Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Jakbym wiedział to bym przecież nie pytał? Nie mam zielonego pojęcia. To coś związane z tamtym tematem? Bo mnie tą tajemnicą zaciekawiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to teraz niech mi na to pytanie odpowie jakiś znawca\" Ale tu znawcow nie ma...co najwyzej amatorzy,ale z zamilowania ogromniastego:-) A co cie gniecie, kto byl pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jakbym wiedział to bym przecież nie pytał? Nie mam zielonego pojęcia. To coś związane z tamtym tematem? Bo mnie tą tajemnicą zaciekawiłaś \" Serio nie wiesz? A ja juz myslalam ze jestem taka \"przebiegla\"i mam nochalka :-/ A no chodzi o tamten temat,ktos zalozylpodobny,tylko z innego punktu widzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to stare rozwiązanie jak świat ;) - jak byłem jeszcze tak głupi żeby dyskutować na ten temat na kafe to też się takie pojawiały, ale możesz podać linka to sobie zerknę :P Zapewne jeśli to jest temat, że facet woli na żonę nie-dziewicę to mu \"manicy dziewictwa\" powiedzą, że jest kobietą :P (Swego czasu na jednym z topików też \"byłem\" nie dosyć, że kobietą to jeszcze dziewicą - echh, przebiegli są Ci \"tropiciele dziewictwa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo - nawet mężuś - tropiciel kobiet się od razu zleciał do tamtego topiku - jak ćma do lampy. :P Ciekawe czy znajdzie się jeszcze kilku \"starych znajomych\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danikena ktoś widzę polecał:) a nie wiem:P tak Dreamer to co napisałeś tylko już nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer no coś Ty :) ja się nie obrażam❤️ gadam jeszcze na innym forum i na kafe na iinych topach w miedzyczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,że się nie obrażasz - bo tamto i tak było do mnie - o tych wyżynach. Ty to jesteś przodowniczka forumowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że dajesz radę na kilku topikach. Ja kiedyś też tak gadałem - ale \"w szczycie\" trudno mi było nadążyć - wszędzie było coś do powiedzenia a ręce tylko dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - a dzień mija jak godzina - i się łapię, że to już tydzień minął, drugi, trzeci...i siwa broda już rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin Luther
ale niektorzy bzdety wypisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> 26 latek { Polecam lekturę książek Ericha von Danikena. W sczegolności książki pt. \"Objawienia\" } Przeczytałem i uważam gościa za oszołoma. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×