Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Mnie ja zwykle olano. :o 🖐️ Pytam sie co by było złego wtym ze Jakub walczył z Bogiem i z nim wygrał. Czyż mistrz sztuk walki np. nieraz daje sie powlic uczniowi na matę by go czegos nauczyć. Nie przestaje byc mistrzem przez taki epizod. Jestem przekonany ze intreprtatorzy bibli w tym i KK i JS jak na razie walnie przyczyniają się do oddalenia od prawdy niz do jej poznania. A kto powiedział : \"prawda was wyzwoli\" ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ musi od podstaw poznawac nauki pisma swietego! } No nie mogę. Przepraszam że nie wytrzymałem. Jak można poznac niepoznane ? {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer a co Ty dzisiaj tak wcześnie????\" Bo staram się przestawić na naturalne, ranne wstawanie. Głównie właśnie przez zamiar medytacji - bo tylko rano mam względną pewność spokoju w domu. Tylko ciekawe czy wytrzymam ;) - dzisiaj wyszło całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> maalutka 🖐️ Jak na razie zamiast odpowiedzi otzrymałem pouczenie (ze dwa razy co najmniej) że prubuje poznac niepoznane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin daj spokój przekonywanie o tym ludzi którzy „wiedzą” lepiej nie ma sensu, tendencyjnie nastawione oko jest slepe a egzegetom przecież o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Bo staram się przestawić na naturalne, ranne wstawanie. } Hmmm..... :o Nie rozumiem. Ale to nie jest dziwne w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam się, ja też rano wstaję, chociaż byłam śpiochem strasznym i lubię długo;) po tych gongach, dzisiaj obudzilam się przed 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy czytaliście „jedyna taka planeta Ziemia” jeśli tak, co myslicie? jeśli nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> maalutka Ja tam sie nigdy nie tłumacze z literówek. Wytknie ci je tylko osoba małostkowa, a takimi nie warto sie przejmowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - nie czytałem. \"{ Bo staram się przestawić na naturalne, ranne wstawanie. } Hmmm..... Nie rozumiem. Ale to nie jest dziwne w moim przypadku.\" Staram się wstawać znacznie wcześniej - ale nie przez \"katowanie\" się na siłę budzeniem - tylko przez przestawienie organizmu, żeby wcześniej zasypiał i wcześniej wstawał. Budzika używam owszem - coś mnie musi mobilizować ;) - ale dzisiaj obudziłem się przed 5 chociaż budzik był na 5 i 5.30 (to pierwsze to takie moje \"budzenie wstępne\"). I to bez gongów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja tam sie nigdy nie tłumacze z literówek. Wytknie ci je tylko osoba małostkowa, a takimi nie warto sie przejmowac.\" To fakt. A przy tej liczbie oczywistych ortograficznych \"byków\", które ludzie tworzą na necie to nawet się nie zauważa literówek. Swoją drogą skąd tylu \"dysortografów\"? Całe szczęście, że na tym temacie nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dremer to super tak się powinno budzić podobno, ale wiesz kto rano wstaje....\" Wiem - jak głosi przysłowie ludowe - \"temu chce się spać\" ;) Tylko minusem jest, że muszę rezygnować z dyskusji po 22, a czasem wtedy najwięcej się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację jeśli chodzi o literówki i sporadyczne ortografy:) ja normalnie piszę ślicznie i jak zobaczę co nabazgrłam, to mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ A przy tej liczbie oczywistych ortograficznych \"byków\" } Ja tam wale takie byki nałogowo. Jest jeden powód więcej by sie do mnie można było przyczepić. Jakoś nie umiem się tym przejąc. :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer czy ja wiem czy wtedy się dużo dzieje, nie powiedziałabym:) nie wiem co masz na myśli pisząc \"dużo\" chyba nie przekonywanie do najmojszych racji i wyższości jednych dogmatów nad innymi, trzaskanie po buźkach etc. mnie to nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja normalnie piszę ślicznie\" Ja też - tylko później muszę zatrudnić sztab kryptologów ;) \"Ja tam wale takie byki nałogowo. Jest jeden powód więcej by sie do mnie można było przyczepić. Jakoś nie umiem się tym przejąc.\" Nie wierzę, że piszesz w stylu \"tfuj muzk jest gupi\" - a takich osobników jest na necie dosyć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin hmmm więc to miał być powód do przyczepiania się do Ciebie?? Było tak od razu mówić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×