Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Dreamer za duzo jest tych wyznań ja ich nie rozróżniam i mnie jest naprawdę wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer bierz przyklad \"bezbozniku\" z Kamelii,toc se w obloczkach choc pobujasz. :-) Ze mnie sie nie waz,bo nici z nawet marzen i nadziei. :-( My sie w proch obrócimy,tylko z robalami bys mogl potancowac...wiec bierz to pod uwage :-),ze ja przeciez przy kamelii to jak szatanskie nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"My sie w proch obrócimy,tylko z robalami bys mogl potancowac...wiec bierz to pod uwage ,ze ja przeciez przy kamelii to jak szatanskie nasienie.\" Bez obaw - ja się rozpłynę w czarnej pustce. A z tym prochem - zdecydowanie jestem za kremacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mała - mnie też nie robią wielkiej różnicy\" To tak jak mi...tu lepiej o tej wodzie na herbatke pogadac. P.S.Dreamer najlepiej gotowac w czajniku bezprzewodowym,nie ma szans sieprzypalic(woda). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukpuk
Skoro Bog jest miloscia i do tego jest wieczna,to malo prawdopodobne by byl kiedys na tym swiecie zupelnie sam. Bo niby kogo mialby nia obdarowywac,siebie samego? Zyje sobie Bog odwieczny i w koncu nudzi mu sie kochac tak siebie samego,wiec mysli sobie:nie bede takim egoista i wiecznie kochal siebie samego,stworze sobie syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisałam ze gorsi? ja pisałam wcześniej że w błędzie...ale oni o mnie to samo...więc .... a ja mysle Dreamer bierz przyklad \"bezbozniku\" z Kamelii,toc se w obloczkach choc pobujasz. Ze mnie sie nie waz,bo nici z nawet marzen i nadziei. My sie w proch obrócimy,tylko z robalami bys mogl potancowac...wiec bierz to pod uwage ,ze ja przeciez przy kamelii to jak szatanskie nasienie. lubujesz się w takim tonie....prawda? w takiej ukrycie niewinnej złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia to ty powiedzialas... I tak co nie powiem to klamstwo,wiec odpowiedz sobie za mnie.:-) A jeszcze niedawno mowilas mi siostro:-( ,och jakie to zycie jest okrutne...i zmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"az nie przestaniesz przypalac tej wody,albo nie znajdziesz kogos kto ci zacznie ja bez ryzyka gotowac.\" a gdzie dać takie ogłoszenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...pomyslmy,skoro tu mozna pogadac o kuinariach ,to moze idac tym tropem,dobrze bedzie jak dasz takie ogloszonko........hmm........moze na gieldzie samochodowej? albo Allegro ?? 💤 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hmm...pomyslmy,skoro tu mozna pogadac o kuinariach ,to moze idac tym tropem,dobrze bedzie jak dasz takie ogloszonko........hmm........moze na gieldzie samochodowej? albo Allegro ??\" No ciekawy pomysł. Ale może za mało ekscentryczny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiedziałam o tym o czym wiem teraz...ale nadal wierzę siostro, ze Bóg otworzy ci oczy na tą wielką prawdę którą mamy w Jezusie i będziesz wreszcie miała pokój i pewność w sercu taką jak i ja mam. i zrozumiesz jak zwodniczą Organizacja są SJ, jaki duch nimi rządzi który nie jest Duchem naszego OJca, bo wiem ze masz piękne serce dla Pana, tylko okradzione z prawdy...ale to nie twoja wina.... Duch Boga nie czyni podziałów....Duch Boga łączy...mówię to w kontekście kast niebiańskich i ziemskich....ty wiesz o czym mówię. Jezus chce aby wszyscy byli jedno, jak to droga siostro pojmiesz....będę szczesliwa. Bóg daje pewność. Bog nie znęca się nad człowiekiem aby \"zasługiwali\" \"to napisałem wam abyście WIEDZIELI ZE MACIE życie wieczne.\" Bóg chce ci dać tą pewność, i da ją jezeli uwolnisz się od kłamstwa a czystym sercem oddasz je w całości Jezusowi. On chce byś wiedziała już dziś, już teraz, ze masz życie wieczne. Jeżeli masz życie wieczne....i wiesz to że je otrzymałaś jako dar od Ojca przez przyjecie śmierci Jego Syna. I przyjęłaś ten dar......to jesteś moją siostrą...bo mamy jednego Ojca. i nie musisz już niczym \"zasługiwać\" i nie musisz już o nic sie \"starać\" i\" wypracowywać\" to w jakiejkolwiek ziemskiej Organizacji. czego ci z całego serca i szczerze życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz...o czym pisałam. Mowa o kastach ziemskich i niebiańskich.u SJ Bóg nie czyni podziałów wsród jego dzieci.... ja wiem o czym mówię. Jedno w duchu....to są jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm mowisz malo ekscentryczny...no to myslmy dalej .........................................ooooooo ....a moze w Spoldzielni na tablicy ogloszen? Albo w gazecie jakiej parafialnej?...albo jakie Radyjo Maryjo...tam ci dobrych gospodyn od groma,od wyboru do koloru,moze i sie jaja Arabka znajdziez twychmarzen na jawie......... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wcale nie musi być Arabka - zawsze może być np. Hinduska :P Bo arabski model związków jakoś mi nie odpowiada :P Dobranoc Arabki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielu, nadal nie pojałeś o tym że ja ciągle pisałam o tym że Kościół nie należy do pojęć ziemskich i na ziemi nigdy nie będzie ekumenizmu, bo jego dzieci sa niewidzialne dla świata....a te które oddały mu swe serce i stały się mu posłuszne.Kościół to pojęcie \"ciała jJezusa Chrystusa\" a każdy człowiek to jedna \"komórka \" w tym ciele. Nie jest to pojęcie ziemskie. I moje królestwo nie nalezy do tego świata. Wy jesteście królestwem niebieskim u Boga nie ma Równych i Równiejszych. nie byłby sprawiedliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Bog jest miloscia i do tego jest wieczna,to malo prawdopodobne by byl kiedys na tym swiecie zupelnie sam. Bo niby kogo mialby nia obdarowywac,siebie samego? Zyje sobie Bog odwieczny i w koncu nudzi mu sie kochac tak siebie samego,wiec mysli sobie:nie bede takim egoista i wiecznie kochal siebie samego,stworze sobie syna... bardzo mi się podoba to co zastukał stuk puk🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Skoro Bog jest miloscia i do tego jest wieczna,to malo prawdopodobne by byl kiedys na tym swiecie zupelnie sam. Bo niby kogo mialby nia obdarowywac,siebie samego?\" To co robił przez tyle czasu - od zawsze do stworzenia świata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"marzycielu, nadal nie pojałeś o tym że ja ciągle pisałam o tym że Kościół nie należy do pojęć ziemskich i na ziemi nigdy nie będzie ekumenizmu, bo jego dzieci sa niewidzialne dla świata....\" To po co te wszystkie ziemskie wyznania? To przez nie ludzie nie mogą się dogadać. To po co kłótnie o ziemskie słowa? To może dobre tłumaczenie - lecz co z tymi na Ziemi, tu i teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×