Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

taa, dwa razy do sklepu :P Bo się okazało, że później otwierają A biegać to strasznie dawno nie biegałem. Thx thx Już mi nawet Jarek zrobił \"prezenta\" - mam co nucić: \"Jarek obiecałeś Jarek obiecałeś Nie dalej jak miesiąc temu, obietnice swe składałeś\" :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nich to mi nie wspominaj:P O teraz oficjalnie: miłości, przyjemności , małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności ;) 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow na chwilke i znikam zaraz. Jesli zadano mi jakies pytania i na nie nie odpowiedzialam to przepraszam nie nadazam czytac :( ostatnio mam malo czasu a duzo rzeczy do zrobienia. Prosze sie przypomniec na maila, jesli zaniedbuje czyjes pytynia. Co do gotowania wody, to znam facetow, ktorzy potrafia zagotowac wode jesli zony nie ma w domu, bo jak jest to juz im ta wiedza ulatuje z glowy :P moj maz za to swietnie gotuje :D nie tylko wode. co do tego dlaczego jest tyle kosciolow i denominacji, ze trudno je policzyc to nie wiem, wydaje mi sie, ze Bozym planem jest jeden Kosciol i wszyscy wierzacy sa jego czlonkami. Nie musimy sie trudzic i szukac tego wlasciwego, chodzic co niedziela na nabozenstwo do kazdego z kosciolow w okolicy, by znalezc ten najlepszy. Wystarczy ze uwierzymy a bedziemy zbawieni a Bog zatroszczy sie o dobry kosciol dla nas. A dobry kosciol to taki, w ktorym bedziemy nabywac madrosc, w ktorym bedziemy wzrastac, w ktorym bedziemy mieli okazje by sluzyc innym. I jeszcze taki, ktory glosi zdrowa nauke ( i tu zaczynaja sie spory). I nie wazne jaka ma tabliczke na drzwiach. Ja przed przeprowadzka modlilam sie o kosciol tu na miejscu, i mam :D jestem czlonkiem wspanialej spolecznosci chrzescijanskiej. Chwala Bogu. Powodzenia w poszukiwaniu. A ja zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ u Boga nie ma Równych i Równiejszych. nie byłby sprawiedliwością.} Sprawiedliwośc to wynalazek ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"..nie mogę postanowić być wspaniałym, jeśli nie ma z czego wybierać. Jakaś cześć Mnie musi być daleka od doskonałości, abym mógł opowiedzieć się za ta, która jest doskonałością we Mnie. l podobnie jest z tobą.Ja jestem Bogiem, w trakcie stwarzania siebie.l ty również.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielu serdeczne życzenia i zdmuchnij w całości te 23 świeczki:):):)...chyba się nie pomyliłam:):):) i niech się spełnią Twe sny:) niech Pan cię błogosławi i strzeże i rozjaśni swe oblicze nad Tobą i da ci to co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kamelio 👄 :) Troszkę mnie przeszacowałaś, ale to nic. (Hmm, tak w ogóle to skąd wiedziałaś, że w tych \"okolicach\" :) ) Świeczek nie dmucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi to mówiłeś...:) ale dodałam 1 bo myślałam że ...:) o rok mądrzejszy:) hi hi hi miłego dnia pełnego niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pamięć doskonałą:) wytrenowałam sobie mózg perfekcyjnie:) to ta edukacja...:) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie - ja już nie pamiętam komu mówiłem a komu nie :P to przez tą medycynę tak wytrenowana pamięć? :) a co do o rok mądrzejszego - to wcześniej podawałem już na zapas (tzn. rocznikowo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mysl przyszla nieoczekwianie... nie ona dojrzewala dlugo... zycie ludzie to monotnonia... powtarzalne schematy powielane przez kolejne pokolenia z malymi roznicami w otoczeniu... takie czasy ze czlowiekowi ciezko byc bohaterem ciezko byc innym niepowtarzalnym... budzisz sie rano wstajesz myjesz jesz... jedzenie czy nie jest tak ze opakowania mienia sie tysiacami kolorow wzrowo a ich tresc powoli staje sie do siebie podobna...tak jak ludzie tak jak Ty. Ktos powie ciesz sie zyciem... pewnie ale nie takim ... to zmien je... wlasnie to robie zabijajac takich jak Ty .......... Prawidziwe wyzwolenie czlowiekowi daje jedynie pozbawienie zycia innego czlowieka... delektowanie sie swiadomoscia popeleniania potwornego grzechu... nie mozemy tworzyc jak Bog nigdy tego nie bedziemy w stanie tego robic jedynie skladac z klockow ktore dal nam Stworzyciel... ale za to potrafimy niszczyc..niszczyc dziela Boga a ktore z nich jest najpieknieszym* czlowiek... Tego dnia zabilem czlowieka. Nie nie tak jak myslisz... zniszczylem jego marzenia... zniszczylem go tak ze sam odebral sobie zycie. To byla jedna z piekniejszych chwil jakie przezylem a bedzie ich wiecej... wiecej takich ludzi nie wszyscy zgina od slow... beda i tacy ktorzy poczuja stal w brzuchu ... brutalne pchniecie smak krwi i cisnace sie na usta pytania dlaczego ja dlaczego.... Dlatego ze ja tak chcialem. Kto mnie powstrzyma... nikt ... krocze sciezka nielicznych nie tak jak Ty jak bydlo do wodopoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca - nie wiem czy wyraża to jego przekonania, czy powstało z jakichś innych powodów, może jest fikcją literacką itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyslenia zwyklego czlowieka... wierzacego. wierzącego w co? bo chyba nie w miłość dobro i Boga dawcę życia i pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to ... czlowiek wierzacy nie ma juz prawa do przemyslen... watpliwosci ? co warta jest slepa wiara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co warta jest slepa wiara\" Wg mnie nic, ale czy to są tylko przemyślenia?: \"Prawidziwe wyzwolenie czlowiekowi daje jedynie pozbawienie zycia innego czlowieka... delektowanie sie swiadomoscia popeleniania potwornego grzechu... nie mozemy tworzyc jak Bog nigdy tego nie bedziemy w stanie tego robic jedynie skladac z klockow ktore dal nam Stworzyciel... ale za to potrafimy niszczyc..niszczyc dziela Boga a ktore z nich jest najpieknieszym* czlowiek... Tego dnia zabilem czlowieka. Nie nie tak jak myslisz... zniszczylem jego marzenia... zniszczylem go tak ze sam odebral sobie zycie. To byla jedna z piekniejszych chwil jakie przezylem a bedzie ich wiecej... wiecej takich ludzi nie wszyscy zgina od slow... beda i tacy ktorzy poczuja stal w brzuchu ... brutalne pchniecie smak krwi i cisnace sie na usta pytania dlaczego ja dlaczego.... Dlatego ze ja tak chcialem. Kto mnie powstrzyma... nikt ... krocze sciezka nielicznych nie tak jak Ty jak bydlo do wodopoju... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belkot. Skoro dal Ci wolnosc ... wolnosc wyboru wolna wole to znaczy ze przyzwolil rowniez na zabijanie innych siebie...jedyna rzecz z jaka powienienes sie liczyc to sad ostateczny o ile w niego wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×