Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Odpiszę zaraz na maila. Ale to nie jest żaden kurs. Ja po prostu zacząłem robić darmowe samouczki z neta dotyczące photoshopa. Nie wiem nawet czy taki kurs jest organizowany. Zresztą nie wiem jak ja bym długo wytrzymał na zorganizowanym kursie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesznik wierzacy chcial bym byc blizej BOGA lecz mam problem zyje z rozwodka bez slubu koscielnego 20 lat Miłe Bogu jest wziąść ślub z nią:) cywilny..Jesli cos cię obciaza to przyjdz do Jezusa, wyznaj Mu swoje grzechy, On zdejmie ten cięzar z twoich pleców, juz od razu, jak szczerze do Niego z tym ciezaram przyjdziesz....wtedy ureguluj swój zwiazek prawnie. I idzcie razem za Chrystusem, stwórzcie szczesliwy pełen miłosci dom, a waszym Panem niech będzie Bóg. Zyjcie od tego momentu przykładnym zyciem i nie czyńcie poprzednich błędów. Jezus was nie potępia. On leczy i naprawia, buduje i daje nową szansę. Gdy Mu wyznacie swoje winy....On da wam nową szatę. Od tego momentu naśladuj Go....ucz się zycia Bozego...w Jego Słowie. Nie oglądaj sie wstecz. Skoro spotkasz Jezusa dziś...to od dziś zacznij życie z Nim. To może być początek twojego \"nowego życia\" Jezus powiedział \"Oto wszystko nowym czynię stare przeminęło\" Bóg jest wspaniały. Zbliż siędo Niego bez lęku, On cie kocha i czeka na Ciebie. Zna całe twoje życie...całą twoją przeszłośc i przyszłość. I mimo wszystkiego...mówi przyjdz...czekam na ciebie. Już 2000 lat temu tam na Golgocie przebaczyłem ci wszystko...tam umierałem też za ciebie \"grzeszniku wierzacy\" własnie za twoje grzechy...chcę dać ci wolność Nie martw sie. tylko przyjdz i weź przebaczenie. Zyjcie w pokoju🌻 :) Niech Bóg da wam to wszystko czego szukasz. Jesli szukać będziesz z całego serca...znajdziesz. Otwórz dzisiaj drzwi swojego życia, a Jezus wejdzie do twojego domu i zasiadzie z Tobą przy stole da ci pokój i radosć. otwórz drzwi... Uwierz w Jego moc...a wszystko sie zmieni. On chce być twoim Przyjacielem Jest taka pieśń ; \"przyjdz do Jezusa, oddaj Mu dziś życie swe przyjdz do Jezusa On poprowadzi cię Nie mysl już jak potężny jest grzech, który przytłacza cię do Pana przyjdz on przytuli cię i powie ci jak żyć\" zaśpiewałam to dla was🌻 hihihihih...lalallalalalalla:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem o wszystko, bym mógł cieszyć się życiem - otrzymałem życie, bym mógł cieszyć się wszystkim. i tak jest z życiem wiecznym.... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie spiewasz Kamelio. Pozdrawiam ze slonecznej Bawarii. U nas tak cieplutko, ze popracowalam troche w ogrodku, bez kurtki oczywiscie :D Dusza moja chwali Cie Boze, bede spiewac i tanczyc przed twoim tronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanówmy sie co wielki Bóg dał. Podziekujmy mu , ze dobry dla nas jest. Bo jego miłość trwa od dwóch tysiecy lat i wiecznie bedzie trwać ta miłość. Otwórz swoje serce zobacz Chwałe Króla Chwał, otwórz swoje usta i jemu spiewaj tak- Ja kocham Cie i chwale Cie , Alleluja- uwielbiam Cię!!! Belaiza- to ja tez sobie pospiewałam:D Pozdrowienia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moja ulubiona piesn: Tys jak skala, tas jak wzgorze, Boze nasz Panie nasz, Tys jak wiatr w swej naturze, Tys jest stworca wszystkich nas, swiatlem swym oswietlasz droge, ktora prosto wiedzie nas, [tanczaca lala] :D lam da rej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekczynienie z serc naszych płynie Tobie Dziekczynienie Tobie Ojcze! Gdyby nie twoja łaska nie poznałbym Jezusa Gdyby nie Twoja łaska to w ogień pójśc bym musiał Gdyby nie Twoja łaska nie miałbym dzisiaj życia Gdyby nie Twoja łaska Ojcze, Ojcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza przed tronem? Aja33 \"Bo jego miłość trwa od dwóch tysiecy lat \" a coż się takiego stało że spowodowało wieczną miłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę też pośpiewać? Love, Love, Love Love, Love, Love Love, Love, Love There\'s nothing you can do that can\'t be done Nothing you can sing that can\'t be sung Nothing you can say but you can learn how to play the game It\'s easy... Nothing you can make that can\'t be made No one you can save that can\'t be saved Nothing you can do but you can learn how to be you in time It\'s easy All you need is love All you need is love All you need is love, love Love is all you need All you need is love All you need is love All you need is love, love Love is all you need Nothing you can know that isn\'t known Nothing you can see that isn\'t shown Nowhere you can be that isn\'t where you\'re meant to be It\'s easy... All you need is love All you need is love All you need is love, love Love is all you need All you need is love (All together, now!) All you need is love (Everybody!) All you need is love, love Love is all you need (Love is all you need) Yee-hai! Oh yeah! She loves you, yeah yeah yeah She loves you, yeah yeah yeah Love is all you need (Love is all you need) La la la la la ;) Fajnie się z Wami śpiewuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało sie to , ze Jezus Zmartwychwstał i żyje!!!!!!! i ma taka sama milosc teraz do swojego ludu jak przedtem:D Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fasjnie Dreamer spiewasz :D ja lece dalej spiewac tym razem po niemiecku musze wycwiczyc 4 piosenki na jutro, cos za duzo slow powsadzali w te melodie i nie wyrabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwalić mego Pana chcę wielbić mego Pana chcę On zmienił zycie me pewnego dnia On zmienił serce me i drogę mi wskazał swą Dał zycie wieczne mi więc chcę powiedzieć ze.. wielbić mego Pana chcę lalalalallallala pięknie spiewacie, więc ja nie przestaję też:) lalallalalal Ktoś kiedyś powiedział: \"gdy zobaczysz jak ktoś śpiewa, to wejdz do tego domu, bo tam mieszkają dobrzy ludzie. Tam mieszka szczescie. \" lalalallalallalallalallalalallalalallalal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gdy słyszysz śpiew tam wejdz tam ludzie dobre serca mają bo wierzaj mi że ludzi źli ci nigdy nie śpiewają\" Ten cytat był w szkle podstawowej, do której chodziłem, wywieszony na ścianie. 🖐️Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaraz wszyscy zaczna spiewac, zeby udowodnic kto jest lepszym czlowiekiem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> enamorada Spoko to tylko wiersz, pamiętam że sie nabijaliśmy że cytat ma szczególne zastosowanie do pijanych biesiadników. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeśli Pan domu nie zbuduje , próżno trudzą sie ci którzy go budują\" Ps. 127.1 \"przystań na drogach i patrz... pytaj o odwieczne ścieżki... a znajdziesz odpoczynek dla swej duszy...\" Jerem. 6.16 Bóg chce dać ci obfitość zycia tu i teraz.. Bo życie wieczne rozpoczyna się już tu, gdy postanowisz o swoim "odrodzeniu" i pójściu za Panem. "Ja przyszedłem aby miały życie i obfitowały" Jan 10.10 Zycie wieczne z Panem oznacza pewną jakość życia, dobrą jakość i zdolność do przeżywania go w pełni tu i teraz....i na zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Prawdy, które słyszymy szczególnie niechętniem są nam najbardziej potrzebne\" Jean de La Bruyere pomyślcie o swoich rodzicach którzy kazali wam myć zęby czytać lektury odrabiać lekcje ....itd.... Dziękuje Bogu za moich rodziców....że nawet jak coś niechętnie ich słuchałam oni wiedzieli co dla mnie dobre. Dzięki nim jestem wykształconym człowiekiem i mam zdrowe zęby:):):) pomyślcie o tych którzy mówią wam aby czytać Biblię...i przyjśc do Jezusa.... dopiero za jakiś czas zobaczycie ze to najlepsza rada na świecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radykalny działacz antychrześcijański namawia młodych ludzi by, wyrzekali się Boga na internetowej stronie YouTube - przestrzega Rzeczpospolita. Na tym, jednym z najpopularniejszych portali w świecie, umieszczono krótki film: \"Bluźniercze wyzwanie\". Przy wtórze demonicznej muzyki i animowanych płomieni narrator tłumaczy młodym ludziom, że jeśli zechcą, mogą pójść do piekła. Powołując się na Ewangelię według św. Marka, namawia ich, by wyrzekli się Ducha Świętego (Mr3, 29-30). Internauci są proszeni o nagrywanie krótkich filmików, w których \"wyprą się Ducha Świętego\", i umieszczenie ich na YouTube. \"Możecie bluźnić, jak wam się podoba, ważne, by padły te słowa\" - przekonuje narrator. Jest i dodatkowa zachęta. Każdy, kto wyrzeknie się Boga, dostaje film DVD \"Bóg, którego nie było\". Kilkuset młodych ludzi - i nie tylko młodych - uznało wymierzoną w chrześcijaństwo akcję za \"bardzo fajną\" i umieściło na YouTube swoje filmiki. (za Rzeczpospolitą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się Mała, że zamiast Kazika (swego czasu zasłuchiwałem się w nim strasznie, a lubię go nadal) zapodałaś nam Michaiła W. i \"ich troje\" - bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Videos found for \'Bluzniercze wyzwanie\' No Videos found for \'Bluźniercze wyzwanie\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kontekście tej dziwnej akcji - dziwi mnie, jak można się wyprzeć czegoś, w co się nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×