Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Iza to gdybys była w sobote to moze sie zobaczymy. Tylko z tymi okresami to nigdy nie wiadomo, mi np przyszedł znienacka wczesniej o 4 dni, i jak nigdy zero objawowo zblizajacej sie @ nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk- jak bede w sobote w N to na 100% dam znac umowimy sie chetnie sie spotkam :) i opowiem ci wszystko jak to jest przed transferem nie ma problemu. Ja wlasnie nie mam objawow na @ wiec nic nie wiadomo kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po posiewie, wyniki w pt lub pon pani mnie tak wziernikiem potraktowała, że myślałam, że zejde ale cóż... dzięki za wszystkie kciukasy:) fata_morgana79 witaj:) Ja już mam typowo okresowe objawy więc miesiączka chyba przyjdzie planowo w czw, jeśli tak będzie to IUI będzie w okolicach 9 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was takie pytanie jedna rzecz mnie zastanawia od kilku miesiecy owulacja cały czas idzie z lewego jajnika czy to nie dziwne nie sprawdzałam tylko w tym miesiącu bo byłam chora a jak u Was co o tym sądzicie bo dla mnie to zaczyna być trochę podejżane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk- jak bede w sobote w N to na 100% dam znac umowimy sie chetnie sie spotkam :) i opowiem ci wszystko jak to jest przed transferem nie ma problemu. Ja wlasnie nie mam objawow na @ wiec nic nie wiadomo kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer usmialam sie jak nic. Michaline pomyliłam z Karina :) :) myslalam za Michaline jest blondyna a Karina szatynka :) :) :) WYBACZCIE PROSZE :) :) nie wiem czemu mi sie tak w glowie poulkoadalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- dlatego ja nie lubie chodzic do kobiety gin mimo ze moja prowadzaca jest dr O ale jak bylam kiedys u ginekoloszki to myslalam ze przywale jej stopa jak mi przepraszam za wyrazenie zasadzila wzienik i pozniej badala mnie recznie to myslalam ze chce tam malpa reke wlozyc powoedzialam jej ze mnie to strasznie boli i prosze o delikatniej a ona PANIE JESZCZE NIE RODZILA LEZEC I NIE MARUDZIC PATRZCIE KSIEZNICZKA JAKA DELIKATNA byla to moja ostania wizyta u tej chorej baby... Kciuki dalej zacisniete za wynik to razem moze bedziemy podchodzily do transferow:)b fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to napisze Ci po wizycie czwartkowej o ktorej bede w sobote ale prawdopodobnie juz ok. 9:15 i potem musze zdazyc na pociag na 14:45 Lena ja mam przewaznie owulacje z lewego, na około rok monitoringu to miałam moze 2x z prawego, 2x bez owulacji a tak to cały czas lewy jajnik pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - ok jestesmy umowione jak cos :) a skad jestes tak dla przypomnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się u Was dziewczyny dzieje.. Ciekawe ile mamuś będzie w maju :):):) Trzymam kciuki za Was cały czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja jestem z Krakowa. W razie czego napisz mi swoj numer tel na maila. Pocztake jak moj Nick tutaj a konto na wp.pl :) wyslij testa to zobacze czy doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 No problem, tyle nas, że ciężko zapamiętać :) To ja jestem blond, a Michaline szatynka. I do tego jestem tutaj chyba najmłodsza - 1986r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no to sie nie dziwie, też bym więcej nie poszła ostatnim razem robiła mi inna pielęgniarka i była super delikatna, ta choć rzeźniara to przynajmniej sympatyczna. rudzia_krk aha czyli nie jestem jakimś przypadkiem z anomalią:) kurde tak czasem sobie czytam historie innych dziewczyn i nie wiem czy u mnie też nie dojdzie do IVF boje sie bardzo ale tylko ze względu na brak kasy, bo też podejżewam u siebie niepłodność pierwotną,jak byłam przed pierwszą IUI i czytałam historie michaline ktorej się udało to poczułam, że tez mi się uda niestety stało się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 No problem, tyle nas, że ciężko zapamiętać To ja jestem blond, a Michaline szatynka. I do tego jestem tutaj chyba najmłodsza - 1986r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena nie jestes przypadkiem z anomalia :) Duzo dziewczyn tak ma ze czesciej pracuje jeden z jajnikow. W ogole to kiedys myslalam ze owulka raz jest z jednego a raz z drugiego jajniczka a dopiero moj gin mnie uswiadomil ze sa owszem naprzemiennie ale nie co miesiac tylko jak im sie zachce. Czyli mozesz miec 11x z lewego a tylko 1x z prawego w ciagu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie i telefonie.;D Musiałam zaliczyć sklep po drodze-kupiłam sobie w Biedronce te wafle ryżowe z gorzką czekoladą na wierzchu, bo mi już strasznie w brzuchu burczało i głupio mi było,a jeszcze zajechałam po drodze się pomodlić. Niby wszystko jest ok.;)Endo jak na tą fazę cyklu - 7,4 mm, ale jak na branie Progynovy, no to mogłyby być trochę grubsze ( dr Dobek mówiła 8 - 9 mm ).Zwiększyła mi do 4 tabletek na dobę, czyli dzisiaj już będzie 4 a nie 3.I w piątek kolejne usg ( 15.45 - zaraz po pracy ).Mówiła,że mogłabym 3 x 1 i do tego plastry Systen 50, ale jak nie mam,no to żeby Progynovę zwiększyć. Powiedziałam Jej,że posiewy ok i awidność.Mówiła,że u Nich jest dobrze od 0,8 ( a ja mam 0,54 ),ale powiedziałam Jej,że w tym laboratorium norma,że dobrze jest już od 0,5.No to mi powiedziała,że jak tak no to,że ok. Martwię się dziewczyny tym endo, no bo pierwotnie bałam się,że mi przerośnie za szybko jak JoankMuzykantowi.:/A teraz boję się, czy ono w ogóle mi urośnie.Sam dr mówił,że jakby zostać przy tej samej dawce leku,no to mogłoby już nie urosnąć,tylko się zatrzymać i stanąć w miejscu.Ja zawsze miałam z endo problem-za cienkie było.:// Dr mówiła,że z endo sobie poradzą.Mam nadzieję,że tak będzie. Teraz no to się tak zastanawiam,że jak tyle starania o dobre endo, no to może 1 komórkę nawet brać ?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, na szczęście koleżanka miała zapasowe więc pozyczylam. A moje wyrzuca i kupię nowe:-) Iza, no problem, mozna sie przecież pomylić.. Ja najbardziej kojarzy dziewczynki, które są na facebooku. Jutro wpada ekipa i bedzie malowala mieszkanie. W koncunjakas odnowa. Jeszcze muszę pomalować włosy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zawsze już, do końca życia będzie trzeba się martwić ? Jak nie posiewem, to tym, by nie było torbieli, by wyniki wyszły ok, by endo było dobre itd........................opadam.:/ Dziewczyny, a czy Wy możecie zobaczyć w swojej dokumentacji, jakie u Was było endo ?? Kurcze...u mnie jest normalne i dobre jak na ten dc., ale po tym leku chyba powinno być większe.:( A jak tam Janko dziś to usg u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - Ty to masz Słońce przejścia---jak nie śmietnik, to złamana strzykawka, to teraz ten obcas.:P To musi być na szczęście -- na nic innego przecież !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- prosze nie denerwuj sie bo nerwy zly doradca same mi to mowicie bedzie dobrze skoro masz zwiekszona dawke to lekarka wie jak ma ci to pomoc to bierz, Jak bedzie jedna komorka to tez bierz bo jak bedziesz zwlekala to co a pozniej mozesz jeszcze dluuuugo czekac za nim znajda sie 2 komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja nie wiem jak to jest z endo przy IVF ale jeśli dr mówi,żeby zwiększyć ten lek to tak zrób i napewno wszystko będzie ok jestes już blisko całej drogi więc musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia i Malwi - z tą laparo to różnie bywa.Ja już miałam 3. W Sandomierzu w 2004 roku - leżałam 10 dni w sumie ( razem przed i po liczę )...strasznie po mnie bolało,dobę spałam,nie mogłam chodzić,wstać ani siku. W Lublinie w 2010 roku - 5 dni leżałam łącznie. W obu przypadkach nie chcieli mi dać jeść przez pierwsze kilka dób. A teraz w Pułtusku w sobotę zabieg,poniedziałek do domku.Prawie nic nie czułam po.Drenu nie miałam ( jak poprzednio ).Do południa zabieg,o 17 kolację już zjadłam * chleb z masłem i herbatka, ale było ).Zresztą...ten szpital stara się o certyfikat szpitala bez bólu ). Ordynator zapraszał mnie nie poród, jak mi się uda zajść w ciążę.Powiedział "Proszę przyjechać,zrobimy cesarskie cięcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z tą laparo no to jest tak, że zmienia się to wraz z czasem, jak również zależy od dr i od szpitala.;D Dzięki Iza - wiem wiem !! Trzeba się nie denerwować, ale sama wiesz, jakie to jest trudne.:/ Teraz chodzą mi po głowie czarne myśli----a jak mi już ona nie urośnie, a jak zacznie przechodzić w II fazę cyklu. PARANOJA jakaś !! O rany...jakbym mogła to bym się napiła dla rozluźnienia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- zrob sobie drineczka lub wypij winko dobre ci zrobi troszke sie wyluzujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lena66 - będę brała 4 tabletki.;D To nawet nie podlega dyskusji.Dr pytała się, jak się czuję.Powiedziałam Jej, że dobrze.No to wtedy mi powiedziała, że jak się dobrze czuję, to mogę zwiększyć dawkę.:D W sumie no to już przecież się dobrze czuję - wzdęć nie ma i gazów ( odpukać ).Czasami troszeczkę czuję brzuch jak na @, ale to jest chyba normalne, jak endo rośnie i estradiol jest wysoki w organiźmie, który za to odpowiada. Czasem wolałabym nie mieć takiej wiedzy i być nieświadoma--może byłoby mi wtedy łatwiej to wszystko przyjmować i tylko słuchać dr.:/A tak no to analizuję, myślę i się nakręcam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a można jak się przygotowuję do transferu i takie dawki leku biorę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×