Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Jezus Zbawiciel, Emanuel, Król królów Pan Panów, Początek i Koniec...wszystkim we wszystkim jest....On, Dawca Życia, Książę Pokoju:):):) o Nim mowa w Starym i Nowym Testamencie, On Panuje nad Światem i On przyjdzie wkrótce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
profesorze...a swoich nie masz? każdy jest grzesznikiem....i ja i ty...chyba tego doświadczyłeś... nie musisz cierpieć "Jezus powołał nas do wolnosci" oddaj te grzechy Panu, On już za nie umierał 2000 lat temu, aby cię uwolnić uwierz w to, i powiedz Jezusowi o tym..... podobno moje to wynik dzialania grzechu Adamowego??? jesli Jezus umarl za grzechy Adamowe i nasze to powinnismy byc od nich wolni...??? albo jego ofiara byla daremna... pytam :dlaczego mam odpowiadac za grzechy popelnione przez kogos innego??? gdzie tu rozum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to według ciebie było możlliwe, skoro nie jest Kimś znaczącym , bo mistyków jest wielu...a On jest Kimś znacznie WIĘKSZYM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdy Mu je wyznasz profesorze to jesteś od nich UWOLNIONY Święta krew Baranka zmywa wszelki grzech...uwierz w tą moc, uwierz w Jezusa, zostaw swoje grzechy pod krzyżem i odejdz wolny i szczesliwy....:) tylko wiara, tylko Jezus...to jest Łaska i miłość Boża ...i pewność przebaczenia i uwolnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
ta odpowiedz mnie satysfakcjonuje... nie ma w tym krzty rozumu ... JEZUS KROLUJE?? A W CZYM TO SIE OBJAWIA??? BlackNumenórean ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda interpretacja dotycząca proroctw jest, jakby to powiedzieć... potwierdzona dowodami zawartymi w biblii. A co z real world gdzie nie jest takie jasne co, gdzie, kiedy i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
Jesli to ze on kroluje nie ma zadnego wplywu na nasze zycie, to co mi po jego krolowaniu .??? stale mi mowia ze musze pdpowiadac za grzech praojca ADAMA czy takie jest prawo boze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie tez bardzo Tilopa mówił tak \"nic nie rób ze swoim ciałem , jedynie je odpręż, dokładnie zamknij usta i pozostań cicho, opróżnij swój umysl i nie mysl o niczym, pogrzeb to co umarłe, podobnie mowił Budda, ciesz się chwilą , a Jezus? tez mówił podobnie, mówił o liliach, mówił że nie wkładają żadnego wysiłku a ich chwała jest większa niż króla Salomona, spójrz zwróc uwagę na lilie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
jesli to byla odpowiedz na moje pytanie, to dlaczego tak pewnie wyrazasz poglady -jakby byly faktami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorze zwyczajny:) nie jest takie, daj spokój co za bzdury, nie ma żadnego grzechu pierworodnego, już raczej pierworodna niewinność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
odczuwam wibracje schizofreniczne .. zalecam wizyte u specjalisty ...od glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
bylem- nie mam schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
i jeszcze jedno: wszyscy wierzacy zarliwie przyznaja sie do pogladow ..pod warunkiem ze nie rozumieja o co chodzi dokladnie... jak nie potrafia dyskutowac konkretnie na temat zaslaniaja sie swiata tajemnica albo brakowi zrozumienia "tych spraw" przez rozmowce...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) prosesorze z. jeden z moich profesorów przychodził na wykłady z parosolem, często rozmawiał z nim jak z zoną, w kieszeni spodni nosił żarówki , ile, było zagadką, zadawał pytanie \"ile jest żarówek w tym pomieszczeniu? \" a nie był zwyczajny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorze - duchowości chyba jednak nie da się \"dokładnie\" przełożyć na słowa, żeby to była prawda absolutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
pewnie parasol byl bardziej interesujacy niz jego kobieta albo uwazal ze parasole sa bardziej interesujace od kobiet ...w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor:\"podobno moje to wynik dzialania grzechu Adamowego??? jesli Jezus umarl za grzechy Adamowe i nasze to powinnismy byc od nich wolni...??? albo jego ofiara byla daremna... pytam :dlaczego mam odpowiadac za grzechy popelnione przez kogos innego??? gdzie tu rozum???\" Profesorze,ja czytajac biblie wnioskuje,ze gdyby nie Jezus to nie mielibysmy nadzieji na zycie wieczne.Po prostu,zyli bysmy te max120lat po czym ...koniec.Adam o tym wiedzial,sprzeciwiajac sie Bogu ,wybral poznanie \"dobra i zla\"w zamian za smierc. Dzieki Jezusowi mamy szanse na zmartwychwstanie.Nie jestesmy od nich wolni,a mamy szanse dobrowolnie wykorzystac ofiare jaka zlozylz siebie Jezus.Tylko skorzystac.:-) Pytasz dlaczego masz odpowiadac za Adama grzechy? A powiedz dlaczego dziedziczymy choroby genetycznie po przodkach? Jak wygladaja bochenki chleba,pieczone w formie ktora ma wgniecenie?Czyz wszystkie nie beda mialy tej samej skazy? Jam mam za to innego typu pytanie Co to jest zmartwychwstanie(ktore ma nastapic),o ktorym mowi biblia,skoro wg kosciolow wszyscy ida do nieba,lub piekla? I czym jest nowa ziemia?Skoro czeka na ludzi tylko niebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
duchowosc"..??? a ki diabel to??? to sa wlasnie 'te sprawy"? " ...swiete tajemnice" ..? to sposoby aby ograbiac domy wdow i sierot...manipulowac masami "religia to opium dla Ludu" jak mawial LENIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×