Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Kochani, jestem tylko przelotem. Sprawdziłam pocztę, Wojtek ma dwa słówka, Sayuri napiszę 👄. Raaany, kiedy u mnie się uspokoi... Trza mi czasu!!!! Cieplusio się trzymajcie, dbajcie o zdrowie, noście ciepłe majtki i nie całujcje się na wietrze ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejejeje Triola !!!!!!!!!!!! :D Triolka ---->>> trzymamy Cię za slowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera baby dobraly nmi sie do tylka - mam pozamiatane .......... jakie dwa slowka o co biega - ja nic nie kumam jestem niewinny ....... ech zycie ....... (kto zrozumie kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak dobra matka- po równ dzielę profitami !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to świnia !!!! ps. no i dobrze,że go nie przypominasz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie??? aha fajnie. Jestem majutka i idę się do kąta wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek bez portek z majtami na głowie !!!!!! i...... brązową kreską na plecach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! ODEZWA DO WOJTKA! Ja niżej podpisana świadoma czynu jaki popełniłam na forum publikum zwracam honor przyszłemu Ojcu narodów. Mój karygodny bląd tłumaczę swoją niepoczytalnoscia w momencie zamieszczania tejże wypowiedzi na tymże topie. Z wyrazami szacunku Sayuri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik ten, zostawiam potomnym na wieczną pamiątkę po mnie... jak juz spłonę na stosie, to prochy me niech nasza zacna towarzyszka TRIOLA, zabierze hen , gdzie Bałtyk swe ramiona rozpościera, i wrzuci je w moorskie czeluści. To byłam ja- hej! ps. i pamietaj cie- czarownice górą - mugole kanałami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. znów mi się bajki pomyliły- przeciez ja królefffna jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka duza i w bajki wierzy : i co przyjedzi po ciebi eksiaze na bialym koniu i obudzi cie pocalunkiem HAHAHA naiwna teraz jest XXI wiek rycerze i smoki juz glebe gryza hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Wojtuś sie pożegnał !!!! :) i nawet pozostawił opis... Wojetk--->>> trzymam kciuki za pomyślność \"sobotę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Chotomska \"Wiersz na dobranoc\" Siedziała papuga na zielonej wiśni. Chciała, żeby dzieciom słodki sen się przyśnil Fontanna- pełna oranżady, kwiaty na klombach z czekolady, banany wielkie jak balony i bałwan z lodów ulepiony! Uciekła papuga ! Nie ma jej na wiśni... Jak znajdziesz papugę, wszystko Ci się przyśni ! dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Piękny, zimowy dzień.... hahaha Ciekawe czy Cyryl się juz pojawił :D Czytalam artykuł- masakra- jak ktoś do mnie w nocy zadzwoni, to na pewno nie odbiorę ! http://wiadomosci.onet.pl/1367897,2677,1,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×