Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

dobrze z jest to forum moglam sie cofnac odnosnie kiedy po raz ostatni mialam @ i znalazłam mialam ostatnia @ 30.03wiec dzis jest 29 dc. a tu cisz ostatnio przyszedl @ za wczesnie o 4 dni teraz sie pewnie spozni o 4 dni. Trudno niech tylko przyjdzie co moglabym umowic sie na wizyte ma w koncu zielone swiatelko prawda :) nie stresuje sie tylko myslalam ze obedzie sie bez brania urlopu a wiecie jak w pracy patrza na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przypomnij mi ile Ty mialas pecherzykow podczas stymulacji? I czemu doszlo do zaplodnienia tylko 9 z 18? Reszta nie była dojrzała/nie nadawala sie? I jakiej wielkosci były te pecherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki.;p To forum to jak uzależnienie...hehe;P U mnie piękne słoneczko i cieplutko.:-) Rudzia - super wiadomość.:D Piekne pęcherzyki i endo !! Zazdroszczę.:/Czemu mi tak nie rośnie ono.:( Julciaaa - powodzenia na dzisiejszej punkcji-dać znać,jak już po będziesz.:-))))Ile komóreczek itd. Alex - witaj.:P Kiedy masz ten transfer ???? Janko - kciuki za posiewy zaciśnięte. Ja mam dzisiaj zaraz po pracy - na godzinkę 15.45 do tego dr na kolejne już 3 usg.:P Trzymajcie kciuki, by mi to endo podrosło do wymaganej grubości.Denerwuję się.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krkjA MIAŁAM 21 jajeczek z czego 18 nadawało sie do zapłodnienia ze wzgledu na taka duza ilośc podzeliliśmy je na pół jedną metoda 9 jajeczek naturalnie i 2 metoda za pomąca mikroiniekcji czyli nakucia pipetka i wprowadzenie plemnika bezpośrednio do jajeczka Zapłodniło sie naturalnie 1 jajo a mikroiniekcji 8. podano mi 1 bo bylam przestymulowana i bylo zagrozenie mojego zycia przyjelo sie ale sie nie rozwijalo malenstwo dalej dlatego musialam poronic mimo ze byl pecherzyk plodowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzionek :) Alex Witaj:) malwi Dzięki za fotkę Janko. Prześlij mi swoją, bo nie mam ! igrek będzie dobrze - musi być !!! :) Rudzia wow! świetnie, dużo tych pęcherzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karina:) no wlasnie nie wiem czy duzo dlatego pytam Ize jak u Niej było. Iza dobrze ze mi napisalas to musismy sie tez zastanwic czy nie podzielic tych jajeczek tak jak ty to zrobiłas. Zobaczymy zreszta co lekarz powie, na razie sugerowal naturalne bo maz ma dobre parametry nasienia. Mam nadzieje ze te jajca beda dalej ładnie rosły i ja nie bede przestymulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam na forum uzupełniona o stopkę, mam nadzieje, że będzie się wyświetlać i dwa zarodki, których transfer miałam dzisiaj (:To nasze drugie podejście do ICSI, ale tym razem wszystko odbyło się w miarę gładko i nie wiem jak będzie ale mam poczucie, że mamy większe szanse niż za pierwszym razem. Podano mi 2 zarodki 4 komórkowe, które podobno wyglądały ok. Endometrium w porządku.Jedyny problem to drobne przyziębienie, ale nie na tyle intensywne, aby transfer miał się nie odbyć. Poprostu odstwiłam encorton. Wezmę jakieś krople do nosa, rutinoscorbin, posiedze w domu i powinno być ok. Chociaz pogoda taka, że szkoda w domu siedzieć. Jeśli macie jakieś pytania co do całej procedury na cyklu stymulowanym i naturalnym, samego transferu itd. to piszcie. Chetnie się podzielę swoim doświadczeniem. Czasami wydaje nam się, że wszystko wiemy, a potem odkrywamy, że może nie koniecznie. Ja teraz to wiem, mając za sobą już jedno podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - kawał z łysą kredką niezły.;p Uśmiałam się.;D Ale masz dziewczyno powera dzisiaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123- trzymam kciuki za pozytywny efekt&&&&.powiedz czemu podali ci 3 komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- juz chciałabym byc w domku i posprzatac troche bo mam taki w domku myln ze masakra jakas. dzis w domku a jutro caly dzien w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po punkcji:) wszystko super przebiegło. Pobrali mi 9 komóreczek:D nie wiadomo oczywiscie czy wszystkie beda dojrzałe do zapłodnienia. Podjelismy z mezem decyzje o zapłodnieniu wszystkich dojrzałych (nawet jesli bedzie to 9) mieszaną metodą ICSI+INF:) Czuje sie super, teraz czekam na telefon jutro z labo ile mamy zarodeczków i oczywiscie na poniedziałkowy transfer kiedy bede mogła zabrac kruszynki do domku:) 👄 dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, odnośnie Kaczora i jego wypowiedzi - komus kto cały czas grzebie się w przeszłości, trudno myśleć o przyszłości, a nawet teraźniejszości w której ludzie korzystają z osiągnięć medycyny, a nie chodzą do kowala, żeby ząb usunąć, jak to kiedys było. Chociaż jakby ta Kaczucha nawet w ukochanej histori pogrzebała, to by się dowiedziała, że kiedyś kościół był przeciwny transplantacji ogranów. Do mementu kiedy to okazało się, że dzięki temu można uratować życie wielu księzy przeszczepiając im wątroby dawców. ODDAJ ORGANY - NIE ZABIERAJ ICH DO NIEBA :) Ale musiało minąć trochę czasu. W przypadku in vitro to też kwestia czasu, zeby Kościół zmienił zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - i z jakiego powodu masz niedrożne jajowody ? Napisz w jakim wieku jesteś z M, z jakiego województwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, niestety nie pamiętam jaka ta grubość była dokładnie, nawet nie wiem czy doktor mi mówiła. Powiedziała, że jest ok to nie drążyłam. Julcia, dobrze,że masz taki dobry humorek, nawet popunkcji, ktora wiadomo, że do przyjemności nie należy. Pozytywne nastawienie jest super ważne, a Ty je masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-piękna z Ciebie Kobieta i nie dałabym Ci tyle latek.;D Córcia prześliczna--przekaż !! Widzę po stroju,że narciarka jest z Ciebie.;D No to tak jak ja.:P To wystrój Twojego wnętrza ? Piesio słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, jeśli chodzi o niedrożne jajowody to winna jest temu endometrioza, ktorą mam, która w różnych dziwnych miejscach się lokuje gdzie nie trzeba. Pozatym byłam dwa razy operowana, zrosty itd. To też napewno nie jest bez znaczenia. Z M. mamy po 32 lata. Pierwszy raz byłam operowana w 2005 r. to już był początek moich problemów. Znaliśmy się już wtedy ale nie byliśmy małżeństwem, nie planowaliśmy nawet Ślubu o dzieciach nie wspomnę. A na tamtym etapie byłoby napewno łatwiej niż teraz. Ale myślę, że nic straconego,poprostu im człowiek starszy tym musi się więcej nagimnastykować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - dzięki za zdjęcia Janko.;p Firanki ładnie.:P Podobają mi się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-&&&&&&&&&&&&&&& kciukasy zacisniete 9 jajeczek super teraz odpoczywaj kochana zeby jajniki ladnie doszly do siebie a w poniedzialek piekne komoreczki trafily do domku na 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks - trzymam kciuki za Twoje maleństwa:) Wczoraj sie stresowałam zeby pecherzyki nie popełakły, dzis mam juz z głowy ta gorszą część procedury wiec sie cieszę. Oczywiscie ucieszę sie tak 100% jak ujrzę II na teście ale na chwile obecna sie ciesze ze nic mnie nie boli, ze poszło bez komplikacji, aaa i ze mąz miał super wyniki nasienia co tez dobrze rokuje. teraz musze tylko czekać i być dobrej mysli:) iza - a pamietasz moze jakie maz miał wyniki w dniu punkcji? bo troszke mało wam sie zapłodniło INF metodą komóreczek... rudzia - trzymma kciuki za hodowle Twoja? czyli ile w sumie masz tych komóreczek i jakiej wielkosci bo sie nie połapałam...endo ekstra jak na ten dc! Lezała na sali ze mna dziewczyna która oddawała komórki "koleżance" jak to powiedziała, ale ciekawa jestem czy nie było tak ze oni jej zapłacili za to zeby była dla nich dawcą. Miała juz dziecko i pobrali jej 16 komórek:O:O Ta para dla której oddawała czekała na korytarzu bo maż mi mówił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Moj wynik bety nie znów 0,1 nawet nie drgnęla :( Mam dość muszę odpocząć. Powodzenia życzę wszystkim,Ja na razie sie ulatniam z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, każdy smutem ma swój początek, ale i koniec. Doskonale wiem co czujesz, podobnie pewnie jak niejedna z nas, ale obiecuję Ci, że jeśli nie za miesiąc to za dwa, znów będziesz pełna nadzieji. Nie wiem, która to Twoja próba, ale która by nie była jak już przgryziesz tą porażkę walcz o swoje. Dedykuje Ci całe dzisiejsze słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ten artykuł Rudzia ! Wkurzył mnie tylko...wolę takich nie czytać w ogóle.:/Durni polityce---poplułabym Ich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvie - przykro mi:( jak odpoczniesz to wróc do nas bedziemy czekać🌼 Ja nie czytam bzdurnych wypowiedzi jakis panów którzy pojecia o zyciu nie maja, nie bede sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - tak mi przykro.:/A który dzisiaj masz dc. ? Dzisiaj testowałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×