Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Nie dreamer,tylko nie wiem czy kojarzysz jak kiedys ktos powiedzial,ze SJ nie chca wchodzic w dyskusje z wierzacymi(baptysci,zieloni itp)bo wola slabszych i mniej oczytanych. Dlategozadaje pytania Kamelii,bo myslalam ze ona sie zalicza do tych oczytanych i \"madrzejszych\",zeby nikt mi nie zarzucal ze wole rozmowe z tym co nie ma pojecia o biblii. Widzisz,ale gdy chce ze spokojem pogadac,mowi mi ze mam sobie sama dociekac.:-)Gdzie tu sens. P.S.Ja rozmawiam juz tylko na podstawie Biblii nic nie przekrecam,czytam dokladnie podaje kilka wersetow nie jeden wyrwany z kontekstu.To forum o biblii wiec chcialam znac zdanie innych,ale ok,jak to nie wygodne to nie musimy o tym rozmawiac,mozemy o ....bajkach? moze o pogodzie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, sorki \"a ja myślę\" - masz prawo. Ale chyba zdanie Kamelii na ten temat już dobrze znasz? A przecież i tak się w tej kwestii nie dogadacie. Ale to oczywiście nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fajnie być dziedzicem samego Boga.....co mi więcej trzeba\" To akurat ma kazdy z nas,bo wszyscy nimi jestesmy. Wazne jest dokladnie poznac Boga (naszego Ojca),wiec jak nie jak nie przez dociekliwosc i wnikliwosc?? Zeby nas cos odroznilo sposord wszystkich dzieci,musimy naszego Ojca potrafic rozroznic,znac Go.Po to wskazowki w liscie ktory nam dal(Biblii),tylko trzeba ten list uwaznie przeczytac.Czy to nie wlasnie wnikliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj mam ci podać kolejnych KILKA KILKADZIESIĄT mówiacych ze Jezus jest Bogiem???????? i tak tego nie zrozumiesz, bo serce otwarte nie na Jezusa a na ......(nie powiem głośno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda sie psuje :( slowami piosenki mowiac \" jesien idzie nie ma na to rady\" A Bog nas kocha codziennie tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle skoro jestes dziedzicem to czemu uwazasz, ze zamienisz sie w proch, ze rozplyniesz sie w powietrzu? A ja bede Bogu spiewac przed Jego tronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,pomylilam pewnie forum,bo to jest...kulinarne,hehe ;-P Ale mam prosbe do kazdego innego czytelnika(tego topiku). Zwazcie na to co podalam,bo to wazne. Tylko tyle. Kamelio dzieki za odpowiedzi,choc nie wyczrpujace,ale takie ktore potrafilas mi dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer a ty moze mi powiedz jak z tych podanych wersetow wnioskujesz,czy mowa o jednej i tej samej osobie?? Chyba ze chcesz byc neutralny to rozmiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielu....masz rację....zacznę liczyć kropki na biedronkach :):):) tam jest Boska istota:):):) a dlaczego nikt ze SJ nie skomentował tematu pewnosci zbawienia...o którym ostatnio pisałam przemilczacie tak pięknie gdy coś nie pasuje do teorii ŚJ a teraz chcesz na nowo i w kółko o tym samym...zacznij od fragmentu który skomentowałam 3 krotnie po tym jak SJ napisał ze do \"Boga należy decyzja...w kwestii zbawienia\" jak nie wiesz o czym mówię mogę skopiować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ok,pomylilam pewnie forum,bo to jest...kulinarne,hehe ;-P\" Właśnie - to ja rozpocznę nowy wątek - jak ugotować wodę na herbatę i jej nie przypalić? Macie jakieś porady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer a ty moze mi powiedz jak z tych podanych wersetow wnioskujesz,czy mowa o jednej i tej samej osobie?? Chyba ze chcesz byc neutralny to rozmiem.\" Szczerze mówiąc, to chyba jestem ostatnią osobą, która się powinna na ten temat wypowiadać. I nie ma to nic do chęci neutralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i tak tego nie zrozumiesz, bo serce otwarte nie na Jezusa a na ......(nie powiem głośno)\" Tak masz racje,uznalam Jezusa jako mojego zbawiciela,jako Syna Jehowy,jako naszego Odkupiciela i Pana...mam nadzieje na zbawienie dzieki Niemu,czytam list od Boga,ale tak masz racje moje serce otwarte jest na kogo innego. Ok.Koniec tematu,bo klutni z tego nie chcialam. Ale wlasciwie toze ,jedna czy dwie osoby nie chca brac udzialu w dyskusji nie oznacz ze inni nie chca.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"marzycielu....masz rację....zacznę liczyć kropki na biedronkach tam jest Boska istota\" Sądze, że to było by \"bliższe\" Bogu niż jakaś kłótnia. Tylko czy to jest to co Ci sprawia satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio skoro tobie wolno przemilczec i nie dociekac,to i SJ wolno prawda?:-) P.S.Swoja droga jak juz sama powiedzialas ,ze juz wszystko sobie powiedzielismy. Ty na kolanach u Jezusa(jak to swietnie potrafisz ujac),a my ...no wlasnie my to chyba pod,(u) stopami Jezusa,tak wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"P.S.Swoja droga jak juz sama powiedzialas ,ze juz wszystko sobie powiedzielismy. Ty na kolanach u Jezusa(jak to swietnie potrafisz ujac),a my ...no wlasnie my to chyba pod,(u) stopami Jezusa,tak wole.\" A my będziem się bujać na obłoczkach a dookoła 92 (czy ile ich tam) arabskie dziewice (mmm, ta karnacja ;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam żuki biedronki i paski na pszczołach....i jest pięknie wtedy oglądać Boze dzieła.... a tak był pięknie ..bez................ kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio skoro tobie wolno przemilczec i nie dociekac,to i SJ wolno prawda? ja wszystko wytłumaczyłam i nic nie przemilczałam...nigdy wy za to zgodnie i zupełnie...a jednak wiesz o czym mówię i nie dawaj znowu złego przykładu ludziom nie znajacym Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A my będziem się bujać na obłoczkach a dookoła 92 (czy ile ich tam) arabskie dziewice (mmm, ta karnacja ) \" To chyba bedziesz mial najwygodniej, bo nam to pewne czesci ciala zdretwiec moga,hihihi Ty bedziesz w ciaglym ruchu,ale ci dobrzeee;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To chyba bedziesz mial najwygodniej, bo nam to pewne czesci ciala zdretwiec moga,hihihi Ty bedziesz w ciaglym ruchu,ale ci dobrzeee\" Może zasłużycie na jakichś przystojniaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×