Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

no tak:) radość bez powodu i brak lęku:) to m.in. to gdy cisza i radość pogłębiają się, zaczynasz odczuwać, że dla ciebie śmierci nie ma, w śmierci umiera tylko osobowość - dusza nigdy nie umiera. gdy wiesz, że coś w tobie trwa, coś co nigdy się nie zmienia, radość trwa bez względu na okoliczności.nie boisz się bo nie ma czego, byłeś jesteś będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak to pojmuję:) nie wyobrazam sobie Boga wrzucającego do jeziora ognistego a takie ciekawostki mozna wyczytać w Twojej \" najprawdziwszej prawdzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka niestety ja nie wierze rowniez w jezioro ognia,ani religia w ktorej jestem. I wierze ze jestesmy tu teraz po to by doprowadzac swoje dusze do doskonalosci. Widocznie jeszcze malo jednak wiesz skoro tak sadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle to ie Ty pisałaś, że nie wiesz czy będziesz wybrana? ja wiem w co wierzą SJ, bo niejednokrotnie z nimi gadałam, zaznaczając że szkoda ich czasu. Pamiętam dyskusję o krwi :) to było najlepsze, specjalnie się wtedy ukułam żeby zapytać ile tej duszy mi ubyło, często musieli spytac kogoś starszego w wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black ja się nie muszę dokształcać, wszystko wiem;) wiedza obciąża umysl nie zmienia sposobu myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem twoje posty kojarza mi sie z takim malo filozoficznym wierszykiem,mozeznasz,hehe;)\"samochwala w kacie stala...\" ale to tylko skojarzenie,moje skojarzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tego\"wybrana\",niewiem o co chodzi do czego niby mam czy nie byc wybrana??? Malutka za duzo tematow naraz i pozniej sama widzisz jak to jest z nadmiarem wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie pamiętam pisalyscie _Ty albo mądralka+ o jakichś wybrancach, że Sj nalezą do 144, to Ty mipowiedz o co chodzi, ja sie juz gubię w tych niuansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka,zapytaj tych pan ktore do ciebie przychodza.Po co mam tobie odpowiadac?I tak mowilas ze te kobitki tracily czas,wiec i ja mam go tracic?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden wniosek po przeczytaniu: malutka miałaś rację z krwią.... boję się ukłucia:) ale to jedna z lepszych metod na te \"fantazje\"...to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam widzisz jak to jest, ludzie coś przeczytają i się usilnie przy tym upierają podczas gdy zycie mówi co innego, a przecież nie ma innego Boga. Kamelia chcialas te cytaty to Ci wkleilam, Ty jeszcze nie slyszalaś o moich fantazjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam Ci wyraźnie o zmianach w tekście, o wygładzaniu biblii, nie chodzi o wiarę w to co napisałam , sama sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia to zwykła książka, tylko pisana przez dłuuuuugi czas, ja nie widzę w niej nic niezwykłego, to samo mógłbym sam napisać, jakbym miał 3 tysiące lat wolnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie sami,faktycznie to tylko przypadeki zbieg okolicznosci,ze tyle roznych osob napisalo jednomyslnie ciag wielkiej Ksiegi(drugiej takiej nie ma). ale co tam bede wam mowic...to tylko zwykla ksiazka przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×