Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena Kochanie - czytałam stare wpisy.;D Ty pamiętasz taką dziewczynę o pseudonimie Moluś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-pytałam menę, bo Ona wtedy też pisała z Nimi.;D Ja juz2 raz o Moluś czytam, bo Jej się za 1 razem udało.Tylko odmawiała 1 komórki.I ja mam dylemat teraz, no bo tyle martwiłam się o endo...nie chciałabym zmarnować tego cyklu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Ja cię doskonale rozumiem , przechodzilam już i powiem że równierz mniałam pietra żeby nie popęńkały pecherzyki . Ale bedzie dobrze . Trzymam kciuki aby ładnie zapłodniły i dzieliły się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrzek dzięki kochana:) Janko - O MAJ GOT:) wyglądacie z córą jak siostry jestem w szoku a swoją drogą piękna córa chyba wiemy po kim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że jak się oddaje komórki, to ma się zniżkę ? Dr Dobek mi mówiła.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja ci pare dni temu pisałam, że czekala bym na 2 ale wiesz mówię to teraz mam inną sytuację, ale kto wie jakby było jakbym stanęła przed takim dylematem, pogadaj moze ze sowim M i razem może coś ustalicie nie wiem juz teraz naprawdę co ci radzić nie wiem po prostu jak wyglada czasowo oczekiwanie na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - mam nadzieje , że szybko przystapisz do transferu . Cały czas trzymam kciuki , żeby jak najszybciej to nastapiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lene-jaki film ? Ja też już idę, bo zmęczona jestem.:/Dobranoc.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Miłego dnia wam życzę . U mnie piękna pogoda, jak wczoraj :) Idę robić ciasto, bo mam dzisiaj gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dzieki za kciuki.Ja wczoraj padlam o 22 po tym transferze,który nie był taki łatwy i szybki jak ostatnio, bo tym razem miałam za mało płynu w pecherzu.Takze pamiętajcie o tym,bo potem jest problem.Dr.powiedziala,ze odczucia były takie a nie inne,bo musieli mi macice rozciągnąć,co by te zarodki podać. Napiszcie mi prosze o swoich sposobach na ten czas po transferze do testu.Wiem,ze trzeba sie oszczędzać,ale co to właściwie znaczy?Czy moge np jezdzic samochodem bez problemu,czy myślicie ze nie?Wczoraj byłam sama na transferze bo M nie mógł to pow żebym nospe lyknela,odczekala trochę i dopiero.Zastanawiam sie czy tak za każdym razem robić jak mam gdzie jechać? Co Wy przyz te 2 tyg robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi widzę ze w lutym to dzień po mnie miałas ICSI.Szkoda ze nie trafiłam wtedy po nie udanej próbie na to forum, bo byśmy mogły razem ponarzekac.Super ze teraz Wam sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI DZISIAJ SIĘ SPOTYKAM Z RUDZIĄ W NOVUM ,ale to ona wam napisze o naszym spotkaniu bo ja potem wyjeżdzam na majówkę ,odezwę się we wtorek wieczorkiem .ZYCZĘ WAM MIŁEGO WYPOCZYNKU PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex fajnie że wszystko poszło ok z transferem . Ja przez pierwsze 3 dni leżałam cały czas i nigdzie nie wychodziłam, tylko forum , filmy , książka i znajomi mnie odwiedzali. Ale i tak czasami człowiekowi się nudzi i zwariować można. Ja leżałam , bo mnie brzuch bolał jak na okres często i się bałam, że coś jest nie tak. Ja byłam na 100% przekonana , że tamten transfer się uda , a tu lipa. No szkoda ,że nie mogłyśmy sobie ponarzekać razem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi lepiej będzie sie razem cieszyć! Ja tez byłam przekonana ze ta próba pierwsza będzie udana,a potem nic z tego.Ale i tak moim zdaniem lepiej myśleć ze sie uda i nie dreczyc sie myślą ze coś będzie nie tak.W sumie to jest nie do przewidzenia.Objawy są subiektywny a na tym etapie chyba wogole żadko jakieś występują?Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny dzwonili z labo. Mamy 7 zarodeczków z tych 9 komórek. Bardzo mnie cieszy fakt ze plemniki męza dały rade bo z 5 komórek udało im sie samodzielnie zapłodnic 4. I jeszcze mamy 3 zarodeczki z metody ICSI :) nie moge sie doczekać poniedziałkowego transferu kiedy zabiore kruszynki do siebie z powrotem:) janko - fajnie ze sie spotkałyscie. My tez dzis wyjezdzamy na wekend a w poniedziałek wracamy na transfer, ale pewnie kompa zabiorę. Miłego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia to wspaniała wiadomość.Trzymam kciuki,żeby sie ładnie podzieliły! Będziemy razem odliczać dni do testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny zycze milego dnia! DOSTALAM @ dzis rano. zadzwoniłam do Novum zapytac sie czy mam przyjechac a pani po rozmowie z\ dr O. zrobic usg w 1dc sprawdzic czy nie ma torbieli. Udalo mi sie zrobic usg w szpitalu i lekarz powiedzial ze nic nie ma zadnych torbieli wszystko jest ok.o 11 musze dzwonic do Novum na konsultacje do dr O. zobaczymy co mi powie dalej. co robic Ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa- super wiadomości Trzymam caly czas kciuki za poniedziałkowy transfer juz niedlugo bedziesz mamusia jeszcza 15 dni i radosc w domku super ciesze sie razem z Toba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Julciaaa- Super wiadomość . Ciesze się razem ztobą , i trzymam cały czas kciuki za poniedziałkowy transfer . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex123- Ja by ci kochana radziła nie jezdzic samochodem . Bo mósisz te dwa tygodnie oszczedzać się . Poleżeć , poczytać książki , albo poogłądac jakies filmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - daj znać co ci dr O powiedziała. Mam nadzieje , że wszystko będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko Muzykanto i rudzia - Życzę wam miłego spotkania . Super , że się spotkacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×