Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość Inny Szatan
A ja dziękuję WSZYSTKIM, którzy tu piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
:) A co Kamelio nam zacytujesz na temat powiedzmy.... seksu? Przecież to ludzka rzecz - stworzona przez Stwórcę. Pewnie go też uprawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Chyba pojechałem po bandzie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
A to przepraszam. Poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEDZIWNY DORADCA BÓG MOCNY OJCEC ODWIECZNY KSIĄŻĘ POKOJU (5) Narodziło się nam bowiem dziecię, syn został dany. Na jego barkach królewska władza i oto Jego imiona: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książe Pokoju. Izajasz 9.5 KRÓL WIEKÓW(14) A łaska Pana naszego stała się bardzo obfita wraz z wiarą i miłością, która jest w Chrystusie Jezusie. (15) Prawdziwa to mowa i w całej pełni przyjęcia godna, że Chrystus Jezus przyszedł na świat, aby zbawić grzeszników, z których ja jestem pierwszy. (16) Ale dlatego miłosierdzia dostąpiłem, aby na mnie pierwszym Jezus Chrystus okazał wszelką cierpliwość dla przykładu tym, którzy mają weń uwierzyć ku żywotowi wiecznemu. (17) A królowi wieków, nieśmiertelnemu, niewidzialnemu, jedynemu Bogu, niechaj będzie cześć i chwała na wieki wieków. Amen. 1 tym.1-17 MISTRZ -RABBI(8) Ale wy nie pozwalajcie się nazywać Rabbi, bo jeden tylko jest - Nauczyciel wasz, Chrystus, a wy wszyscy jesteście braćmi. Mat.23 SĘDZIA (8) a teraz oczekuje mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu da Pan, sędzia sprawiedliwy, a nie tylko mnie, lecz i wszystkim, którzy umiłowali przyjście Jego.2 TYM 4 KRÓL KRÓLÓW14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni. Obj Jana 17 Imię Jezus, niby jedno a tyle Imion. Wnikliwa analiza tych Imion określa wszechmoc Jezusa oraz Jego stosunek do człowieka (12) I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni. Dzieje Apostlskie 4.12 Jemu chwała niech będzie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
"Panie Maksiu, pan abstrahuje od układu odniesienia" "Co? E, proszę pana, tak to my się nigdy nie dogadamy" Chyba mamy podobną sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny daj spokój tyle stron:D:D zakopiesz się, szkoda mi Cię:) o już masz. :) któryś swięty zrównał przyjemność seksualną z grzechem, ciekawa jestem co Ty na ten temat myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Uprasza się system (wzgl. moderię) żeby nie przerabiał "ha" na "ceha" i nie kropkował tegoż bo nie miałem na myśli tego o czym system myśłał że mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Jasne. Pani Dulska też unikała szkandałów od frontu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
???????????? [zamienił się w znak zapytania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyt. na poprzedniej stronie:) w takim sensie czy mają jesli tak to jakie znaczenie cytaty typu: jesli się nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Bycie dzieckiem nie jest złe :) A gu gu, a gu gu, a gugu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Pewnie. Być jak dziecko..... o już wiem - zaraz zdemoluję pokój jak bliźniaki moich znajomych, jeżeli o to chodzi. I podpalę ogon psu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Vox populi, vox Dei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
A tak w ogóle widzę Maalutka że teraz na tapecie (tzn. w stopce) jest poezja zen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Podoba a jakże :) Niestety na dziś kończę bo późno, a Kamelia chyba się obraziła :O Doooobranocdojutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Tes 5:23 Bw \"A sam Bóg pokoju niechaj was w zupełności poświęci, a cały duch wasz i dusza, i ciało niech będą zachowane bez nagany na przyjście Pana naszego, Jezusa Chrystusa.\" Hbr 13:4 Bw \"Małżeństwo niech będzie we czci u wszystkich, a łoże nieskalane; rozpustników bowiem i cudzołożników sądzić będzie Bóg.\" Mk 10:8 Bw \"I będą ci dwoje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało.\" jedność ducha duszy i ciała to prawdziwe piękno w miłosci małzeńskiej. Gdy duch jest ten sam, dusza łaczy sie ze swoim męzem i raduje sie w nim, ciała tworzą jedno i jest to najpiękniejszy obraz prawdziwego doskonałego małzeństwa. Miłość i jedność na tych trzech poziomach, duszy ducha i ciała, to doskonała małzeńska miłosć ❤️ Gdy nie ma jedności dwóch pierwszych, gdy dwa różne duchy mieszkają w obojgu małżonkach wtedy połaczenie dwóch ciał staje sie jedynie wzajemnym świadczeniem sobie usług rzemieślniczych. Pnp 4:7 Bw \"Cała jesteś piękna, moja przyjaciółko, i żadnej nie ma na tobie skazy.\" Pnp 4:10 Bw \"Jak piękna jest twoja miłość, moja siostro, oblubienico, o wiele słodsza jest twoja miłość niż wino i droższa woń twoich olejków niż wszystek balsam.\" Pnp 7:7 Bw \"Jakże jesteś piękna i jakże pełna wdzięku, miłości przerozkoszna!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej Ona \"Niech mnie ucałuje pocałunkami swych ust Bo miłość twa przedniejsza od wina. Woń twych pachnideł słodka, olejek rozlany - imię twe, dlatego miłują cię dziewczęta. Pociągnij mnie za sobą Pobiegnijmy Wprowadź mnie, królu, w twe komnaty Cieszyć się będziemy i weselić tobą, i sławić twą miłość nad wino słusznie cię miłują Śniada jestem, lecz piękna\" hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich :).Romantycznie się zrobiło - aż miło .Maalutka - fajna stopka :) . tekścik na dobranoc ; Drzewo ma pień pokryty korą i liczne korzenie, które dostarczają mu pożywienia oraz podtrzymują je. Ma też konary, które rozchodzą się we wszystkich kierunkach i zwężają się w gałęzie. Ma miliony liści, które oddychają i czerpią energię ze słońca. Drzewo spełnia się przyciągając pszczoły, które sprawiają, ze jego kwiaty wydają nasiona. Cała ta różnorodność koloru, zapachu, smaku, delikatności, siły, wytrzymałości i kruchości pochodzi z jednego nasionka. Podobnie, całe stworzenie emanuje z Boga. To jest rzeczywistość istniejąca we wszystkim. Ty jesteś Nim. Bądź niewzruszony w takiej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×