Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość osroslup
Madralka wczesniej napisalas ze to zlo.teraz piszesz ze nie wiesz jak na to patrzy Bog.to skad wiesz ze to zlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - no ba, żeby tylko zużył - wybuchł jak zużyty silnik bolidu formuły 1 - teraz wypadłem z toru i siedzę w trawsku odganiając mrówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jest napewno zly, ale jestem zdania ze seks wiąze ludzi juz na zawsze co tam jakis papierek w obliczu czegos takiego.\" Napisalam cos takiego czyli mialam na mysli ze pierwszy kochanek jest a przynajmniej powinien byc ostatnim. Seks wiąze jak slub. Troche sie zaplatalam ale nie krece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Napisalam cos takiego czyli mialam na mysli ze pierwszy kochanek jest a przynajmniej powinien byc ostatnim. Seks wiąze jak slub.\" IMHO - wg mnie słowo \"powinien\" w tym zdaniu to nonsens. Pewnie fajnie jak tak jest, ale lepiej już pozmieniać pare razy niż brać na siłę takiego tylko dlatego, że \"pierwszy\". \"Seks wiąze jak slub.\" Seks czyli penetracja? Czy może już formy pieszczot \"wiążą\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka przyznam ze nie bardzo cie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"e tam opowiadasz\" - to do mnie? No pewnie, że opowiadam - normalnie te mrówy są wielkie jak krokodyl, i wredne strasznie - w d... gryzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z tego co pisze jak jej nie wyjdzie z pierwszym zostanie zakonnicą\" To jest myśl - zakładam żeński zakon ;) Będę Ojcem Dyrektorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zakonnicą napewno nie zostanę\" szkoda, klasztorek już organizuję ;P Wstęp na preferencyjnych warunkach ;) Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taki puchaty śnieżek - biały, nie podeptany jeszcze i nie pobrudzony :) To jednyne co lubię w zimie - niestety u mnie zdarza się to niezbyt częto :( Podobny śnieżek był w moim śnie, tym o którym Ci pisałem. A ostatnio widziałem w TV \"Rodzinie Zastępczej\" - i tak jakoś mi się \"chęć\" na niego zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Mała - wylazłem ja dzisiaj z tych krzaków, ztrząsnąłem mrówki i patrzę, przecieram oczy ze zdumienia, a tu mój Komplikator jak nowy - huczy silnik rakietowy, a on wystawił radośnie jęzor i wita mnie merdając ogonem. Z tego wrażenia już skomplikowałem sobie wielce sznurówki w buciczkach. I zapowiada się owocny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super - chociaż jeszcze ładniej wyglądają drzewka z trochę większej odległości i takie śnieżne, duże przestrzenie :) No no, jak Ty przesyłasz sobie zdjęcia ze snu na kompa? Kabelkiem czy bezprzewodowo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bezprzewodowo\" Ja też tak chcę, ja też, ja też... Zdradź tajemnicę. Proszę. :) \"Taa... nawet w bibli o tym jest.\" Myrevin - o przesyłaniu na kompa snów? Jest instrukcja obsługi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> dreamer2006 Coż biorąc za przykałd wszystkich interpretatorów bibli, to nie nastręczy nam to wielkiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×