Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc:) hmmm ulubione - kafe - topic o id nie istnieje! jak to nie istnieje?? jeszcze raz: ulubione - kafe - topic o id nie istnieje! kurde co sie dzieje?? matko co sie was naszukalam!! gdyby nie dede to zostalabym osierocona;) kalinka a mnie to chyba w kontaktach nie masz:( a teraz to sie usmialam, bo akurat czytam o radach z 1 czy 2 strony zeby tampony wlozyc jak leci krew z nosa i akurat w tym samym momencie w \"poranku kojota\" facetowi przywalili w nosa i panienka sie pyta czy moga byc tampaksy i laduje mu je w dziurki:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dede-poprosze o przepis na to ciasto szurku-ja tez poprosze o usuniecie moich fotek rowniez z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki :) mam was :) ja też nie dostałam maila z linkiem - pewnie coś z pocztą nie tak. Ale się upomniałam i jestem :) widze, ze mało nas jak na razie. A gdzi ehanulak i marcy? czyżby po naszym spotkaniu gdzies przepadły? dzis sobie uświadomiłam, ze aparatu nie miałyśmy i nie mamy fotek z wczorajszego spotkania :p mam dla was niefajna wiadomość. Kończy się wrzesień, a my mamy net tylko do 30 wrzesnia :( nie wiem kiedy sie przeprowadzimy, ale chyba nie zdazymy przed październikiem. no i w ten oto sposób nie bede miała jak do was zaglądać. Może czasem uda mi się wziąć od Miśka komórkę i sie z wami połączyć. W pracy mogę sprawdzić pocztę, chociaz ciągle mi jakiś błąd wyskakuje. No ale na kafe zaglądać nie będę miała jak :( jak ja to przezyję? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miałam wam jeszcze napisac, ze mały pokój po końcowych poprawkach wyszedł zajebisty. Super kolorki. A jutro kładziemy tam panele i już będzie gotowy :) Chociaz jeden :) uciekam spać, bo padam z nóg papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mam nadzieje szurek że i moje zdjęcia usunęłąś tak jak prosiłam miłąm gości byłam niedostępna na gg pozdro do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:D! Kasiu, ja byłam pewna, że do Ciebie wysłałam, bo mam Ciebie w kontaktach:o. Przepraszam, że tak wyszło:o, ale nie było to celowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć, że mam kochanego psa:D! Spałam na kanapie (ona jest nierozkładana), a to oznacza zawsze, zawsze, bez wyjątku, że Pompon ze mną śpi-nawet jak ją zrzucę, to włazi jak tylko zasnę:p. A dzisiaj, kiedy naprawdę katastrofalnie się czułam, miśka spała na poduszce obok kanpay:D! I przeniosła się na nią dopiero teraz:D! Ja bardzo lubię z nią spać, ale ponieważ kanpa jest naprawdę mała, więc Pompon śpi na moich nogach, a to oznacza, że śpię z 30-kilowym obciążnikiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) eny, mamy do siebie numer, więc bedziemy w kontalkcie :D kalino, jak mieszkałam u rodziców, też mieliśmy psa - wielkiego, i jak późno wróciłam i on słyszał, to potem skakał na drzwi od kucni, skrobał i nie było wyjścia-musiałam go wziąć do siebie:P:P i też chociaż zasypiał cichutko w nogach, to jak siębudziłam, to leżał obok mnie na poduszcze :P:P albo i się rozpychał nogami - to wtedy go waywalałm do kuchni, bo teżbył wielki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona taka małpa jest, że też się strasznie rozpycha:p. A cwaniara zawsze śpi od strony oparcia, więc to mi pół ciała zwisa z kanapy, nie jej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pojechał da da :) i mam kompa dla siebie :):D ale na 13.oo mam wpisy i muszę jechać do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zryczalam :o pokazywali na tvn, odlatujacych do libanu żołnierzy i żegnające -płaczące i smutne żony. I postawiłam się na tych kobiet miejscu:o:o:o:o:o idę do sklepu po pieczarki za prawie 7 zł:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) niesia, też to widziałam w tvn... a Mika gdzieś wyjechała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika na imprezie firmowej całą noc śniły mi się aukcje na allegro,które przeplatały się z zakupami w londynskich centrach handlowych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dupeczki Mika jest chyba na jakiejs firmowej imprezie a kaszana chyba dzisiaj wyjeżdża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umyłaś se wczoraj te włosy czy z tłustymi pojedziesz??:P:P:P dede - serdeczne wyrazy współczucia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego męża te wyrazy współczucia,bo to jego karta kodów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sie wyspałąm za dwie godzinki wyjeżdżamy do taty na urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie musze pozbierac bo zasnelam wczoraj po 3.00 i troche mi sie oczy kleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam joovi, że szalejesz po nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) pisalam na gg z taka fajna dziewczyna ze az mi sie odechcialo spac. A teraz zieeeewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×