Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

poza tym dodam jeszcze że z wielu powodów \"zerwałam \" z katolicyzmem, między innymi też z powodu zakłamania hipokryzji, podpisywania się \"Bożym Imieniem\" tam gdzie morderstwa oszustwa i kłamstwa, do tego dodam jeszcze ze wiele doktryn katolickich nie jest zgodnych z pismem świętym więc nie rozumię jak można tak \"okłamywać \" ludzi i nadal zwać się dumnie \"chrzescijaństwo\" i nie pozwolę ci obrażać Świętego imienia bo jeżeli chcesz sobie tak pluć to pluj na Kościół Katolicki o którym czytałaś w owej przytaczanej przez ciebie ksiażce, którąteż miałam dawno temu okazję czytać i mam takie samo zdanie o tym wszystkim jak ty, ale \" na litosć boską \" nie mieszaj do tego wyznawców Chrystusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie będę spierał. Dla mnie Bóg nie istnieje i nie dam się wciągnąć w spór dotyczący czegoś co nie istnieje. Jedyne o co mogę się kłócić to sprawa uznania czegoś za dobre lub za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jeżeli chcesz sobie tak pluć to pluj na Kościół Katolicki\" Kamelio - czy nie działasz teraz na zasadzie, pluj na nich skoro Ci się chce, bo ja do nich nie należę? Tu nie chodzi o bezsensowne plucie dla plucia. Bo jeśli ktoś tak robi, to chyba nikt nie powinien na to przyzwalać, niezależnie czy należy gdzieś czy nie należy. A tak w ogóle - czy nie było kontrreformacji \"ogniem i mieczem\" w niektórych krajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nie kłóćcie się, każda religia daje jakąś perspektywę, sacrum dotknęli ludzie różnych wyznań. Ważne by poznać siebie, dla mnie ktoś taki jest Mistrzem, jak Jezus, było trochę takich ludzi na Ziemi, Budda , Kriszna, ale ludzie chyba nie zrozumieli i chcą być tacy sami jak ktoś a to nie tędy chyba droga. Przez nasladowanie kogokolwiek niczego nie osiągniemy. Nie możemy być kimś możemy być tylko i aż sobą. Zacytuję jednego ze wspaniałych ludzi dziękuję że mogłam go poznać, \"Sięgam po wiedzę jeszcze dalej niż zezwala na to nauka. Sięgam po wiedzę jeszcze dalej niż zezwala na to filozofia czy psychologia. Sięgam po wiedzę jeszcze dalej niż godzi się na to religia. Sięgam po wiedzę w głąb Siebie – Kosmosu – Stwórcy.\" Ja się nie przejmuję bo wiem, że KAŻDY to zrozumie, KAŻDY innej możliwości nie ma, Budda powiedział, że czeka na każdego, Jezus tez mówił o miłości, niewielu go zrozumiało. Kocham Was wszystkich bez względu na przekanania Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wole...tak, pomodlęsię o ciebie aby Dobry Bóg dał ci pokój, który przewyższa wszelki rozum, aby uciszył twe emocje jak burze na jeziorze, aby twoje myśli nabrały łagodności a serce wypełniło się błogim ciepłem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
a co za roznica, cale wielkie chrzescijanstwo to jedno wielkie gowno. A Chrystus byl tylko politykiem, ktory zdzeiral wszystko z wierzen egiptu, tradycje itp...chrzescijanstwo wogole ni epowinno sie narodzic, bo nawet to czynili juz zlo przed rozpadem, wiec jedno wielkie gowno powtarzam idzicie teraz do kosciola i sie spowiadajcie, oczywiscie ci co chodza, a inni wezcie sobie biblie i sie podniecajcie kazdym falszywym tekstem, bo jakbyscie nie wiedzieli, to rowniez papiez zarzadzil co ma sie znalezc w pismie siwetym a co naley spalic....buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
no i moja dusza wlasnie sie pali...wiesz ze czynisz zlo modlac sie??niedawno naukowcy udowodnili, ze jak ktos sie o kogos modli, i ten ktos o tym wie, i jest chory, to jego stan sie pogarsza, ostatnio gdzies artykul czytalam, wiec nie zabijaj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dreamer masz rację...nie pwinnam się tak wyrazić, obrażaj ich bo ja nie należę...nie powinnam....ale zabolało mnie ze coś czemu nie są winni wyznawcy Jezusa wtłacza się na ich głowę zupełnie niesprawiedliwie. a przypomnę ze ogniem i mieczem to były metody papieskie i papieskie pomysły jak tu \"powiększać \" katolicyzm a reformacja nie ma z tym nic wspólnego, Luter odłączył się w XV w widząc te bezeceństwa i oszutwa wiernych i pokazał im źródło do którego trzeba wrócić (BIBLIA) i za to wyznawcy Żródła byli paleni na stosie. nie wiem czy wiecie ale biblia też była w spisie ksiag zakazanych bo nie pozwolonu pospulstwu myśleć i stąd reformacja i stąd powrót do pierwotnych źr ódeł i pierwotnego chrześcijaństwa . to taka próba naprawy tego co przez kilka wieków sknocili papieże i cała ich świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peephole
Biblia jest prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia ale po co się modlić? Nie jesteśmy za nikogo odpowiedzialni, jest dobrze tak jak jest. To nawet dobrze że BlackNumenórean tak twierdzi, jeśli się delektuje życiem, ma pasj,ę czuje spełniony to właśnie jest to o co Bogu chodzi, Jemu nie przeszkadza że on tak mówi. Więc dlaczego przeszkadza Tobie? Prawdziwy Bóg słuzy najliczniejszej rzeszy przez co czyni Bogów z pozostałych w tym się zawiera jego cel. Nie możemy uniknąć swego szczęśliwego przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole ..niech Dobry Bóg uwolni cię ...bo jesteś bardzo związana Złymi wpływami ( ktoś któ mówi ze nienawidzi..). Sama powiedz Mu o tym co ciętrapi i męczy a on da ci wolnosć i pokój....bo sama pozwalasz się zabijać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
na chuj mam mu mowic skoro go nie ma, ja nie wierze wiec mi to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z tym
1000 letnim krolestwem? Ze niby po śmierci wszyscy zmartwychwstana i beda zyc w tym krolestwie? W ktorym miejscu Biblii jest o tym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
w apokalipsie sw jana, nawet ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlę siez troski o człowieka...tak czynił Jezus "módlcie sięjedni za drugich" "o cokolwiek bedziecie prosic w Imię moje, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. O co kolwiek prosić będziecie w imię moje" "proście a otrzymacie, aby radość wasza była pełna" "nieustannie się módlcie" "jesli we Mnie trwac będziecie, a słowa moje w was, to cokolwiek chcecie, poproscie a ziści się wam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z tym
ojoej, ale jestem dałnem :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole..ty czytasz biblię? o kimś skoro dla ciebie tego kogoś nie ma? i wchodzisz na ten topik aby pogadać o kimś kogo nie ma? ON jest i kocha cię i czeka jak dobry Tatko, jak przyjaciel...oddaj Mu twoje troski...będzie ci lzej życ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zblakany...
Boże stworz kamien ktorego nie bedziesz mogl uniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę - ale jakoś wzbudza to w Tobie tyle silnych emocji - a twierdzisz, że ani trochę nie wierzysz. Ja też nie wierzę - i jakoś mam to gdzieś, jak ktoś sobie chce to niech wierzy - byle mnie nie \"uszczęśliwiali\" na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
ech kamelio gadasz z prawdziwym szatanem, idz sie modl tylko nie zwariuj, achh chcialabym doczekac takiego momentu ze swiat opanuje ateizm, i ludzi poprostu "modlaych sie" bedzie sie zamykac w psychiatryku. A ludzie beda zyli dobrze, bez klotni bez niczego, bo ateiscie maja wiecej moralnosci niz nie jedenchrzescijanin a teraz ybaczcie bo jade do stomatologa. 666 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia Słonko ale to działa prawo przyczyny i skutku a nie Boska łaska lub niełaska:) to my nieustannie tworzymy na wszystkich poziomach:) Z modlitwami to tak jest że Bóg najcześcięj mowi \"chyba żartujesz\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
"Ja też nie wierzę - i jakoś mam to gdzieś, jak ktoś sobie chce to niech wierzy - byle mnie nie "uszczęśliwiali" na siłę." no wlasnie kameila niestety uszczesliwa mnie na sile modlac sie i pierdolac jakies kocopoly, za co ja serdecznie dziekuje i stad moaj agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakbym ja weszła na topik pt. \"pytania na temat Krasnoludków\" i zwyzywała tam wszystkich po kolei równo jak leci, popluła poluła strzeliła kilkoma ostrymi ch... i....i ...co? jakiż to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
to o chcialam powiedziec juz napisalam, jestem bardziej sklonna uwierzyc w krasnoludki niz w jakiegos tam boga, ktorego nie ma...i wkurzajace jest to ze wszyscy tego nei widza.no ale coz, kazdy orze jak moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole dobrze nazwałaś rzecz po imieniu (666). bedę sięmodlić o ciebie, nie tylko dziś ale i jutro...i pojutrze, bo chcę żebyś zyła w pięknej wolności.... Bóg cię kocha i pragnie tej wolności dla ciebie, on może dać ci wiele dobrego w twoim życiu i może je zmienić na lepsze i szczesliwsze, bo nie wierzę że ktoś z takąnienawiściąi burzą może być szcześcliwy. \"Niech Pan cię błogosławi i strzeże\"...bo \"każde kolano ugnie się przed Jezusem\"....oby nie ze wstydem....ale z radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole... spokojnie:) emocjonuj się tak, nie tego dotyczy temat topiku, jeśli poprawi Ci to humor przez znieczuleniem przyznaję Ci rację 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole...
wiesz ateizm to prawdziwa wolnosc, i w takiej wolnosci jest mi dobrze, wiec skoro jestes" taka czysta i dobra" to nie modl sie po to mnie moze jeszcze zniewolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×