Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

trafia wciągy KAZDEGO tyg do miliona osób, zawiera szczególowe opisy zdarzen potwierdzone przez naukowców, oczywicsie spisane wiele lat przed samym zdarzeniem, proroctwa wciąz sie spełniają, i ma do tej ksiegi dostep 90%ludzi a ja do Koranu nie mam zadnego dostępu. pomijając fakt ze mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta..pieknie to napisalas,wiem cos o tym rowniez. :-) Pozdrawiam ........obojetne jakiego jestes wyznania,slowa te jednak sa najprawdziwsze na Swiecie,do ktorych pozwole sie przylaczyc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta***
Dzięki madralka oby jak najwięcej ludzi tak własnie myślało i czytało Biblie-bo u wielu jest ona tylko jedna z wielu zakurzonych książek gdzieś na regale. Dobrej nocy .Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Mądralko, że czujesz się lepsza od Kamelii? Gratuluję. Widzę, że swobodnie mogę się zdać na Twoją ocenę tego co urąga Bogu ;) \"sądzisz ze to trochę smieszne.\"? Sądzę, ale widzę tu równie śmieszne rzeczy - a wydawało mi się, że obie jesteście \"porównywalne\" bo obie jesteście przedstawicielkami gatunku ludzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralka dokladnie julietta Biblia naucza, ze jest wciąz zywa, niegdy nie straci \"waznosci\" dowcip dowcip dowcip!! biblia sama o sobie mowi ze jest zywa!! blachahaha co to ma byc schiza jaks czy co?? dowodem jest sama bilia!! !blachahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz profesorze, ze zwykła ksiązka nie pochodząca od naszego stwórcy przetrwałaby tyyyyle lat, zaden pan tadeusz czy harry potter nie dorówna tej księgi, bo pochodzi od Boga, i On nie pozwoli by Jego słowa były tak przekręcane, tych ludzi czeka kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto sa ksiegi starsze o tysiace lat od bibli .. co to za dowod?? co ty wygadujesz?? chcesz wierzyc wierz sobie ale nie opowiadaj bredni... bog jesli by istnial nie pozwoliby na straszne potworne meczarnie ludzkosci.. czy sie nie wstydzisz wierzyc w takiego Boga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"On nie pozwoli by Jego słowa były tak przekręcane, tych ludzi czeka kara.\" Rozumiem, że czeka mnie kara, bo twierdzę, że morderstwo nie ważne jak tłumaczone jest morderstwem - zbrodnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer wiec wiesz dobrze ze Twoje słowa o Jego nieistnieniu tez Mu urągają. Czuję się moze nie lepsza ale czuję ze mam pewną przewage ze poznałam prawdziwego Boga. a Ty czasem przesadzasz z psychoanalizą, nie wkładaj mi swoich słow w moje usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesorze,ja ci proponuje odloz juz mozdzek na puleczke i idz spocznij ,bo naprawde nie rozumiesz o czym mowimy. Jesli chcesz opluwac Pismo Sw. tonaprawde idz juz stad i nie wracaj. Przeczytaj kilka,lub kilkadziesiat razy to co napisala julietta i zrozum,o czym mowa. Tak biblia jest slowem,zywym danym od Boga!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ważne która do jakiego należy diabelstwa? Madralka starsze przetrwały i równie dobrze moga pochodzić od boga, głupota ludzka nie zna granic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta***
Podajcie mi parametry to przeczytam-to chyba ze ST ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a julieta to
jadna z was cóż inszego mogłaby napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Lisa - mój kochany Romuś jest tak sexi, że gdyby nie to, że mi się kobiety za bardzo podobają, to chyba bym go poderwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec podaj mi straszą księge i datę jej spisania. Bog dał nam wolną wole profesorku, sami decydujemy o tym swiecie, nie jest mi ani ytrochę wstyd, ale Tobie powinno być. Ja jestem dumna, ze mamy takiego Boga (wspanialego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer wiec wiesz dobrze ze Twoje słowa o Jego nieistnieniu tez Mu urągają.\" Wiem i jakoś z tym żyję - tylko zastanawia mnie, czy Twoje stawianie się na jego miejscu mu też nie urąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winicjusz zgadzam sie szatan tez ma czas teraz na dzialanie, wiec stąd te ksiegi. Trzeba patrzec mózgiem bo serce jest zdradliwe, ale niestety głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trzeba patrzec mózgiem bo serce jest zdradliwe, ale niestety głupota ludzka nie zna granic.\" Hmm, a nie tak całkiem dawno twierdziliście, że trzeba sercem, bo mózg wszystkiego nie pojmie (że nie pojmie się zgadzam). Więc jak to jest? Ja osobiście wolę duet serce+mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja sie stawiam na Jego miejscu, kiepski z Ciebie psycholog jnuz mowiłam.\" no Ty tu ferujesz kto mu urąga a kto nie. A psycholog ze mnie żaden akurat. Fragmentu już szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce trzeba miec otwarte na prawdę, masz racje musi panować równowaga miedzy sercem a umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta***
BIBLIA -PISMO ŚWIĘTE -TO JEDYNA KSIĘGA KTÓRA ZOSTAŁA NAPISANA POD NATCHNIENIEM DUCHA śWIĘTEGO. I to chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze znam Boga nie stawia mnie na Jego miejscu czytaj ze zrozumieniem to nie bedzie nieporozumien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream ja,ja mowilam,ze sercem,bo akutat wg mnie serce,wyczuje prawdziwa milosc.A mozg,mozg nie obejmie Boga:-) Zaznaczam,to mojeprywatne zdanie. Widzisz to dowod na to,ze jednak nie gadamy jak nakrecone przez Brooklyn,a mowimy swoimi slowami,bo mamy odmienne zdania.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietto - \'ksiega liczb 31 :13 na ich spotkanie wyszli z obozu n:Mojzesz kaplan Elezar i wszyscy ksiazeta zgromadzenia. \"Mojzesrozgniewal sie jednak na dowodcow wojska ,na tysiacznikowi setnikow,ktorzy wrocili z wyprawy wojennej,i przemowil do nich: -zostawiliscie przy zyciu wwszystkie kobiety! A przeciez to one za sprawa Baalama przywiodly synow Izraelas do odstepstwa od Jahwe na rzecz Peora, co sciagneloplage na spolecznosc Jahwe. pozabijajcie wiec teraz wszystkichchlopcow sposrod dzieci,zabijcie tez wszystkie kobiety,ktore juz obcowaly z mezczyzna. Zostawcie przy zyciu dla siebie mlode dziewczeta, ktore nie dzielily je4szcze loza z mezczyzna.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×