Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Kathy jesli tylko masz ochote to sie odezwij 6588836. Nie obiecuje,ze twoje problemy znikna jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki,bo to kwestia i czasu i przedewszystkim od ciebie zalezy,jednak sluze pomocna dlonią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem wróżką bo nie wierzę we wrózby .Jestem człowiekiem leniwym i dlatego korzystam z wahadła .To duza oszczedność czasu - nic nadzwyczajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia123 skąd Ty to wiesz o czakrach? Ja znam osoby ktore widzą aurę, czują przepływ energii wiedzą jaki promień mnie prowadzi i tym podobne ciekawostki, ale nie wiedziałam że jest to możliwe na podstawie kilku powiedzianych zdań. Super masz kontakt z podswiadomością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jesteśmy jednym , wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni , dla myśli nie ma barier .Nie jestem nikim nadzwyczajnym , każdy to co umię może bez trudu osiągnąć .A ja wiem czy umię - może mi się tylko wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem :) Kathy-athi napisałam Ci to z 15 stron wcześniej, jeśli masz się czegokolwiek bać lepiej nie wierz, tak czytam co piszesz, pisalismy na tym topiku o prawach kosmicznych którym podlegamy, gdybym Ci maiala coś poradzic, zamiast mysleć co chcesz od ludzi dostać, dawaj szczerze nie oczekuj niczego w zamian, pomysl co możesz dać wtedy pojawi się i radość i przyjaciel, radości wewnętrznej nie da ci żaden Bóg pojawi się razem z zyciem, sytuacjami życiowymi się nie dołuj akceptuj je i zmieniaj. Ciesz się z tego, że Ci się nie udało, że sie obudzilaś i że masz syna, macierzyństwo to cudowna sprawa, nie cieszy Cię to? Zamierzasz być wiecznym dzieckiem i tak marudzić? czy nie pora dorosnąć? dziewczyno nikt Cinie karze wierzyć w karasnoludki mamy XXi wiek, prawidłowość jest taka, jest roslina wykiełkowało nasionko, czyli było i mialao odpowiednie warunki,tak działą zasada przyczyny i skutku to Ty stwarzasz sobie rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia123 mogłabyś mi napisać coś więcej o przesyłaniu światła? Skąd wiesz, że ktoś nie odbiera, czujesz wtedy czy się jakoś przed zabezpieczasz etc. Jesli nie tu to na mail, piszę o tym tutaj bo Ty nie podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma1234567
O rety o czym Wy wogóle rozmawiacie , przeciez to chore te wrózby cale , tą dziewczyną władaja uczucia zlosci i smutku przytloczone przez zycie , wiec wrozby niepomoga bo to nieistnieje a pomóc Kathe moge Ci tylko tak ze urodzenie tego dziecka to byl znak i niezmarnuj go , kazdy w zyciu ma zle momety ale trzeba umiec z tym walczyc, i niezałamuj sie .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu wyprawiacie,ludzie opanujcie sie. Jesli chcecie to zalozcie stronke o czarach itp. A nie pod przykrywka wiary,biblii ,Boga,proponujecie takie praktyki i jeszcze sobie nawzajem przyklaskuecie. Mysle ze jest wiecej osob ktorym to nie odpowiada,wiec dajcie sobie na wstrzymanie. Jestem osoba tolerancyjna,nie mam nic przeciwko,kazdy ma wolna wole,ale to przesada jakas. Dziewczyna wchodzi na topik p[t\"Biblia\",a wy tu reklame spirytyzmu i okultyzmu i jeszcze Bog wie czego proponujecie. Sory,ale prosze miejcie troche wyrozumialosci i jesli chcecie by w jakiejs w miare milej atmosferze toczyly sie nasze dyskusje,to jednak zalozcie topik pod konkretnym tytlulem z tym zwiazanym. Kathe mam nadzieje,ze nie dasz sie w nic zlego wplatac. Wlasnie na naszych slabosciach zeruja zle sily. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka ok - wolę na maila , bo różni ludzie tu zagladają .Jak mam znaleźc twojego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano własnie...Juz widać , zaraz podpalą stos ? camouflage - spokojnie , to moja wiedza i nie dziele się z nią z tymi którzy nie mają ochoty .Robię to co księża katoliccy , bo to nie jest tajemnicą , czynili i robią to do dziś jak budują koscioły.Najpierw ksiądź róźdżkarz chodzi i wytycza miejsce , a o egzorcyzmach nie słyszałas - robił to m.in. Jezus , Jan Paweł II i co oni mogli a jak ktoś inny to co - może grzeszy ? Daj sobie na wstrzymanie , czasem sama wiara nie wystarczy do uzdrowienia duszy człowieka .A jehowi czy różokrzyżowcy nie czerpią wiedzy z channelingu ?Czy to znowu tylko monopol na rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathy.... wiesz ze dziecko jest wielkim prezentem z nieba:):):) Taki dar dla ciebie. Bóg Cię kocha🌻....wiem to na pewno. Jezus przychodzi do człowieka zeby było mu dobrze. Przeczytaj Ewangelię Jana. Tak powoli i dokładnie. Dostrzeżesz tam miłość Tego Którego moze jeszcze nie znasz, ale jeśli bardzo bedziesz tego chciała to On ci pomoze. Telefon do Pana Boga 5012 :):):) Psalm 50. werset 12 \"Wołaj do mnie w dniu niedoli, ja cie wysłucham a ty mnie uwielbisz\" Pomyśl ze On moze WSZYSTKO. i dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. My ludzie jesteśmy ograniczeni w swoich możliwościach, Widzisz sama tego doswiadczyłaś , ja też wielokrotnie. Ale Pan, to nie człowiek. Wiesz kiedyś tak bardzo potrzebowałam pomocy Boga to poprostu wołałam do Niego : Panie ty mozesz wszystko, ty jesteś Bogiem dla którego nic nie stoi na przeszkodzie, ty jestes wszechmocny, ...!!!! Jestes ponad wszelkie zło A potem już wiedziałam ze \"Wszystko mogę w tym który mnie umacnia, w jezusie Chrystusie\" \"Ja przyszedłem aby owce moje miały sie dobrze i by obfitowały\" Bóg jest wszechmocny, pamiętaj On chce ci pomóc, nie szukaj siły gdzieś indziej, .....bo największą siłą jest Dobry Bóg. Moze do tej pory ktoś inny był \"panem \" twojego życia, moze to byłaś ty sama, moze własna filozofia, moze błędna nauka, moze siły złego rządziły twoim zycie. Wyjdz z tego.......odetnij się od Zła....Patrz tylko na Jezusa. Wyznaj Mu wszystko, porzuć grzech, a On cię odnowi obmyje nakarmi przytuli...porozmawiaj z Nim teraz.... A ja bedę się o Ciebie modlić....do tego Który wszystko moze. Wołam teraz do Pana mojego Boga o Ciebie...byś poczuła Jego miłość troskę i ciepło....przyjdz do Pana....Mów do Niego. On jest w stanie wszystko zmienić:):):) pamiętaj o Nim. A ja będę pamietać o Tobie❤️ gdybyś czegoś potrzebowała...napisz:) Zweryfikuj swoich \"doradców\" zyciowych, czy są to jakies obce Bogu sprawy....jeśli poddasz Jemu wszystko, jeśli On stanie się Panem Twojego zycia...to na efekty nie będziesz musiała długo czekać, bo On jest Bogiem cudów. I tylko On. Nikt poza Nim:):):) Pokochaj Pana. Jesteś tu, to nie przypadek...On cie szuka i czeka na Ciebie❤️ Chce ci błogosławić...ale ty wyciągnij do Niego dłoń....odbierz to co ma dla Ciebie przygotowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie wiem co robia ksieza katoliccy. Stos to sama chyba sobie podpalisz,bo ja sie niczyja krwia plamic nie mam zamiaru doslownie i przenosni. Rob sobie co chcesz,ale chyba wybralas nieodpowiedni topik. Ja w przeciwienstwie do ciebie,cenie sobie slowa biblii i nie chce miec do czynienia z tym o czym rozmawiamy.Sumienie i moje przekonania,nie pozwala mi siedziec cicho i patrzec grzecznie na to co proponujesz osobom potrzebujacym pomocy,a nie czarow. Nawet jesli Ksieza katoliccy to robia,to tymbardziej utwierdzasz mnie w moim wyborze,poniewaz ja nie popieram nauk tego kosciola,poniewaz sa sprzeczne z biblia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma1234567
Gosia co ty piszesz to jest forum o Biblii a ty gadasz o wrozbach chyba niewiesz jak zostal zalozony Kosciol bo jesli juz to napewno nie przez wrozby ......przestan pisac o magii :) bardzo cie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam nic o czarach ale jesli tak uważacie - nie ma problemu . Najwiekszą magią jest zycie ,drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu pamietasz jak pisałam do Ciebie co Bóg myśli na temat spirytyzmu okultyzmu...jak o tym mówi Biblia. Zignorowałaś to, ale to były bardzo wazne sprawy. Ten dla kogo Bóg jest autorytetem nie może dopuszczać do siebie takich rzeczy które ty proponujesz poniewaz Bóg ostrzega że jest to dopuszczenie sił demonicznych do własnego życia. A takie siły na pewno ni e pomogą komuś zasmuconemu i nieszczesliwemu. Tylko Bóg moze to uczynić a ty proponujesz jeszcze większe zwiazanie i odsunięcie się od Swiatła. Człowiek ma ufać Bogu...żadnemu innemu duchowi, żadnym mocom, żadnym siłom Ty też potrzebujesz bozego oczyszczenia. Nie tęskni twoja dusza za Bogiem Dawcą życia i wieczności...??? tymi metodami zagłębiasz się w świat diabła zła i demonów. A Bóg mówi ze nic takiego nie odziedziczy Królestwa Bozego . Czytaj w Objawieniu. Jana To nic dziwnego ze nie rozumiesz Biblii musisz się najpierw uwolnić od sił zła które zwiazują cię i zamykają ci oczy na Boga. Przyjdz do Jezusa...on moze wszystko Nikt nie chce nikogo palić na stosie tylko chce pomóc zobaczyć co jest złe w oczach Boga a co jest błogosławione i daje życie wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio pisałam ,że ja nie potrzebuję już Boga ani Jezusa szukać bo ja jestem częścia Boga a swiadomośc chrystusowa jest we mnie , ja mam Boga w sobie .Nie zajmuje się okultyzmem ani czarami , posługuję się wahadłem jako łacznikiem z swiatłem - bo swiatło to informacja .Nie mam daru jasnowidzenia czy jasnosłyszenia a wahadło jest tylko narzedziem , tak jak modlitwa , którą jest też afirmacja - rózni je tylko konstrukcja i skuteczność . Oczyszczać się każdy powinien i mi to również jest potrzebne , bo ciągle wchodzimy w jakieś relacje i nie wszystkie nam służą. Twoje wnioski są pochopne ale jesli tak uważasz twoja sprawa ja wiem , że mnie nie dotyczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wiedza to dla ciebie autorytet, czyli ty sama. Ja za wzór stawiam Biblię a ona mówi coś przeciwnego o czym mówisz ty, wrecz zabrania praktykowania takich \"narzędzi\" nie wiedziałaś o tym? Jak mozesz mówić ze swiadomosc chrystusowa jest w tobie skoro chrystus to słowo Boga a on wyraznie mówi ze tak nie wolno czynić. Dostrzegasz sprzecznosci o których piszesz. Gdybyś znała Słowo Boga i Jego wolę w tym słowie to wiedziała byś o czym mówię. Zweryfikuj swoje czyny i opieraj je na Słowie skoro mówisz o Chrystusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma kompromisów...albo Bóg albo \"zatrute źródła\" nie da się z tego i tego na raz. Kto ma Chrystusa ten jest odrodzonym człowiekiem i jego życie i czyny i poglądy to potwierdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu mówimy o Biblii gosiu, nie o \"narzedziach \" innych niż modlitwa do Boga Jedynego . Biblia stanowi centrum i autorytet dla ludzi Chrystusowych, nie zapominaj...nie ma innych źródeł życia i działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój dziewczyny chodziło o CZAKRY nie o czary, a te wszyscy mamy i czy te chcemy czy nie , czy o tym wiemy czy nie zyjemy na poziomie ostatniej otwartej, więc wiedziec warto i nie szukajcie czarnego kota w ciemnym pokoju bo kotek po dachach hasa a Gosia ma ogromna wiedzę i to dobra osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka doszedł do ciebie mail ? kamelio Jezus mówił do ludzi - bogami jesteście !!! To o czym piszesz to wiedza której centum tworzy separacja a więc lęk .Podążaj za miłoscią , stosuj to co mówisz w życiu .Szanuje twoje poglądy bo tworzą bazę szczęsliwości koło ciebie a to jest bardzo ziemi potrzebne , nie wymagam abyś moje uznawała a nawet szanowała , ale niepozwalam ci na tendencyjne oceny mnie samej.Już ci kiedyś pisałam ,że świat nie jest biało- czarny a kolorowy . Cały czas swoją wiedzę weryfikuję - bo ma być operatywna - ma się sprawdzać w życiu ,prawdy i prawa mają działać tu i teraz .Żyjemy dla życia a nie dla śmierci czy tego co po niej bedzie a życie ma być łatwe , miłe i przyjemne w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lecz oni nic nie wiedzą i nic nie pojmują, W ciemności postępują, Chwieją się wszystkie posady ziemi. (6) Rzekłem: Wyście bogami I wy wszyscy jesteście synami Najwyższego, (7) Lecz jak ludzie pomrzecie I upadniecie jak każdy książę. \" Psalm 82 Kto tak twierdzi taki jego los. widzisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rdz 30:2 Bw \"Jakub rozgniewał się na Rachelę i rzekł: Czy ja jestem Bogiem, który odmówił ci potomstwa?\" Jakub człowiek bibilijny pyta sie żony swojej...mówi jej przez to ze człowiek nie jest Bogiem który mam moc we wszystkim który daje potomstwo i decyduje o życiu ludzkim. Gdyby tak było jak mówisz to Jakub nigdy by tak nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ile masz lat? a ty malutka? dreamera znam...wiec nie pytam:) kamuflaz też mi znajomy:) fajnie by było wiedzieć z kim dyskutujemy od kilku dobrych dni, tygodni, miesięcy. Moze chociaż wiek byśmy sobie przedstawili....? co wy na to? ja 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 69 a wiek ma aż takie znaczenie? zawsze ktoś bedzie miał mniej a ktoś więcej:) napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajny wiek ;) tak mi się otworzyło \'Posiadamy przeważnie - dzięki różnicom pochodzenia rasowego lub kultów religijnych - skłonność do uważania siebie za odmiennych od innych ludzi. Traktujemy świat jako coś istniejącego poza nami, stajemy się wyłączni w naszym patrzeniu na rzeczy. Hołdując tym tak ograniczonym poglądom, tak ciasnym pojęciom - burzymy, miast tworzyć. Pragnąłbym, jeśli potrafię, zbudzić w każdym Głos, który poprowadzi was obraną samodzielnie drogą, waszym własnym życiem, ścieżką własnego czynu. Dopóki posłuszni będziecie temu Głosowi - nie zbłądzicie. Źle czyni ten tylko, kto stara się dążyć za cudzym objawieniem, w ślad cudzej idei, lub pod cudzymi rozkazami\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×