Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Po co mam rozumieć? Żeby napisać wzór matematyczny? A później żeby sobie liczyć liczyć i liczyć. I dostać wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> karuzela kreci sie { Ojcem klamstwa jest nazwany szatan w biblii,jest on tez nazwany bogiem tego swiata,ktory zaslepia umysly ludziom,co widac na tym topiku } Jeżli tak faktycznie jest, to prawdę o wolnej woli o kant d*** potłuc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Black niech Ci będzie skoro poczujesz się lepiej, wszystko jest kłamstwem ;) jeśli to jest odpowiedź jakie było pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - wszystkie słowa są w kłamstwem, bo nie mogą oddać całości - niezależnie czy wypowiedziane na głos, czy w myślach. Wystarczy nie przywiązywać się do ich \"nieomylności\". Czy to co zwiemy drzewem jest samo w sobie kłamstwem - nie, ale jeśli powiemy \"to jest drzewo\" to będzie tylko uogólnienie. Im więcej będziemy uszczegóławiać, tym więcej szczegółów pozostanie do opisania. Czyli będzie to jakby kłamstwo. Ale przeważnie używanie takich pojęć jest przydatne, konieczne itd. Więc kłamstwo czy nie kłamstwo? Przecież kłamstwo to też tylko słowo - czyli kłamstwo samo w sobie :P Ale nabełkotałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo Ty :P Teraz zgodnie z tradycją powinniśmy przywdziać różne barwy i naostrzyć miecze, i sprawdzić kto kłamie. Konkurencje - zabijanie na czas (liczy się liczba osób). Palenie artystyczne domów (oceniają sędziowie). Ogólne mordobicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - ło Ty heretyku! Zaraz zmienisz zdanie :P Gdzie moja podpałka :P Btw. - czytaliście \"Labirynt\" Mosse? - nawet całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki w co się bawicie? :D widzę że uwielbiacie ogryzać kosteczki tylko pamiętajcie by nie napinać smyczy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×