Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kup ememowi kup ememowi kup ememowi albo sobie może kup powiedz żeby obniżyli cene bo weźmiesz bez slipków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny, ja nie mam pojęcia, co zalożę:( muszę: - aseksualnie, żeby nie zwracać uwagi gwałcicieli - stonowanie - żeby nie przyciągać psycholi - wygodnie - bo dwie noce w pociągu - na cebulkę - wytłumaczenie jw - biednie - żeby złodzieje na mnie nie zwracali uwagi a do tego muszę zrobić na was wrażenie, a co ważniejsze nie przynieść wstydu;) no i co ja mam z tym zrobić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :P:P wspólczuję ! ogromnie !! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale nie wiem, czemu nie mam fotek od Ciebie Mika, super bluzeczki :D takie ciążowe :) ile za nie dałaś i gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - czy ty o mnie mówisz? o ile pamiętam to miałam jeansy 3/4 i jakiś zwykły sweterek - golfik. nic specjalnego. Od tamtej pory nic sobie nie kupiłam :( Chyba muszę zrobić przeszper w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz nie wiem czy mam imieniny,bo nie obchodzę,ale zgadzaloby sie,bo niedawno mialam imieniny hmmmm ok ok poczekam czy kris sie skapuje a jak sie nie domysli,to udam obrażoną:) to kiedy te imieniny??? wiecie co?????????? tak na 80% bede w tej Wawie,ale to jeszcze nie 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups tam w pierwszej linijce powinno byc,ze niedawno mialam urodziny o ja glupia to wydobywajacy sie z kuchni zapach piernika sprawia,ze glupoty gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma przejebane?? mysz, o której mecz się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśka jakie zdjęcia???? posądziłabym cie żes pysk umoczyła ales ty wszak w ciązy..... tym razem to nie wydawałam piniondze wszak żem biednak bo na jakąś wycieczkę kurwa jade do stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale 80% to już bardzo dużo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale się cieszem :) eny, nie przejmuj się:0 ja będę w zamałych spodniach jakiejś rozciągniętej bluzce -bez butów ;) ivko, o tyle mam dobrze, że w warszawie spędzę weekend i mogę spakować cosik do torby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty!!!!!!!!!!!!!!! to może zaważyc na członkostwie w klubie .....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno;) obrona przed gwałcicielem ważniejsza;) przyjadę w dresach kreszowych, hahaha:D:D z workiem marynarskim na plecach:) a może z koszykiem takim jakie starsze panie nosza na zakupy? a nie, z reklamówką z biedronki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-no dobra, za takie buty to warto wspolczuc :P A tak na powaznie to nie zazdroszcze bo w jednej izbie spac z obcym chlopem, ktory mnie nie pociaga to troche glupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny my będziemy wcześniej !!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D zapomniałam ci powiedzieć ekipa południowa przyjeżdza wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myszo wiem napisałaś stronę wcześniej, że wykreślasz resztę osób z listy i więcej zdjęć nie będzie:P a ja wszak przeczytałam jak zwykle inaczej:P:P:P to dlatego, że jestem podekscytowana :D jadę do warszawki :) zobaczę was :) śpię u eny i może coś sobie kupię:) eny, pójdziem na zakupy w piątek i coś sobie kupimy:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny, ja będe prawie tak jak ślask:) o 10.55 ide się kąpać, bo zaraz MM mi się wpierdzieli do łazienki i potem w potop wejdę, a nie lubię;) do jutra laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mąż mi dzis powiedział, że schudnieta jestem :) Na wadze to niezbyt widać, ale wszak mięśni mi przybywa na łapkach więc może tłuszczyk się trochę wytopił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa eny co tam dobrego upieczesz na siódmego ????:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśka tys to jest jednak bezczelna:P zaoszczędzisz na hotelu i zamiast enyuśce prezent kupic tudzież flaszke to juz oszmatach myslisz kobieto niedobra:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia - ty mnie nie widziałas to nie zauwazysz różnicy mysza - nic nie upiekę. ja w kuchni to od miesiąca nic nie robiłam. nawet kanapek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×