Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A ja dzisiaj jadę do znajomych na grila , a w poniedziałek do rodzinki . Jużmyslałam, że spędzę te wszystkie dni w domku ,a tu taka nie spodzianka . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - widze ,że będziesz mniała gości . Super ! A jakie ciasto robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki, moja beta dzisiaj to tylko 37 ( w porównaniu z przedwczoraj gdy była 28) ale beznadzieja. Na dodatek Zamora wziął wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - jakie ciasto robisz ? Witajcie ! U mnie też dzisiaj pięknie i bardzo słonecznie.:)Oglądałam bajkę na TVP1--jakoś mnie wciągnęła.:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - życzę Ci wszystkiego dobrego na wizycie i Rudzi oczywiście też.:D A gdzie jedziesz na tą majówkę ? Alex - czytałam o tym pęcherzu, aby on był pełny, ale nie przepełniony-tak ? A jak to zrobić powiedz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - super.;D Bardzo się cieszę !! O której masz transfer ? I gdzie jedziecie na weekend ???? My niestety nigdzie, bo mój M i dziś pracuje i w poniedziałek.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to jak Ty się cieszysz, no to i ja razem z Tobą.;S Super Izka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek zakupy typu wędlinka , owocki, warzywka itd. A i kupiłam czajnik nowy z różową rączką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - ja się niestety na becie nie znam, więc nie wiem, jak interpretować.:/ Dziewczyny mówią,że po 2 dniach powinna skoczyć o 66 %, ale inne mówią, by czekać jednak do tego 14 dpt. ,bo będzie już najbardziej obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - mam gdzieś przepis, ale jak znajdziesz chwilkę, to wyślij mi swój również ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - to masz róż w kuchni ? Ja szybko posprzątam sobie zaraz mieszkanie, bo chcę wyjść na dwór, bo taka piękna pogoda.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Igrek płytki mam kremowe , ale mam na nich taki akcent różowych bardzo delikatnych kwiatuszków chińskich i tak sobie gdzie nie gdzie coś dokupuję z delikatnym różem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciekawie musi wyglądać.:P Ja mam sypialnię w różu,ale...już mi się znudziło i teraz marzy mi się ciemny fiolet biskupi,ale teraz no to nie zrobię,bo kasa na Novum jest nam potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata Morgana 79 - nie masz 0 więc wszystko jest na dobrej drodze . A przedewszystkim nie trać wiary . Zobacz chociarz na mnie przeszłam 4 transfery , i teraz robie badania do kolejnego IVF . dr Zygler ja znam , ale nigdy nie byłam u niej na wizycie . Moja znajoma do niej chodzi i chwali ja sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - róż to jest mój ulubiony kolor . To ładnie masz w swojej kuchni . Ja narazie żadnych remontów nie przeprowadzam . Moze jak wszystko uda się , to wtedy . No bo wiesz na wszystko jest potrzebna kasa . A mój M stwierdził jak coś zacząć robić , no to solidnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja równierz zaraz biorę się za sprzątanie . Bo pózniej jedziemy do znajomych na grila . Więc musimy całą W-We przejechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony to niebieski ( wszelkie jego odcienie -- począwszy od turkusu na morskim kończąc ), ale tylko w ubraniach.:P W domu go nie lubię.;/ Lato - Twój M ma całkowitą rację z tym,że jak się coś robi to solidnie.;P A ja dodam,że jak się coś zaczyna, no to trzeba to doprowadzić do końca !! Słucham sobie właśnie koncertu Guns M Roses z Tokyo z 1992 roku.;D Uwielbiam Axla...taki był przystojny jako młody mężczyzna.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja remont robiłam zaraz po ślubie , wiec mam z głowy. Nie mam tylko jeszcze mebli w jednym pokoju , bo nie chcieliśmy robić póki nie ma dzidzi. A teraz już zamówiłam stolarza i ma mi w niedługim czasie zacząć robić mebelki. Ale nie będę robiła typowo mebli dziecinnych. Chcę jasne meble: szafę narożną , komodę i biureczko. A na takie meble można teraz dokupić fajne rzeczy typu naklejki 3D dziecinne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a miałam się Ciebie pytać o te zasłonki--też je tam kupiłaś, gdzie mi pisałaś ? Ładne...podobają mi się !! Teraz właśnie takich dużo widziałam, na przykład w katalogu Wisan i w ogóle na Allegro.;)Takie modne są teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Igrek kupiłam w OBI , na allegro też widziałam , ale musisz zwrócić uwagę czy są podwójne tzn. czy mają od spodu brązowy materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie Kochaniutkie ale miałam urwanie głowy. Wczoraj rano usg, potem z męża wynikami do urologa ( w środę ma TK ) no a wieczorem o 21 wyjechałam z mężem do Słupska na egzaminy do policji. Nie chciałam by całą drogę sam prowadził więc zaoferowałam swoją pomoc a przy okazji stwierdziłam, że z uwagi na ładną pogodę możemy zostać jeden dzień. Tak więc jesteśmy już po pozytywnie zdanych egzaminach i zaraz mykamy na kolejną świeżą rybkę :P Chcemy też zahaczyć o restauracje w której była tutaj Geslerowa :P Pozdrawiamy z gorącej Ustki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×