Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Widzę, że profesorze masz absolutny talent na omijanie wszelkich pytań do których tak ponoć się wyrywasz. No i jakby \"kompleks Brooklynu\" - nie dopuszczasz do swojej zastanawiającej się wiecznie profesorskiej mózgownicy, że wszędzie są różni ludzie i swoje \"szufladki\" to możesz właśnie między bajki włożyć - tudzież w pewną część ciała, jeśli wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylby
tym oslem pewnie,na ktorym jechal Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to co ja mysle na ten temat, czy co mozna wywnioskowac czytajac ten fragment?? a mozna wywnioskowac ze rozmawial z bogiem ze z aniolem reprezentujacym boga. ze nie mogl rozmawiac z bogiem bo umarlby.. itd.. co ja mysle to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zadalam mu pytanie\"czy czyta wypowiedzi\",poniewaz zadane mu bylo wiele pytan,tylko odpowiedzi na zadne ni ma.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chodzi ci o to co ja mysle na ten temat, czy co mozna wywnioskowac czytajac ten fragment?? a mozna wywnioskowac ze rozmawial z bogiem ze z aniolem reprezentujacym boga. ze nie mogl rozmawiac z bogiem bo umarlby..\" O jakim ty mowisz fragmencie???????!!!!!! [wielkie oczy]:-D Ja zadalam ci proste pytanie:do jakich postaci zaliczylbys swoja osobe,w opisie biblijnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"omijam pytania nie majace zwiazku z dyskusja biblijna\" a na pozostałe odpowiadasz, że to tylko z Biblii, a to tylko zwykła kartka papieru? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bylbym tym oslem to pewnie powinienem byc dumny....czyz nie??? ciekawe czy smakowal lepiej niz inne skoro \"moc\" go ogarniala kolanami i posladki....grzaly..o innych nie wspomne ze wzgledu na kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w księdze Ezecheila jest opi swojny między Bogami, podobne opisy sa w mitologi greckiej, w Wedach, w zapisach na sumeryjskich tabliczkach- jacy to Bogowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezechiela oczywiście kto to zstepował z niebios żeby się łaczyć w pary z córkami Ziemian??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream,bo on jest zwyklym czlowiekiem,w zwyklym pokoju,o niezwyklych gumowych scianeczkach.I czyta biblie w wersji dla niemowlakow,taka gumowa ksiazeczke z obrazkami. Pytania ktore mu zadajemy sa zatrudne,bo nie ma ich w tym podreczniku. Poznal juz kilka obrazkow i te ra zsie chlopak chce wykazac. Przeciez sam mowil,ze jest jak dziecko ize biblia to basn, (moge?) hehehehehehehehehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"kiedy ktoś urąga Bogu piszę tu o tym bardzo mocno!!!!\" Kamelia przemówiła, sorki nie mogę sobie odpuścić, sama urągasz Bogu mowiąc ze urodził się z Maryji to raz a dwa, urągasz Mu pisząc takie farmazony ze Bog pisząc bysmy poddali sie władzom zwirzchnim, brali udział w wojnach. władza zwirzchnia to przestrzeganie prawa. I czy widzialas zeby ktorys Sj tutaj pisał o Twoim wyznaniu ciągle oszczerstwa. Ja np. wiem ze zielonoswiątkowcu wierzą ze Nowa Ziemia z Biblii bedzie dosłownie nową Ziemią, a to nie prawda, bo Bog we wczesniejszych wersetach nauczał, Ziemia jest solidnie ugruntowana, i nic nią nie zachwieje, jest stworzona by być zamieszkiwaną przez ludzi, jak Kamelio to wyjaśnisz, oczuwiście powiesz kolejne smieci wiec pilissss( ulubiony zwrot kamelii). Wracając do urągania, urągasz Bogu szerzac fałszywe nauki, o niesmiertelnosci duszy miedzy innymi, a Biblia uczy nie boj sie tego co zabije cialo, raczej boj sie tego ktory zabije duszę (!) Jexzus kazał milować swych nieprzyjaciól a polityka nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakich pism czerpli wiedzę uczeni w piśmie żydowscy uczeni, z których przez manipulację wywiedli swoje dzieje stworzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bibli napisali jacys ludzikowie ze \"synowie bozy\" aby brac sobie za zony corki ludzkie bo byly piekne.. ale o co chodzi -jakis sprawdzian?? myslalem ze chcecie jakas dyskusje rozpoczac... pytania owszem ale dyskutujcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madralko!!! A pisalam do cie na gg,a ty ani widu ani slychu?? No zobacz jak tu dzis wesolo :-D A mialam iscspac,juz daaaaawno,daaaawno temu,tylko sie oprzecpokusie nie moge,oj ja brzydka baba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdzian, chcialabym wiedzieć kto to był :) może to nie sam Bóg, ale pewna grupa istot, chociazby Enki? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta***
Dla mnie Biblia a lepiej Pismo Św. jestegą spełnionych obietnic danych przez Boga ludziom. Na prawdę nie chcę się wymądrzać ale za każdym razem gdy mnie coś trapi, mam jakiś problem jak otwieram ją -Bóg daje mi Słowo tak precyzyjne do problemu i odpowiedź na to co mnie trapi. Ja wierzę że to Słowo Zyje i można je doskonale przekładać do sojego życia. Wtedy o wiele łatwiej jest żyć, naprawdę. Czsami to niepojęte ale tak właśie jest że otwerasz Biblie i Bóg iodpowiada na Twoje pytanie. Gorąco polecam wszystkim którzy chca uniknąć w żciu wielu rozczarowań-CZTAJCIE TA KSIĘGĘ ŻYCIA kiedy tylko poczujecie taką potrzebę :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj dreamer zawsze byłam obojętna na Twoje teksty ktore mniej lub bardziej mnie denerwowały, ale dzisiaj niestety strasznie mnie wkurzyły, wiec po pierwsze nie porównój mnie do Kamelii, a po drugie nie wypowiadaj sie co urąga Bogu, bo w Niego nie wierzysz, nie sądzisz ze to trochę smieszne. witaj a ja mysle zadko bywam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie julietta Biblia naucza, ze jest wciąz zywa, niegdy nie straci \"waznosci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ludzie rowniez zadawali niewygodne pytania -dla trzymajacych wladze religiantow. a ci musieli wymyslac dla gawiedzi rozne bajki i robic sztuczki cyrkowe i stad mamy biblie . zeby zas byla \"wiarygodna\" wpisywali, wplatywali w to historyczne wydarzenia... groch z kapusta. dlatego mamy taki galimatias i tyle roznych iterpretacji i sami pytajacy dodaja swoje wymysly. to sie ciagnie tysiace lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×