piękne słoneczko. Przesyłam Wam wszystkie promienie słonca aby i u Was było cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cię dziewczynki ! iza1978 - Taka już jest moja stopka , mam nadzieje że wkrótce dopisze ; już w dwójke lub w trójke ; I na końcu termin porodu i td . Mam nadzieje , że nie długo wszyscy uzupełnimy tak stopki swoje . Oby tak było . U mnie jest zimno , i na dodatek wieje wiatrzysko . A słoneczko wychodzi czas od czasu z za chmur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - Wczoraj uzupełniłam jak należy stopke . Tak bym chciała , żeby ten wynik był pozytywny . I mam nadzieje , że tak będzie . Właśnie , trzeba dużo uśmiechać się . Pozytywne nastawienie dużo daje . Ja już dawno pośniadanku . Zawsze jakoś rano nie mam ochoty na jedzenie . To przeważnie jem płatki z mlekiem . A tak u mnie wszystko w porządku . Siedze albo leże , ostatnio zaczełam czytać Pismo Święte . Szczególnie spodobal sie fragment z Pisma Świętego gdzie jest opisane o kobietach które były bezpłodne , a Pan Bóg dał im liczne potomstwo . A jak TY się czujesz ? Masz może jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Kochaniutkie :) Rano kiedy zawoziłam mamcie do pracy padał deszcz ale teraz świeci słoneczko :) Właśnie siedzę w samochodzie z mężem i czekamy na znajomych z którymi jedziemy na mazury :) Pogody nie będzie ale zapowiadają się inne atrakcje :P Oczywiście cały czas będę do Was zaglądać - laptopa pod pachę i ruszam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ja dopiero pol godziny temu wstalam. Od jakiegos czasu strasznie ciezko mi rano wstawac, ale dzisiaj przeszlam juz sama siebie. Cale szczescie mam dzisiaj wolne. Musze pozalatwiac kilka spraw np. zlozyc podanie o nowe tablice rejestracyjne, bo ktos mi 2 dni temu w nocy ukradl. lato - ja tez mam nadzieje ze ta wiosna bedzie dla nasz wszystkich szczesliwa i przyniesie same dobre wiesci!! Trzymam caly czas kciuki za Ciebie i odliczam dni do wielkiego piatku. iza - bardzo dziekuje. u mnie troche chmur, troche slonca i niestety wiatr. Kordianka - zycze udanego wyjazdu!!! Zrelaksuj sie, wypocznij i wracaj do nas naladowana nowymi silami. BAw sie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - cześć, to dobrze że u Ciebie dobrze. odżywiaj sie zdrowo :) Ja przyjechałam do pracy... czasem jest dobrze popracować z domu, ale dzisiaj chciałam sie wyrwać.... nie mam żadnych objawów. w nocy miałam serdecznie dosyć i zadzowniłam do dr Z - gdyż mam taką gryzbice, że chodzić nie moge. Powiedziała, że mam sie udać do lekarza i zaczać brać nystatyne, wiec sie załamałam, bo nystatyna to antybiotyk:(. wczoraj byłam u gin. po recepte na luteine pod jezyk - lekarz jak zobaczył mój wypis to zrobił duże oczy - że tyle progesteronu mam brać, powiedział, że sie z tym nigdy nie spotkał, żeby tak "faszerować" lutieną. nic... nie chce sie załamywać ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawe, teraz sie juz denerwuje bo mi juz nikt dzis ani jutro nie zrobi a w poniedziałek mam dostac@ no to super załamka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr O, kazała mi zrobic tylko posiew pisałam na forum zaraz po rozmowie z nia zaraz poszukam zeby sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam: Dziewczyny Dzwoniłam i rozmawiałam z Obuchowską Serce myslałam ze mi wyskoczy ze stresu ale juz jestem po. moge robic już badanie posiew z kanału szyjki macicy i w 1-2 dniu kolejnego cyklu mam jechac na pierwsza wizyte przygotowującą do KRIO !!!! Jak sie ciesze znowu coś sie zacznie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- dzieki za stronke i u mnie w okolicach nie ma diagnostyki. Troche sie denerwuje zeby mnie nie odesłała z kwitkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76-witaj kochana ,czytam codziennie watki,ale poniewaz nic u mnie sie nie dzieje to tak troche milcze,denerwuje sie z toba tym oczekiwaniem ale zobacz juz tydzien prawie zlecial.tylko ty sie nie denerwuj wiecej,zobaczysz wszystko bedzie dobrze.zepsul mi sie samochod i musze czekac az mi naprawia a mialam jutro jechac z moja sunia na szkolenie do fachowego szkoleniowca.Ach, totakie zycie jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi2983-u mnie zarodeczki za kazdym razem mialy AH tak zwane nacinanie otoczki zarodka,wykonuje sie je po to by ulatwic zarodkom implantacje,u mnie to bylo wykonywane poniewaz nie jestem juz mloda i moje komorki tak jak ja nie sa mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Życzę miłego i udanego wypoczynku ! zuzia-zu - To pzrykre jacy są złodzieje . Mi swojego czasu jak miszkałam na ul Skalbmierskiej ukradli z kolei kołpaki z firmowego samochodu . Co prawada nie musiałam odkupowywać , ale fakt jest faktem , że najwięcej jest złodziei na Bielanach i na Pradze . Trzymam z całych sił kciuki za piątkową punkcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- Ciesze się , że odezwała się . Wiem co to oznacza ; popsuł się samochód ; U mnie , zawsze idzie mój M do mnie na ratunek w takich sprawach . Ale zdażyło się , że sama usónełam usterke . To widzę , żę szkolisz pieska . Ja nie mam czasu szkolić swoje . Wogóle , ostatnio mi na wszystko brakuje czasu , za to teraz mam jego dużo j .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lana2005 - to jest normalnie to że po transferze bierzesz 10 tabletek dziennie luteiny . Mósisz zrozumieć , że to wszystko przebiega inaczej niż gdy zachodzisz w ciążę naturalnie . A progesteron to przecierz nic takiego strasznego , chodzio to żeby nie zabrakło jego dla twojego maleństwa . Kurcze tez tym wszystkim jestem pod denerwowana , dzisiaj mam 25dc . I mam wrażenie ,że mam takie objawy jak na @ . A mam cykle 28 dni . Nie wiem co myśleć ? Mam nadzieje że będzie dobrze . Mój M podchodzi zupełnie po inemu do tego typu żeczy . Mówi mi żebym nie martwiła się na zapas i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia -zu- Przykre to jest ile w Polsce jest złodziei . Mi swojego czasu jak mieszkałam na Bielanach przy Urędzie Skarbowym ukradli kołpaki z firmowego auta . Strasznie się zdenerwowałam , bo jezdziłam praktycznie nowiutkim samochodem . A znów kuzynce moje M która mieszka na ul Broniewskiego ukradli lusterka z samochodu . Jakaś masakra z tymi złodziejami . To już jutro będziesz mniała punkcje . Trzymam z całych sił kciuki ! Napisz jak poszło , jak już sobie odpoczniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-twoj maz ma racje nie martw sie na zapas.jesli boli cie brzusio jak na @ to bardzo dobrze moja kolezanka po transferze tak miala i jej sie udalo,ona myslala ze za chwile dostanie @ tak ja pobolewal brzusio,ale wiadomo ze nie dostaniesz jej bo bierzesz luteine,dopiero w przypadku negatywnego testu lub wyniku bety odstawia sie leki i po 3 dniach pojawia sie@.Ale u ciebie juz sie nie pojawi przez 9 miesiecy ,itakma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki A my znowu chore:( Całe szczęście mnie rozwaliło bardziej niż małą i mimo faji wiszącej z nosa śmieje się jeszcze szkrab mały. A z tymi teściami to tak już widać bywa. Mój teść zmarł 3 tygodnie przed naszym ślubem. To był prosty, skromny facet ale zawsze traktował mnie jak kogoś wyjątkowego. Miał wylew.Jak przychodziłam do niego do szpitala to powtarzał że dla mnie wyzdrowieje bo musimy zatańczyć razem na weselu.Szkoda że nie mogłam nazwać go tatą. Teściowa natomiast zawsze traktowała mnie jak kogoś kogo musi tolerować. Zawsze czułam że jestem za brzydka dla jej syna, bo to co mam w głowie to raczej mniej ważne. Jak przyszło do organizacji wesela to nagle oznajmiła że nie jest na ślub przygotowana a spotykałam się z jej synem przez 9 lat.Wcześniej zrobiła imprezy wszystkim swoim dzieciom nawet wtedy jak syn "zrobił dzidziusia" i trzeba było szybko organizować ślub.A jak już moi rodzice zorganizowali wesele i pozwolili żeby zaprosili ok 30 osób to miała pretensje że przecież mają dużą rodzinę i to stanowczo za mało. Potem przeszła to porządku dziennego i udaje że nic się nie stało. A jak okazało się że nie możemy mieć dzieci bo jej syn jest bezpłodny to chodziła i powtarzała, że i tak zajdę w ciąże i tak. Córcię przyszła zobaczyć po tygodniu choć mieszka w tym samym mieście, nic nie powiedziała jak ją zobaczyła, żeby nie zauroczyć a w prezencie przyniosła kocyk z przypiętą ceną 7.99zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Dzieńki , za słowa pocieszenia . Mam taką nadzieje ,że tak będzie ! O nie ! teraz jak doszłam tak daleko to nieodpuszcze tak sobie . Będę walczyć do końca , póki zdrowie mi będzie pozwalać . A Ty moja droga na jakimstapie leczenia jesteś ? Może już pisałaś , ale jak możesz to przypomnij mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja też się Moja Droga nie mogę tego doczekać.;/ Ja jestem w pracy jak zwykle zresztą...hehe;p Świeci słońce i poda deszcze--nieźle !! Miłego dnia Wam dziewczynki życzę.;-) Wczoraj tak byłam sobie w niektórych sklepach po pracy i tyle widziałam mam z wózkami lub z chodzącymi dziećmi i na ulicach też i tak mi przykro było.:/W sumie no to dziewczyny to mnóstwo kobiet ma dzieci,nie widać,że ktoś nie ma,sporadycznie i my wśród nich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-ja zbijam FSH jak sie obnizy to mam startowac,narazie czuje sie dobrze a wyniki hormonkow bede robic 3 dnia cyklu to gdzes tak za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×