Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Nie wiem, co się dzieje.:/?Nie chce mi wczytać całej wiadomości.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek a powiedziała ci dr mniej więcej kiedy może nastąpić transfer? Ciekawa jestem jak długo będziesz czekać na komóreczki, oby były jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie sobie - jak ktoś jest na nk.;D Super.;D Malwi-nie powiedziała,no bo to będzie zależało od tego,kiedy jakaś dziewczyna będzie chciała oddać już po punkcji.;/Ja też modlę się o to,by to nastąpiło jak najszybciej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie pozwolono się stymulować, bo mam wysokie FSH.Piszę po 1 zdaniu,bo wydaje mi się,że nie chce wejść, jak zaczęłam od "Moje AMH"--dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Malwi.:D Lepiej podziękować po.;P Zuzia i Lena2005 mają ten wynik Julciaaa 0,5 i zaciążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest marker,określający płodność kobiety i czas,jaki Jej pozostał do zajścia w ciążę.Po nim lekarze wiedzą,jak osoby dane stymulować do IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek,super!!!Jak wyglada adopcja komorki od dawczyni?Dlugo trwaja już Twoje przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dzieki, mysle ze musi sie doradzic lekarza, same nic nie wymyslimy bo t pewnie kilka badan trzeba do kupy złozyc... link trezba skopiowac i usunąc spacje bo sie w jednym miejscu robi i wtedy mozna obejrzec brzuszki na nk do woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE WYNIKI-wymaz z szyjki macicy -bakterii chorobotwórczych nie wyhodowano,wymaz z szyjki macicy-dodatni nabłonki obecne w polu widzenia[clue cells]pałeczki g mierne[do 50 w polu widzenia]ziarniaki g+ mierne[do 50 w polu widzenia]drożdzaki pojedyńcze w polu widzenia ,lactobacillus sp.-regulatorph-mierne do 50 w polu widzenia nic z tego nie wiem czy to może byc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - poszłam do sąsiadki i zeszło m i2 godzinki.;D Oglądałam pokój i przedpokój po remoncie i sukienki na komunię młodszej córy.;D Potem One do mnie przyszły biżuterię oglądać.;-) Alex - mnie dr Dobek zapisała już na początku lutego, ale miałam zabieg w między czasie i tak sobie czekałam, dochodząc do siebie po operacji i w sumie no to bardzo szybko mnie przenieśli z listy rezerwowej na główną.;-)A potem to już brałam Progynovę i jak jestem gotowa na transfer, no to dalej drogę znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - ja się nie znam na posiewie.:/Mi Pani w Laboratorium zawsze mówi,że jest ok.;D A Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia gratulacje:) Igrek no super mam nadzieje,że w końcu troche odetchnełaś. sylwia bardzo mi przykro... Alex 123 trzymam kciuki żeby dzisiejszy transfer był udany:) Janko ja sie troche na posiewach znam ale pierwszy raz widze stwierdzenie do 50 w polu wiedzenia:) Dziewczyny czy mozecie mi przesłać zdjecie JANKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dzieki 👄 powiem Ci ze cały czas sie bje ze cos pojdzie nie tak, ale na razie wszystko super sie toczy i mam nadzieje ze tak pozostanie. Dzis szłam z duszą na ramieniu czy pecherzyki nie popekały w nocy i czy bedzie co zbierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia no i zebrałaś owocne plony heheh a ile ty masz lat bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×