Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość DO SOLANSZ
och wybacz mi , jestem beznadziejnym człowieczkiem z rodziny pederastów i mam rozdwojenie jaźni ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia nie mialaś czego mi udowadniać:) nie zmyślaj i nie wkładaj mi w usta słowa których nie wypowiadziałam :) to, że zacytowanie biblii Ty uwazasz za szyderwo etc. to juz nie moja sprawa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej ostatniej wypowiedzi to już nikt nie skomentuje ??? bo jestem ciekawa co wy sądzicie na ten temat ? co mówi biblia już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii... nie komentuję , bo myslę tak samo jak Ty, to nieszczęsliwy człowiek jest. \" Odczuwałem ogromne obrzydzenie własną osobą, gdy ulegałem swojemu nałogowi\" nawet nie mu nie wspólczuję, chociaż może sięwydawać, że by wypadało... na jednym z forów dziewczyna opowiadała o romansie z zakonnikiem. Po tym jak sie kochali, on zaczynał krzyczeć\" wybacz mi panie to nie ja , to zły\' to załosne co robią z ludzi religie, nie pojmuję jak można być tak podzielonym, czego innego nauczał Jezus w przypowieściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii wszystkiego nie przyczytalam przyznaje sie bez bicia ale pragne Ci zwrocic uwage na to, ze moc boza jest tak duza, ze obywa sie bez leczenia :D wystarczy sie Go dotknac :D o wiele przyjemniejsze niz elektrowstrzasy. Powodzenia Solnasz wymienianie imiena Bozego w jednym poscie lacznie z wyzwiskami jakos mi nie pasuje do obrazu osoby kochajacej Boga a za taka Cie uwazam. Napisalam kilka dni temu, ze potrzebujemy nowa kuchenke, stara w polowie juz nie dzialala. Kamelia mi napisala, ze Pan da mi nowy prezent :) i dal :D mam nowa kuchenke full wypas czy jak to sie mowi :P w cenie najtanszej. Dzis nie mielismy w planie jechac na zakupy ale obudzilam sie z przswiadczeniem, ze musimy zagladnac do jednego sklepu i zagladnelismy :) wyszlismy z kuchenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja nie wierze w boga i jego wielką moc...więc raczej nie dostąpię tegoż cudu jakim jest fałszywa zmiana :) ale cóż ...każdy wierzy w co chce wierzyć ...wy wierzycie w boga ok...ja wierze w miłość do końca życia i w to że uda mi się kiedyś upieczenie dobrego ciasta a nie zakalca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belaizo - no to teraz będziesz musiała nas poczęstować swoimi wypiekami :) Ciii - też się z Tobą zgadzam, chociaż na ten temat nie wiem nic poza wiedzą z jakiejś literatury, filmu i własnymi odczuciami - intuicją. Ale jeśli miłość nie krzywdzi nikogo, to wg mnie nie może być zła. Ostatnio w pewnym sensie \"zgłębiam\" trochę temat związków - heteroseksualnych, nie bardzo udanych a właściwie to nawet bardzo nie udanych. I wydaje mi się, że jeśli w związku jest miłość i szczęście obu osób, to tak naprawdę tylko to ma znaczenie. Bo widzę, co robi z ludzi brak miłości - szczególnie w sytuacji, gdy ze związku w zasadzie wyjścia nie widać. I to jest smutne, a nie płeć osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kamelia { ale po twoich wpisach nie sądzę ze jest ci z tym najlepiej..... Bo skąd to zainteresowanie Bogiem Biblii? } No a ty czemu się tym interesujesz ? Z heteroseksualizmem jest ci nie najlepiej ? :> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zamiar być w długotrwałym stałym związku opartym na miłości wzajemnej opiece i wsparciu i nie wiem dlaczego niektórzy ludzie widzą w tym coś złego...nie wiem czemu ludzie sprowadzają moją miłość do czegoś zboczonego brudnego i grzesznego ...w miłości nie ma nic złego...nie zależnie czy jest to miłość kobiety do kobiety mężczyzny do mężczyzny czy też kobiety do mężczyzny.każda miłość jest piękna i płeć nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cii weszła na forum o Bilblii, więc ja pomyślałam ze interesuje się tym tematem. Ja odpowiedzialam w tym temacie, bo takie zapytania padły, nie interesuję się homoseksualizmem. Raczej nie wchodzę na fora o homosksualistach. belaiza, cieszę się ze Pan dał prezent i dba o to byś miała kuchenkę:) I też podobnie jak ty myślę ze hańbę dla Imienia Jezusa przynoszą takie wyzwiska, ze uszy po sobie trzeba kłaść. Nie przystoi tym którzy mówią ze są naśladowcami Pana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia interesują sie nawet ateiści. Ja nie widzę w tym nic złego. W końcu jest to księga, która wywarła wielki wpływ na historie ludzkości. Stąd jeszcze długo będzie budzić zainteresowanie ludzi niekoniecznie uznających ją za świętą. 🖐️ I dopóki jest to normalny rozmowa nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci.. czemu od razu falszywach No i zycze Ci pozostania w dlugim zwiazku opartym na milosci wzajemnej. Dramer masz niestety konkurenta :) mam nadzieje, ze w tym roku uda mi sie upiec tradycyjne niemieckie ciasteczka Bozonarodzeniowe, w zeszlym roku ani jedno nie doczekalo do swiat :P zostaly pozarte natychmiast po zdjeciu z blychy. Ale traz mam sposob, bede piec jak Roland bedzie mial 2 zmiane i ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga ale to że weszłam na forum o biblii nie znaczy że nie akceptuje swojej orientacji :) ale mimo wszystko mogłaś tak pomyśleć ...jesteś katoliczką która lubi biblie więc to tłumaczy dlaczego tak pomyślałaś :) wybaczam :PA ja się bardzo dobrze czuje z tym kim jestem...kiedy byłam młodsza i nie wiedziałam jeszcze tego o sobie myślałam że jestem heteroseksualna bo przecież wszyscy byli (właściwie nie wiedziałam co to znaczy homoseksualista) i byłam nie szczęśliwa... wyobrażałam sobie dorosłe życie jako dziewczyna papciowatego chłopaka którego nie będę kochać i że wybiorę sobie takiego z którym wytrzymam albo zgorzkniała sama starowinka -ślub z facetem o nie nigdy ...a odkąd wiem kim jestem wiem również że będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Myrevin ze jest takie zainteresowanie Biblią nawet wśród tych którzy nie traktują jej jako świętą, bo moze jeszcze się o tym nie przekonali, moze nie zbadali jeszcze cudów proroctw, wypełnionych po kolei przez Pana Historii, moze nie poczuli jeszcze dotyku Dawcy Zycia....ale gdy bardzo będą tego pragnęli to wszystko jeszcze przed nimi :):):) Skoro Biblia jest tak cenna, to jest okazja do powiedzenia o Bożej miłości i Bozej łasce, o prezencie z nieba Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. Rzymian 6:23 Bóg w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei. 1 Piotra 1:3 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Jana 3:16 Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Efezjan 2:8-9 Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Rzymian 10:9 Bóg zaś okazuje nam swoją miłość przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami. Rzymian 5:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii nie wiem czy piszesz do mnie ze jestem katoliczką.....to już spieszę z wyjaśnieniem... nie jestem:) i jestem z tego dumna, należę do Jezusa, popieram kościoły protestanckie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do ciebie ...a to przepraszam za pomyłkę :) tak jakoś mi się pomyślało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Zerknełam na chwile -pół dnia bez internetu byłam:O I jej co sie tutaj dzieje:( Belaiza- tak sie ciesze z piecyka,ze go masz:) Kamelia🌼- jutro wielki dzień-Wieczerza Pańska:) i sie zobaczymy. Niech Was Pan Błogosławi.Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze wyznania protestanckie, za jedyny autorytet w kwestii wiary uznające Słowo Boze są mało popularne w Polsce:) ale wierzę ze będzie sie to zmieniać:):):) Do zobaczenia a ja33 ❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja a jak Ala sie ma? U nas tez jutro wieczerza :) berdzo sie ciesze na jutrzejsze nabozenstwo. Moj maz twierdzi, ze dzis jest Swiatowy dzien mezczyzn wiec wszystkim facetom wszystkiego naj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Belaizo. Znaczy ja dziękuję. I wszystkiego najlepszego mężczyznom i kobietom :) Belaizo, jakby coś, to mogę zapytać o dwa niemieckie słówka? Bo być może będą mi potrzebne i chciałbym, żeby były \"prawdziwe\" a nie słownikowe. Chociaż się jeszcze ciągle zastanawiam czy pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiD
Kurwa wy tu o wypiekach a ja wam powiadam BÓG NIE ISTNIEJE te cale niebo to wymysl kosciola zebysmy sie nie zabijali ze to grzech:D spoko spoko ja juz znam te ich sztuczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> hihiD Naprawdę szanuje twój światopogląd.. ty uszanuj innych. 🖐️ I po co ta K.. na wstępie ? Chiciałaś/łeś kogoś urazić.. ? Mnie wychowała ulica więc nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Użyj argumentu będę zaskoczony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj prosze
Stań przed lustrem i spojrzyj na siebie. Zobacz jak piekny/na jesteś. takiego/takiej jak Ty nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie. takiego uśniechu jak ty masz, nikt nie ma. Takich oczu jak Twoje nikt nie posiada. Twojego charakteru pisma nikt nie może podrobić. Twojego głosu nikt nie może naśladować. Twój Stwórca nie zapomniał stworzyć odciskówna na Twoich palcach takich, jakich nikt nigdy niemiał i mieć nie będzie. To po Twoich odciskach palców wszędzie Cie znajdą. Nie możesz się schować tylko przed swoim Stwórcą, ale i nawet przed ludzmi. Jesteś jedyny i nie powtarzalny. Oryginalny. Jesteś dziełem Bożych rąk. Twój Stwórca pamięta o Tobie, nawet Twoje włosy na głowie są policzpne. Jesteś nadzwyczaj ważny i cenny w oczach potężnego Boga. Pan Bóg chce mieć społeczność z Tobą. Chce błogosławić Cię tu na tej ziemi. Pragnie, abyś był zbawiony i miał życie wieczne w Jego Królestwie. Twój Stwórca pragnie, abyś Jemu służył. Ma dla Ciebie ważne polecenia do wykonania tu na Ziemi. A Tobie tylko pozostało zwrócić się do Niego prostymi słowami, jak się zwraca dziecko do swoich rodziców. Możliwe, że w swoim życiu nigdy nie rozmawiałeś z Bogiem. Możliwe że ani jednego słowa nie skierowałeś bezpośrednio do Pana Jezusa. Więc dzisiaj jest odpowiedni czas. Nie zwlekaj do jutra. Jutro może być za póżno. Uczyń to dzisiaj, zwróć się do Niego w taki sposób: "Drogi Jezu, wierze, że Ty jesteś Synen Boga Żywego. Wieże, że przyszedłeś na ten świa, aby zbawić grzeszników. Jesteś jedynym Zbawicielem. Więc przychodzę do Ciebie i oświadczam, że jestem grzesznikiem (i cichutko wyznaj Jemu wszystkie swoje grzechy. On wymaże je ze swojej księgi, rzuci w głębokości morza i nigdy, nigdy więcej ich nie wspomni ) i proszę Ciebie - przebacz mi. Ja chcę należeć do Ciebie, być Twoim dzieckiem, być nowym stworzeniem, czynić Twoją wolę tu na Zieni i być z Tobą w wieczności, w tym miejscu, które peszedłeś przygotować dla swych wybranych." Jezus Ciebie kocha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj prosze
BÓG CIĘ KOCHA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×