Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Rany julek- wstałam i dostalam zawału, bo za oknem kilka ładnych centymetrów śniegu !!!!! aaaaaaa ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie znosze czapki PS.Ide dzis do fryzjera- ciekawe po co jak i tak ubiore czapkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mugole to przecież wszyscy \"nie czarodzieje\"czyli beznadzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , jak obiecalam.....mega dluuuuugaśny @.... chyba troche gorzki....ale to także ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam, witam :) Jestem w domku cała i zdrowa, ale wczorajsza droga była koszmarna, choć w zasadzie lepsza niż wietrzycho i deszczycho na cmentarzu. Widzę, żę kogoś obdarowano nagrodą... hmmmm.... I ktoś ciągle korzysta... hmmmm Sayuri, w domku siedzisz? Taka to ma dobrze... odpoczynek... a u mnie zamęt na całego :( Wojtuś, szczotka już stoi w kubku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten mega dłuuuugaaaaśnyyyy list, to nie do mnie oczywiście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Triolu! Cieszę się serdecznie, że Jestes! Szkoda , że tak rzadko- ale zawsze to wielka radość, móc pokonwersowac! tak, tak, tak- w domku sobie siedzę. Nagroda? Każdy z Was dostał tego maila, ale dla Wojtka to była nagroda za reaktywację topiku. (obiecałam angrodę temu, kto go ożywi) Korzystal z niej baaaardzo długo- az sie bałam, że go z pracy wyrzucą !!! :D a co do listu to cuż, zadał mi pytanie, na które nie dało sie krótko odpowiedzięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triolu mam nadzieję, że nie czujesz się nie w temacie.Pytaj o wszysko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bylam u fryzjera! No i co? faceci... oni nigdy nic nie zauważają... następnym razem zamias podcinać, to farbnę się na zielono- może się w oczy rzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" x> Ej sory, założyabyś buty gdybyś nie miała nogi? y> Nie... A co x> To po co ci stanik? \" dziwne te żarciki teraz , cio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni głos zawsze należy do mnie :D Wy pewnie myslicie, ze jak jestem w domu to 24 h siedzę na necie? Nie, ale lubię tu zaglądać, wiec często odrywam sie od różnych rzeczy i zerkam. Na dziś już koniec trochę się jeszcze poedukuję i padam do łóżeczka. komp idzie już dziś lulu ! papapa Triola --->>> CZEKAM NA CIEBIE W ETERZE!!!! Wojtek--->>> ... dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triolu--->>> Wojtek się skarży, że nagroda była tez dla Ciebie, no ale z niego okropniak ! A co miałam dać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanik, tak tak z nagrodu korzystalem caly dzien (efektu bede w poniedzialek) - mam nadzieje ze admin przymknie oko . co do mieszkania to wlasnie (az wstyd powiedzaiec) skoczylem przeprowadzke w dizen wszystkich swietych (ale ok 21.00 ) wiec moze nikt mnie nie widzial? co? no i mieszkanko juz prawie gotowe - zapraszam serdecznie a co do kubkow to szczoteczki mam juz wsadzone i to nie jedna a nawet trzy!! p.s ach ta sayuri nasza :) triola czy ty sprawdzasz czasmi poczte- bo ja nadal czekam na odpiwedz :) buzka duza i goraca moje mile panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie sam w szufladzie hihihi z tabliczka: ??????????????????? i co jest fajni etroche ciemno ale fajnie :0 sayuri ja cie jesxcze kiedys przyszpile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triolu apeluję !!!!!!!!!!!!! korzystaj z poczty czasami !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam na popych juz my wiem kogo trzeba i na co brac hihi:) triolu apeluje korzystaj z nagrody razem z naim - a poczte to swoja droga sprawdzaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×