Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

msrls Puregon 300 j kosztuje 390zł w tej aptece koło Novum, cena aktualna bo ja kupowałam wczoraj. Pena dostałam z Novum gratis. Pielegniarka przeszkoliła mnie tez jak robic zastrzyki ale dołaczaja tez instrukcje na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka mi tez zdarzały sie cykle bezowulacyjne, gdyby nie monitoring to bym nawet nie wiedziała bo inne objawy były jak przy owu. Szkoda ze ten cykl sie zmarnował ale nastepny na pewno bedzie superasny :) Lena trzymam kciuki za posiewy, ja odebralam w koncu dzis swoje i sa w normie. Całe szczescie bo juz załadowałm sobie druga dawke puregonu. igrek daj znac jak tam Twoje endo, trzymam kciuki cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - coś koło tego.:/Myślę,że cena podobna będzie Puregonu i Menopuru!A jaka to była pani dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Izunia.:D Oby nie zapeszyć. Julciaaa - czytałaś wszystkie 3 części Jeźdźca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie rudzia_krk, że posiewy ok Ci wyszły.;D Rudzia, Malwi - również nie dziękuję za kciukasy.:)O modlitwę również poproszę.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha powiedzcie mi dziewczyny czy po punkcji lekarz sam dał Wam L4 czy musiałyscie same prosic o to? I na jak długo dostałyscie te zwolnienia? W ogóle to czy lekarze zalecaja brac wolne po punkcji i potem transferze? Tak sie dopytuje bo własnie dostałam grafik na maj i delikatnie mowiac to mam tak doładowane z praca ze naprawde teraz mysle nad tym wolnym :( na drugi dzien po punkcji mam na 6 rano wiec czekałoby mnie wstawanie przed 5 a potem po transferze mam ciegiem 7 dni pracy w tym 4 nocki :( Normalnie sie załamałam własnie. Tym bardziej ze 3 osoby z mojego działu wzieło sobie urlopy w maju. Normalnie szlak mnie trafił. Chyba pojde za wasza rada i sie wypne na prace i bede sie byczyc i gadac do brzusia. Bo jak pomysle ile tych zastrzykow, tego jezdzenia, tego stresu, nie wspomne o kasie to jak sobie zaszkodze chodzac po tym wszytskim do pracy to szkoda gadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak czytałam wszystkie 3 ale pierwsza najfajniejsza w sumie, choc juz mi sie merda bo to 6-7 lat było temu... ja tez uwielbiamiałam ksiązki daniell steel:) rudzia - po punkcji bedziesz sie żle czuła z racji na znieczulenie ogólne, moim zdaniem warto koniecznie wziąć na ten czas l4, mneij inwazyjny transfer jest ale warto miec wtedy spokój, ja planuje tez na l4 posiedziec bo tak jak móisz tyle zachodu, mozna sobie potem w brode pluć co by było gdyby a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia ty nawet się nie zastanawiaj tylko bierz L4! Ja po punkcji nie czułam się źle fizycznie oprócz lekkiego bólu brzucha , ale każda z nas zniesie to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki no chyba tak zrobie, tym bardziej ze do Warszawy mam daleko, samej jazdy ponad 6 godzin, po tej narkozie jak mialam laparo nie czulam sie tez najlepiej. A tu do pracy z samego rańca to nie ma szans bym pewnie wstała. I tylko bede sie stresowac. Człowiek tylko taki głupi bo przejmuje sie ta praca, wiecie ze ja na L4 nie byłam chyba z 8 lat, ostatnio tylko po laparo miałam. A urlop to mam nie wykorzystany z tamtego roku jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia , a laparo miałaś na NFZ? Bo po tej narkozie po laparo to ja się czułam fatalnie przez 3 dni, a po punkcji było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha niestety w pracy za 100% a nawet 120% frekwencje medalu nie dostałam :( Nikt nie jest nie zastąpiony to może sobie teraz poradzą beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ja tez się tak martwiłam co zrobią , jak sobie poradzą itd. ja mam w pracy plany sprzedażowe i jak poprzednim razem miałam L4 i plan do tyłu to dostałam tylko opierdol i nikt się nie przejmował , ze byłam na L4. Więc ja też się nimi nie przejmuję. Dlatego ty też się nie przejmuj tylko idź na L4 i gadaj do dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po punkcji wstałam jak mnie obudzili poszłam z pielęgniarką na drugie łóżko i gadałam z dziewczynami , które ze mną leżały z godzinkę. Potem się ubrałam i poszłam na dół zjeść kanapkę , a potem mnie wypisała dr O. I czułam się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamał mi się obcas :-( no szok.. myślałam, że to tylko w reklamie mentos jest możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi bo Ty to jestes jakas twarda sztuka chyba:) ja po poprzednim znieczulenu to mialam dlugo niedowlad lewej reki, przeszlo mi dopiero po kilku godiznach. Ale teraz znieczulenie jest chyab krotsze to moze nie bedzie tak zle. A na L4 to jednak pojde, teraz jest moj czas i niech sie dzieje co chce w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi laparo miałam na NFZ, moze faktycznie maja tam jakis ....tanszy, gorszy ;) Michaline i co z tym obcasem, łyknelas mentosa i złamałas drugiego?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia jakby każde znieczulenie było takie jak w Novum to byłoby cudownie.!!! Dziewczyny co ze mną leżały też się dobrze czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia na pewno mają gorszy , bo ja miałam laparo o 13 a o 21 nie mogłam wstać z łóżka i prawie zemdlałam jak szłam z łazienki dobrze , że pielęgniarka była blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myslalam ze sie tez tak okropnie czuje z glodu bo w sumie to nie jadlam 3 dni przy tej laparo, a tu to nawet od razu po zabiegu kanapki podaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz moja siostra miała laparo w prywatnej klinice i tez nie czuła sie zaraz po rewelacyjnie. Chyba to zalezy od tego ile trwa zabieg i wtedy mniejsza dawke podaja przez co moze organizm lepiej to znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na pewno maja lepsze leki teraz , bo mi mówiła dziewczyna z , którą leżałam , że kiedyś po punkcji dawali kroplówkę i długo się leżało , a teraz nie. To była jej trzecia punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z Was bedzie w klinice w czwartek lub sobote? Ja mam wtedy wizyty i chetnie bym sie z ktorąś spotkała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - ale numer jednak MENTOS działa nie tylko w sile ...ha ha RUDZIA -nie zastanawiaj sie nad tym czy brac L4 bo je musisz wziąc zwłaszcza ze masz tak napiety grafik. Potem jak nie weźmiesz a pójdzie nie daj Boze cos nie tak to bedziesz miala do siebie pretensje ze nie wzielas L4 Daja na max 2 tygodnie nie ogladaj sie ORDERU CI NIKT ZA TO NIE DA uwierz mi.. Ja przy dobrych wiatrach bede w piatek lub w sobote w Novum wszystko zalezy kiedy dostane @ a mam byc w 2 dc. IGREK jests juz po wizycie jak tam kciukasy dlaej zacisniete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×