Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

No coz musze przyznac, ze ja tez nie jestem doskonala, wiec jest nas trzy. Ja do tej doskonalosci tylko daze a wzorem jest mi Jezus. Sa ludzie, ktorych nie lubie, bo dlubia w nosie np i podanie im reki nastrecza troche trudnosci :P i wiele wiele innych osob. Nie podchodze do nieznajomych na ulicy i nie opowiadam ich jak ich kocham, bo sa moimi bracmi ale jeli ktos potrzebuje mojej pomocy a ja moge mu ja dac to robie to. Jesli ktos potrzebuje modlitwy, to modle sie za niego nawet jeli to nie jest moja najblizsza przyjaciolka. No i bede sie cieszyc z kazedej zbawionej osoby, ktora po smierci pojdzie do nieba i nie rozplynie sie w powietrzu jak banka mydlana. A po co maja sie baptysci z Zielonoswiatkowymi laczyc nie rozumiem tego Madralko, my jestesmy wszyscy baracmi w Panu i polaczymy sie w Jego domu. Czy to wazne co jest napisane na budynku? Do naszego kosciola przyjezdzaja kaznodzieje nie tylko baptysci. Jak jestem na wakacjach, czy w innym miescie a chce swietowac niedziele to ide do najblizszego kosciola (no do sali krolewstwa to by mnie chyba nie wpuszczono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
belaizo ja to napisałam zgodnie ze swoim przekonaniem o którym pisałam wczesniej, jedna wiara jeden chrzest, a i baptysci chrzcza i zielonoswiatkowcy, i katolicy kazde wyznanie ma swój chrzest, wiec to wyklucza jedną wiarę, a w konsekwencji nakaz Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
sala królestwa jest otwarta dla wszystkich, pamietam jak raz przyszedł na pamiątkę wytatułowanu dres z łysą głową, po którym na ulicy nie spodziewała sie ze wie co to Biblia, a jednak wiedzial i sie nia posługiwał, dostał szanse uczestniczenia w pamiatce bez zadnego, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty niemądralko myślisz ze jak się chce pójść na nabożeństwo do kościoła w którym nie brało sie chrztu to trzeba sie na nowo ochrzścić???? ło matko jedyna :D :D :D chrzest to powiedzenie Bogu tak, takie zaślubiny z Nim, oddanie Mu swojego zycia i serca. To pogrzebanie swojego \"starego\" człoweka i rozpoczecie nowego życia już razem tylko z Nim. Chrzest jest wyznaniem swojej mołości Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem teraz na pytanie, bo przedtem nie zdążyłem - musiałem odwiedzić po raz drugi \"kochaną\" uczelnię - sorki za opóźnienie. \"Czy probujesz rozbudzic w Nas(wierzacych) ujednolicony poglad na wszechswiat,czy rozwinac w nas krytyczny poglad myslenia?\" A jak Ty odbierasz moje wypowiedzi? Bo szczerze mówiąc nie zamierzam niczego w Was rozbudzać. A już szczególnie \"ujednoliconego poglądu na świat\" bo sam takowego nie posiadam, więc trochę trudno by było :P Ja chyba po prostu tak \"wpycham kij w mrowisko\" ale tak raczej egoistycznie - bo wpychając kij w \"wasze mrowisko\" robię to chyba po to by \"wepchnąć we własne\" (uzyskując argumenty z innej perspektywy) i ewentualnie wyciągnąć z tego jakąś naukę - może pogląd krytycznego myślenia. A co Wy z tego wyciągniecie, to już nie moja sprawa, wasza wolna wola. Nie mam zamiaru twierdzić, że jest tu napewno coś wartego \"wyciągania\", bo nie jestem o tym przekonany. Ale rozważyć coś chyba nikomu nie szkodzi. \"Moim zdaniem to dociekanie prawdy opiera sie nie tyle na obserwacji,a spekulacji.\" Cóż, większość wynalazków czy teorii naukowych (także potwierdzonych później) tak powstało. Bo przecież chodzi o to, żeby spojrzeć na sprawę także z innej, obcej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Nie Kamelio biore chrzest tam gdzie chce chodzić na "nabożestwa". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pamietam jak raz przyszedł na pamiątkę wytatułowanu dres z łysą głową, po którym na ulicy nie spodziewała sie ze wie co to Biblia, a jednak wiedzial i sie nia posługiwał, dostał szanse uczestniczenia w pamiatce bez zadnego, ale..\" Wiesz mądralko, co z tego, że był dres i w dodatku wytatuowany - a może ten dres za jakiś czas odbierze nagrodę nobla, czy dokona czegoś równie wielkiego. Czy to jak będzie wyglądał, będzie miało znaczenie, co stworzył, i kim jest pod wytatuowaną skórą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
O widze ze Kamelia przestaje być Aniolem Swiety, ło matko jedyna chyba przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jeszcze podobno przed chrztem do Organizacji jesteś? wahasz się???? ja Bogu raz ślubowałam w swoim życiu!!!! i nie wahałam sie ani chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
łatwo przewidziec o co zapytasz, czy ja powiedzialam ze jesli jest sie dresem to jest sie mniej inteligentym, ja powiedzialam ze jak go zobaczyłam pomyslalam ze malo wie o Bogu. I nie zaprzeczyłam ze sie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
no jestem przed chrzetem i ani mi sie sni tłumaczenie ci dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream 🖐️ po inauguracji;) Kloszard czasami więcej wie o Bogu niz biskup, wszyscy jesteśmy tym samym, więc bardzo proszę bez kłotni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze może zostać wybitnym znawcą teologi czy czegoś podobnego albo mistykiem ;) wiem wiem, takie pierwsze wrażenie, każdy tak ma - nie traktuj tego jako atak na siebie - sorki, jeśli tak zabrzmiało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - U mnie nie ma uroczystej inauguracji - na szczęście - bo musiałbym strój żałobny przywdziać ;) Większość dnia w drodze na uczelnię - spowrotem - na uczelnię - spowrotem. Jutro trzeba wstać o 5 :/ - a jakoś dziwnie, mimo to mam super humor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
jestem juz tu na ziemi niewidzialny od 1914r i jestem kosmitą, niedługo porwe was wszystkich i zjem zjem tego co miesza kijem w mrowisku i mądralke co jest babtystą czy innym diabelskim pomiotem, a tych co na zielone świeta idą tez zjem , buuuuuhah aha ahhahahah czy teraz wierzycie ze jestem????? jestem jedynym kosmitą który przyjdzie po was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
mądralke chrzcze w imie kosmicznego belzebuba, juz sie nie musisz martwić abrakadabra i jesteś ochrzszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmita - przyjdź jutro w okolicach 5 rano - jak się zwlokę z łóżka - wtedy jestem w takim nastroju, że Ci żadna moc kosmiczna nic nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
malutka nie jestem z oriona jestem z kosmolandi chetnie cie uprowadze malutka na moje czerwone karły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
nie żartować z religi,no to najlepszy kawał na tym topiku, sami jaja sobie robicie, gdyby było inaczej nie przyleciałbym tu jako kosmita ale może jako ktoś inny, zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie żartować z religi,no to najlepszy kawał na tym topiku, sami jaja sobie robicie\" kosmito - to akurat nie kawał - ma Malutka rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
dreamer czy inny drimel, dla mnie kazda pora jest dobra ja nie sypiam ja jestem kosmitą, chyba wierzysz że jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadamy, żartujemy ale nie chcę by komukolwiek było przykro, ktoś inny? jakiś dziwny kosmita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
plejadanie? takich zjadam na śniadanie, same witaminki dla słoninki a ze mną byś sie nie zaprzyjaźniła? a w co jeszcze wierzycie? bo jestem ciekawskim kosmitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×