Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

wiesz na opinii Boga mi bardzo zalezy a osrosłup ma sporo racji. dobrze zrozumiales jesli rozpczne wspolzycie to dobrze sie zastanowie czy to ten wlasciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka masz chlopaka,ocenilas ze to ten wlasciwy,rozpoczynacie wspolzycie. ale nie masz 100% gwarancji ze zostanie twoim mezem. jesli nim nie zostanie to bedziesz prosic Boga o przebaczenie,przebaczenie czego?-ponawiam pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka czyli wspolzycie przed slubem jest dobre pod warunkiem ze bedzie z dobrym mezczyzna,za ktorego wyjdziesz za maz? jesli nie wyjdziesz za niego za maz wtedy seks przed slubem jest zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest napewno zly, ale jestem zdania ze seks wiąze ludzi juz na zawsze co tam jakis papierek w obliczu czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zostanie mezem jest troche usprawiedliwiony, ale nie wiem, napewno jak to jest, a Ty wiesz, jakie jest Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie! Seks przed ślubem, czy po ślubie może być tak samo wspaniały, cudowny, piękny, niesamowity, kosmiczny i co tam Wam jeszcze nie przyjdzie do głowy - jeśli tylko nie krzywdzicie nim innych ani siebie, jeśli czujecie, że naprawdę jesteście gotowi na ten moment i z tym partnerem :) To mówiłem ja, Jarząbek ;) A mówiąc nie na temat - Schumacher jest wielki! :) Danke Michael :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka nie wiem,pytam,chce poznac zdanie ludzi. wiec jesli seks przed slubem jest zly,a bedziesz bardzo kochac swojego przyszlego meza,to na pewno nie bedziesz chciala zeby robil cos zlego,co sie Bogu nie podoba? rozumiem to tak ze ty nie rozpoczniesz wspolzycia przed slubem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
dreamer 🖐️ nikt nie zaprzecza ze doznania cielesne sa przed slubem mniejsze.chodzi o to jak to jest w swietle wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nikt nie zaprzecza ze doznania cielesne sa przed slubem mniejsze\" Jak to mniejsze? Czy Wy też tak macie, że nie możecie stopki na kafe zmienić bo wywala błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer aż tak bardzo bym się nie zachwycała, to tylko fizyczność najniższe wykorzystanie biologicznej energii :P Nie probowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
dreamer no wlasnie nie odoznaniach mowa tylko jak na to Bog patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksu Mała nie próbowałaś? :P Wiem wiem - zmieniać stopki ;) Oj Mała, przecież się tak nie zachwycam - ale nie ma w tym nic złego, że obojgu ludziom jest ze sobą dobrze. Ale ekspert ze mnie żaden w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
malutka 🖐️ znaczy to ze jak zechce seksu np. z 10-latka to i Bog tak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
dreamer pisza tu ludzie wierzacy to pewnie cos wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"znaczy to ze jak zechce seksu np. z 10-latka to i Bog tak chce?\" Myślę, że w tym co mówi Mała trzeba uwzględnić dobro innych osób, a to było by wyrządzaniem 10 latce krzywdy. Myślę, że Mała mówiła o sytuacji jak dwoje osób, świadomie chce (akurat w kwestii seksu dwoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiem jednoznacznie, powiem tylko tyle ze facet z ktorym pojde do lozka bedzie na pewno miloscią mojego zycia, a przeciez nawet po slubie ludziom nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer pisza tu ludzie wierzacy to pewnie cos wiedza?\" Więdzą jaka jest ich interpretacja. No ale fakt, o to przecież pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie odpowiem jednoznacznie, powiem tylko tyle ze facet z ktorym pojde do lozka bedzie na pewno miloscią mojego zycia, a przeciez nawet po slubie ludziom nie wychodzi.\" Masz rację, Mądralko. A czasem nie wychodzi z banalnej - niebanalnej przyczyny właśnie seksu - później żali się zdesperowany małżonek, ża ma nie żonę/męża a \"worek kartofli\". latego wg mnie trzeba się i pod tym względem dopasować. Ale w dopasowywaniu też żaden ze mnie eskpert ;) - ale mam bujną ponoć wyobraźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osroslup potrzebujemy milości i wolności, ważne by nie naruszac wolności drugiego człowieka i czynić tak jakbyśmy chcieli aby nam czyniono, pisalam już o tym nie raz poczytaj sobie na poprzednich stronach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no własnie, i chce jeszcze dodac, ze seks jest dla mnie naprawde dowodem milości, nie wyobrazam sobie zebym sie kochala z cchlopakiem ktorego nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka wierze ze nie pojdziesz do lozka z pierwszym lepszym.jesli kochasz chlopaka to nie chcesz dla niego zle. jak rozpoczniesz wspolzycie przed slubem,a uwazasz ze to zlo,to jak to ma sie do twojej milosci do niego? pozwolisz na to zeby popelnial zlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka nie pytam o jego decyzje tylko twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje bedziemy zyli zmyslą ze jestesmy dla siebie stworzeni, nie wiem tez tak do konca jaki jest na to pogląd Biblijny, ale skoro podejmujemy taką decyzje to znaczy ze sie kochamy i chcemy byc ze sobą juz zawsze, tym samym nie jest to zlem, wiec nie zmuszam lub nie naklaniam do grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×