Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Dzień Dobry:) Dzisiaj jest dzień ,który dał nam Pan:D Przyjdz do Jezusa taki jak jestes,On wzbaczy kazdy grzech- tylko On❤️ oddaj MU serce swe🌼 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO aja33
kOBIETO CO TY ZA PIERDOŁY WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO Z CIEBIE ZA CHRZEŚCIJANKA OCHYDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wyżej.....
OHYDA, OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHYDA SIĘ PIESZE. CO Z CIEBIE ZA POLAK. OHYDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maalutka ;) nie oglądałam filmu mam chwilkę bo potem na Mszę idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMmmm nie rozumiem o jakie pierdoły chodzi:) Ale widac nie tylko Solansz sie tutaj ktos czepia:O Co tam- ja wiem, ze Jezus mnie kocha ❤️ No , malutka a dzien od Pana, jak kazdy :) , ale akurat niedziela jest dniem odpoczynku . Sam Bóg odpoczywał na siódmy dzień jak stworzył nasz piekny świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja33 :) siódmy dzień tygodnia to sobota;) On wszystkich kocha, skoro jest Miłością nic innego nie jest mozliwe:) my też powinniśmy :):) jeśli weźmiemy cyt. z ew. Mateusza "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego")i przetłumaczymy go poprawnie z języka greckiego, otrzymamy: "Kochaj bliźniego swego, albowiem jest on tobą..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce Czyste Stwórz we mnie..... \"Wynikiem działania Pana bedzie nasza wewnetrzna przemiana, abysmy zdolni byli do wypełniania Jego woli. Duch Swiety wciaz nas przekonuje, że jestesmy sprawiedliwi i grzech do nas nie pasuje. Bóg oczyszcza nas, bada,karci,, przez Jego Słowo stajemy sie Go warci. Przyjdzmy w potrzebie do tronu łaski i mocy aby dostapic miłosierdzia ku pomocy. W atmosferze pokoju i miłości On czyni nas zdolnymi do pokonania złych okolicznosci :)🌼 Nie wiem czyje to dzieło, ale znalazłam w naszym miesieczniku:D Takie proste....i fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka:) niech bedzie pierwszy i siodmy:) W kazdym razie dzien odpoczynku- dla mnie z Bogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixpraus
Czesc :) Jestem poraz 2 na tej stronie i bardzo się interesuje tym tematem Wczesniej pisałem pod pseudonimem Przeczytaj prosze. Mam nadzieje, że ktos pszeczytał Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mixpraus:D ja przeczytałam juz po szóstej rano:) I podobnie sie modliłam- to juz 11lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixpraus
"Przeczytaj prosze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu na wzgórzu rosły sobie trzy drzewa. Rozmawiały one o swoich marzeniach i nadziejach, kiedy pierwsze z nich powiedziało: Mam nadzieję, że pewnego dnia będę skrzynią w której trzymane będą klejnoty. Będę wypełniona złotem, srebrem i cennymi klejnotami... ...Będę mogła być ozdobiona rozmaitymi rzeźbami i każdy będzie mógł zobaczyć moje piękno. Wtedy drugie drzewo powiedziało: Może pewnego dnia stanę się potężnym statkiem. Uniosę na swym pokładzie króla i królową i popłyniemy poprzez szerokie wody aż na krańce świata. I każdy będzie czuł się bezpiecznie, z powodu solidności kadłuba, który ze mnie będzie zbudowany. W końcu trzecie drzewo powiedziało: Chcę rosnąć aby być najwyższe i najbardziej proste w całym lesie. Ludzie zobaczą mnie na szczycie wzgórza i będą spoglądać na moje gałęzie i myśleć o niebie i o Bogu i o tym jak blisko Niego jestem. Ja będę największym drzewem wszech czasów i ludzie zawsze będą o mnie pamiętać. Po kilku latach modlitwy o to, aby ich marzenia się spełniły, grupa drwali natknęła się na nie. Kiedy jeden drwal zbliżył się do pierwszego drzewa rzekł: To tutaj wygląda na mocne, silne drzewo wydaje mi się, że będę mógł sprzedać je stolarzowi i zaczął je ścinać. Drzewo było szczęśliwe ponieważ wiedziało, że stolarz zrobi z niego piękną skrzynię. Przy drugim drwal powiedział: To drzewo również wygląda na mocne powinienem je sprzedać do stoczni. I drugie drzewo również było szczęśliwe bo wiedziało, że jest to dla niego możliwość stania się potężnym statkiem. Kiedy drwal podszedł do trzeciego drzewa - drzewo było przerażone gdyż wiedziało, że jeżeli zostanie ścięte jego marzenia się nie spełnią. Jeden z drwali postanowił sobie je zabrać. Wkrótce po przybyciu do stolarza z pierwszego drzewa zostały zrobione karmniki, koryta i żłoby dla zwierząt. Zostało więc postawione w stodole i wypełnione sianem. To wcale nie było to, o co drzewo się modliło. Drugie drzewo zostało cięte i zrobiono z niego małą łódkę rybacką. Skończyły się jego sny o staniu się potężnym statkiem i braniu na swój pokład koronowanych głów. Trzecie z nich zostało pocięte na wielkie belki i pozostawione w ciemności. Lata mijały i drzewa zapomniały już o swoich marzeniach. Pewnego dnia mężczyzna i kobieta weszli do szopki. Kobieta urodziła i położyła niemowlę na sianie wypełniającym żłobek zrobiony z pierwszego drzewa. Drzewo mogło odczuć powagę tego wydarzenia i wiedziało, że nosi największy skarb wszech czasów. Minęło nieco lat. Grupa ludzi wybrała się na połów w łódce zrobionej z drugiego drzewa. Jeden z nich był bardzo zmęczony i ułożył się do snu. Kiedy wypłynęli na szerokie wody, zerwała się burza i drzewo pomyślało, że nie będzie wystarczająco silne aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo. Mężczyźni obudzili śpiącego, a on wstał i powiedział - Pokój! - a wtedy burza ustała. Wtedy już drzewo wiedziało, że ma na swoim pokładzie Króla królów. W końcu przyszedł ktoś i zabrał trzecie drzewo. Było niesione ulicami, tłum zaś kpił z człowieka, który je niósł. Kiedy się zatrzymali człowiek ten został przybity gwoździami do drzewa i podniesiony aby umierać na szczycie wzgórza. Kiedy nadeszła niedziela, drzewo zrozumiało, że było wystarczająco silne aby stać na szczycie wzgórza i być tak blisko Boga jak tylko możliwe, ponieważ to na nim został ukrzyżowany Jezus. Kiedy wydaje ci się, że wszystko idzie nie po twojej myśli, zawsze wiedz, że Bóg ma dla ciebie pewien plan. Jeśli Mu zaufasz, obdarzy cię hojnie. Każde z drzew otrzymało to, o co prosiło, ale nie w sposób, w jaki to sobie wyobrażało. My nigdy nie wiemy, jakie są plany Boga wobec nas! Wiemy tylko, że Jego drogi, nie są naszymi drogami, ale Jego drogi są zawsze najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisał Mixprous dziś o 2:58 jako PRZECZYTAJ PROSZĘ 04.11] 01:58 Przeczytaj prosze (michal-17@gazeta.pl) Stań przed lustrem i spojrzyj na siebie. Zobacz jak piekny/na jesteś. takiego/takiej jak Ty nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie. takiego uśniechu jak ty masz, nikt nie ma. Takich oczu jak Twoje nikt nie posiada. Twojego charakteru pisma nikt nie może podrobić. Twojego głosu nikt nie może naśladować. Twój Stwórca nie zapomniał stworzyć odciskówna na Twoich palcach takich, jakich nikt nigdy niemiał i mieć nie będzie. To po Twoich odciskach palców wszędzie Cie znajdą. Nie możesz się schować tylko przed swoim Stwórcą, ale i nawet przed ludzmi. Jesteś jedyny i nie powtarzalny. Oryginalny. Jesteś dziełem Bożych rąk. Twój Stwórca pamięta o Tobie, nawet Twoje włosy na głowie są policzpne. Jesteś nadzwyczaj ważny i cenny w oczach potężnego Boga. Pan Bóg chce mieć społeczność z Tobą. Chce błogosławić Cię tu na tej ziemi. Pragnie, abyś był zbawiony i miał życie wieczne w Jego Królestwie. Twój Stwórca pragnie, abyś Jemu służył. Ma dla Ciebie ważne polecenia do wykonania tu na Ziemi. A Tobie tylko pozostało zwrócić się do Niego prostymi słowami, jak się zwraca dziecko do swoich rodziców. Możliwe, że w swoim życiu nigdy nie rozmawiałeś z Bogiem. Możliwe że ani jednego słowa nie skierowałeś bezpośrednio do Pana Jezusa. Więc dzisiaj jest odpowiedni czas. Nie zwlekaj do jutra. Jutro może być za póżno. Uczyń to dzisiaj, zwróć się do Niego w taki sposób: \"Drogi Jezu, wierze, że Ty jesteś Synen Boga Żywego. Wieże, że przyszedłeś na ten świa, aby zbawić grzeszników. Jesteś jedynym Zbawicielem. Więc przychodzę do Ciebie i oświadczam, że jestem grzesznikiem (i cichutko wyznaj Jemu wszystkie swoje grzechy. On wymaże je ze swojej księgi, rzuci w głębokości morza i nigdy, nigdy więcej ich nie wspomni ) i proszę Ciebie - przebacz mi. Ja chcę należeć do Ciebie, być Twoim dzieckiem, być nowym stworzeniem, czynić Twoją wolę tu na Zieni i być z Tobą w wieczności, w tym miejscu, które peszedłeś przygotować dla swych wybranych.\" Jezus Ciebie kocha 02:06 Przeczytaj prosze (michal-17@gazeta.pl) BÓG CIĘ KOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huggis :) dziękuję za tą opowieść:) ❤️, która przypomniała mi ze ja moge czasami chcieć innych rozwiazań niż mój Bóg, ale On sam wie co jest dla mojego życia najcenniejsze:):):) Jego plany wobec mnie są dobre:):):) Ps 37:5 Bw \"Powierz Panu drogę swoją, Zaufaj mu, a On wszystko dobrze uczyni.\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixpraus
"Powierz Panu drogę swoją, zaufaj mu, a on wszystko dobrze uczyni Psalm 37; 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixpraus
Sory tosamo w tym samym czasie wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):) Mixprous ❤️ 1Kor 1:10 Bw \"A proszę was, bracia, w imieniu Pana naszego, Jezusa Chrystusa, abyście wszyscy byli jednomyślni \" Flp 2:2 Bw \"dopełnijcie radości mojej i bądźcie jednej myśli, mając tę samą miłość, zgodni, ożywieni jednomyślnością.\" J 17:21 Bw \"Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś\" Chwała Panu naszemu !!!!!:):):) 1Kor 12:11 Bw "Wszystko to zaś sprawia jeden i ten sam Duch Ef 4:4 Bw "jedno ciało i jeden Duch, jak też powołani jesteście do jednej nadziei, która należy do waszego powołania;"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mixpraus i Kamelio niezły dowód jednomyślności i kierowania jednym duchem :)... Bog jest Wielki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikspraus taka zgodnosc z Kamelia :D pozdrawiam brata w panu 🌻 Malutka pierwszy chyba raz musze Ci racje przyznac sobota jest siodmym dniem tygodnia. Dreamer czekam na pytanie Piekne teksty :D \"Blogoslawieni, ktorzy lakna i pragna sprawiedliwosci albowiem oni beda nasyceni\" MT 5,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×