Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

no straszna lata ze mnie. Cały dzięn pisze prace jakies dziwaczne, ale jakos tak bezproduktywnie. kurcze, no... idę więc spac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sauri i co ja bede dzis w pracy robil - z kim bede sie wyglupial hihi - zerknijcie n a maila koleznaki . kupie ci taka papuge sauri na urodziny hihi p.s czarownice gora mugole kanalami hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ta praca sie skonczy! ło boze ale sie ciagnie hihi, a wy kolezanki co porabiacie - sayuri zaczela pisac prace hehehe a triola jak u ciebie? nic sie nie dzieje- smety i mugole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już sił, czasu prawie wcale. Wiem, nawalam... z pocztą... wybaczcie. :) Wojtek gratulacje! 🌼 Dużo całusów 👄 👄 A co to za mugole? Króleffny? Czarodzieje? Ja to zupełnie z innej bajki - o bazyliszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyyyyyykkkk
Sayuri >> to z pamietnika Geshy?? :) :) juz nie pamietam co oznaczalo polo woda pol... ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś, dawaj tę pocztę. Zapewne pinkne fotki :) Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech triola i jak tobi eniespodzianke mozna zrobic? sayuri -> a jak recenzja aktów. ech kobiety. pozdroofka slownik: mugole - to kolesie ode mnie z pokoju , smutasy i dretwusy i nie moge przez nich siedziec 100% na gg kroleffna- marzenie sayuri-> przyjedzie rycerz na bialym koniu i ja porwie hihi - w XXI wieku :) czarownica- prawdziwa sayuri hihi (ale chodza plotki ze ona jest tylko piekna dziewica zakleta w ciele czarownicy) hihihi no i takie klimaty tu mielismy jak ciebie tu nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wiadomosc moje kolezanki: (sayuri pewnie odetchnie z ulga - nie bedzie mi musiala placic alimentow: ) mam przedluzona umowe na czas nieokreslony hihihi buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri czekam na liścik 🌼 Wojtek, do Ciebie już poszedł. Sayuri, nie wierz w tych niby rycerzy na białych koniach. Mówię Ci zdecydowana większość z nich to przebierańcy, niestety :( Prawdziwi mężczyźnie nie dożyli końca XX w. :( No, wyłączając naszego Wojtka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi triola trola ty po raz kolejny mnie zawstydzasz :) nie wiem czy z premedytacja czy jak? warto jest przeciez miec marzenia a co - zaskocze cie hihi i przyniose glowe smoka ( z tektury) hihihihihihihihi sayuri chyba sie zaszyla w aktach (hihi) i pisze prace dzieki triolka za maila dostalem i odpisalem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Rany ale rozmowa kwitła- niestety beze mnie:( nadrobię, obiecuję, nadrobię na bank!!!! niestety nie pisze cały czas pracy, a co do aktów t jako pierwsza je oddałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś ja sobie wypraszam- czarownicą nie jestem, a królewny nie ufdaję- ja nią JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne zdjecia dostałam na skrzynkę!!! no i od triolki też wspaniałego maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola--->> @ dziękuję... Wojtuś--->> @ niesamowite !!! Dobranoc :D całuski dla maleństwa !!!! i drugiego,-większej pociechy naszej "Mamusi", także !!! tylko ja taki rodzynek bez maleństwa- obrze,że mam misia :D papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Pogoda pod psem a wokoło patriotyczne refleksje. A co u mnie??? Pozałatwiałam parę spraw a teraz kawkuję i sprzątam. Pozdrowionka. Czyżby Wojtuś dziś szpital odwiedzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłoby mnie tu nie być choć jeden dzień gdy tylko dam radę??? NIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue- forget-me-not
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue- forget-me-not
milusio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę pimkać dobranoc--- i Tobie nieznana niezapominajko również ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syauri
a tak wogóle to mi smutno,że nikogo już tu nie ma ,,,, idę spać,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożądny obywatel melduje się na posterunku!!!! Jutro znów szkoła więc dozobaczenia do weekendu>pozdrawiam tatusi ów i mamusie! buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×