Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa - widzisz jak to jest.:/Te osoby,które nie mogą mieć swoich komórek---żebrają o cudze.:-( Apropos artykułu - a to co niby miały zrobić te osoby, jakby IVF było zakazane ? jak bym się chyba zabiła, bo nie chciałabym dalej żyć !! I niech takich osób będzie więcej, to nie będzie składek do Skarbu Państwa na te durnoty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zła jestem jak cholera na tą kaczkę i na ten cały pier...............ny rząd.! Trzymajcie za mnie kciuki i pomódlcie się --- 15.45 mam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - o której masz usg dzis? wydaje mi sie ze ta dziewczyna sprzedała im swoje komórki, nic o nic nie żebrał i ja w tym nic złego nie widzę żeby jasnośc była. pewnie jej zapłacili i sie zgodziła;)zawarli transakcje, ona dojdzie do skutku i wiecej sie nie zobaczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia to super ,że punkcja przebiegła gładko. Teraz trzymamy kciuki za maluszki , aby się ładnie dzieliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, przestrzegają przed testem wcześniej niż po 14 dniach. Poczekaj jeszcze do tego 14 dnia. W zaleceniach po transferze jest, żeby brać NOSpe jak są skurcze lub plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - 15.45 miałam, a się opóźniło kilka minut.:/Potem sklep i zakupy,a potem Kościół.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia Tak jak mówi Alex warto poczekać i zrobić jeszcze jedną betę, bo być może jest jeszcze za wcześnie. Nie u każdej wyjdzie w 9 dniu igrek i jak tam ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest w porządku.;)Endo urosło około 1 mm.:D Jak dla mnie to i tak sporo, skoro zawsze miałam z nim problem.Teraz ma 8,3 mm. Dzwoniłam już do dr Dobek na konsultację, bo wyciągnęłam sobie rano kartę !! Nadal mam brać te same leki,nic nie zmieniamy i już mnie zgłosiła do laboratorium, że jestem gotowa do transferu. Zważywszy na fakt, że przecież to jeszcze trochę potrwa, no to przecież mi jeszcze podrośnie---no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, przykro mi:-( Julciaa, serdecznie gratuluje i trzymam kciuki za poniedziałek:-) o której masz punkcje? Alex, kciuki zacisniete za zarodeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrożnie podchodzę do tego, bo wiem,że Wy macie lepsze parametry, ale...się cieszę i czuję jakby mi kamień z serca spadł.:) Taka wolna się czuję teraz i mam takie wrażenie,że teraz no to już będzie z górki i że mam zielone światełko.:P Wszystko jest w porządku najlepszym, więc tylko teraz czekam już na telefon z laboratorium, że są dla mnie komóreczki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, super wiadomość. Wiedziałam:-) Teraz głowa do góry i oczekiwanie na komórkę. Trzymam kciuki, zeby zadzwonili jak najszybciej:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie muszę robić tu u siebie kolejnego usg.;D Życzyłam dr udanego weekendu majowego.:P No i Ona mi również-spokoju,ładniej pogody i takie tam !! Pogadałyśmy sobie chwilę i też o tym,że teraz długi weekend. Nie wiem,czemu niektórzy na Nią narzekają,że oschła,że poważna.:/?Dla mnie zawsze jest miła.Owszem...jest specyficzna,ale ja Ją lubię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - rewelacja!!! i Ty nic nie piszesz??? nie mozna si z nikim porównywać, bo kazdy przypadek jest inny pamietaj🌼 to czekamy teraz na dawczynię:D micheline - w poniedziałek ok 15tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIchaline, Karina - dzięki.;D Za wsparcie, za wiarę, za optymizm...;*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koleżanka na innym forum pisze ze ma AHM 0,7 i panikuje ze to wyklucza ciążę. Mozecie cos powiedziec na temat tego wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - dzięki.:D Mam nadzieję, że się szybciutko doczekam.:)Tak bardzo chciałabym od razu 2 ! Piękna pogoda się zapowiada na majówkę.:-)Ja niestety w pracy w poniedziałek i w środę oraz w piątek, ale to nic.Póki mogę--chcę pracować,bo od transferu L4. Nie bardzo mogę,bo biorę Progynovę, a to Estrogeny,więc nie powinno się opalać, ale może jutro wyskoczę na balkonik lub na ogródek na troszeczkę złapać ciut opalenizny.Może już nie będzie potem okazji.Oby. Podobno plamy się robią po estrogenach po słońcu.:/ Ja się uwielbiam opalać.:P Z roku na rok coraz mniej ( chyba to starość...hehe ),ale nadal lubię !! Do oporu,choć wiem,że to niezdrowe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - kurcze...nie skopiowało mi całości.:/ Już powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×