Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

bardzo proszę :) jesli chodzi o pytanie \"jak\", Weiner fajnie powiedział \" nie jetesmy uleglą masą ale wzorcami, które uwieczniają się, wirami wodnymi na niekończącej się rzece\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wirem wodnym :) ok, niech będzie :P i wkrótce jako wirek - znów \"gdzieś\" piszę - póki jestem na fali :P (Wiem, że marudzę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a działanie to już prawie przedsiębiorczość ;) czyli już prawie mogę sobie wpisać, że jestem prywatnym przedsiębiorcą :P to taki skrót myślowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie :) dzialanie wynika z sytuacji, jest spontaniczne i nie męczy Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałeś to? Muladhara, ŹRÓDŁO WOLI ŻYCIA. Stanowi ona dla nas pewnego rodzaju fundament, bazę.... i odpowiada za niezwykłą potęgę jaką jest instynkt przetrwania. U jej podstawy śpi ognisty wąż Kundalini, ogromna, duchowa moc, Duch objawiający się w materii! Jeśli pragniemy go obudzić i nie skończyć ze swoją Wiedzą na dworcu, w pierwszej kolejności musimy zadbać o stabilną energię pierwszej czakry. Tu rodzi się poczucie bezpieczeństwa egzystencjalnego, bez którego nie stworzymy zdrowych systemów wartości, tak jak drzewo nie utrzyma kwitnącej korony bez korzeni. Podstawowym zagadnieniem na tej płaszczyźnie bytu jest wszystko, co na Ziemi MUSIMY: jeść, spać, utrzymać ciepło, oddychać, żyć i przetrwać... Pojawia się zatem konieczność posiadania jaskini, ogniska, jedzenia..., a że w dzisiejszym świecie za wszystko to trzeba płacić, czakra ta jednoznacznie świadczy o naszym związku z pieniędzmi. To ona połączona jest z tzw. osią Wszechświata, co sprawia, że wszyscy „wyglądamy” jak kolejki pędzące po magnetycznej szynie. Tą drogą wysyłamy informacje i tędy też przyciągamy do swojego świata materialnego wszystko, co dla nas niezbędne, np. pieniądze, o ile nie blokujemy ich przekonaniem, że są dla nas czymś złym lub wręcz szkodliwym. Chorzy, bezdomni, kryminaliści, narkomani, ludzie niezdolni w uczciwy sposób zadbać o zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb, są w dosłownym tego słowa znaczeniu „wykolejeni”, a w przypadku, gdy całkowicie tracą łączność z osią, umierają. Wiedzę tę próbował nam przekazać legendarny Pan Twardowski i choć ograniczeni pętami surowej religii umieściliśmy go w bajce o sprzedanej duszy i diabelskim cyrografie, do dziś malujemy go siedzącego okrakiem na półksiężycu. Szkice człowieka na półksiężycu osi Wszechświata rysował także yogi Bhajan tłumacząc, że kto potrafi kontrolować energię w punkcie połączenia 1 czakry z osią, potrafi stworzyć odpowiednie pole biograwitacyjne i... lewitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkowo natknęłam się na ten artykuł z NŚ( wkleiłam link) to tylko potwierdza moją teorię, że zyjemy na poziomie ostatniej otwartej czakry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później przeczytam - bo zaraz idę do \"starego małżeństwa\" na piwko - się odstresować ;) No i internet im \"przywrócić\" :/ Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest czas narodzin i czas umierania Jest czas wesela i pożegnania Jest czas by wszystko w cholerę rzucić Czas by w tę otchłań nigdy nie wrócić. Sorry wszystkim - się napisało To przez alkohol Dobrze się rozmawiało :P Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×